Zmiana mleka na jakie?

Dziewczyny,

Chce zmienic mleko na Bebiko Omneo. Jakie macie doswiadczenia z tym mlekiem? Jakie sa po nim kupki i jak czesto? Czy sa problemy z ulewaniem?
Moj Rafalek jest teraz na Nutramigenie, bardzo ulewa, a chce sprobowac normalnego mleka zeby zobaczyc czy podejrzewana skaza jest rzeczywiscie skaza (zalecenie lekarza), mam tylko problem z wyborem mleka, jedynie Nany odpadaja bo mial po nich duze problemy z wyproznianiem- zielone kupy i przez to wlasnie podejrzenie skazy. Jakie sa Wasze doswiadczenia z Bebiko Omneo? A moze polecicie jakies inne mleko?

Pozdrawiam,

kosia z Rafalkiem (05.01.03)

2 odpowiedzi na pytanie: Zmiana mleka na jakie?

pluto Dodane ponad rok temu,

Re: Zmiana mleka na jakie?

Ja nie pomogę, bo uzywamy Nana……………

Julka kulka i 8 miesięczny Karolek

kosia Dodane ponad rok temu,

Re: Zmiana mleka na jakie?

Nan HA Rafalek dostawal przed Nutramigenem i po nim wlasnie byly okropne kupy. W domu mam Nan 1 nie hypoalergiczny ale nie wiem czy sprobowac skoro po Nan HA byly sensacje, jak myslicie?

kosia

Znasz odpowiedź na pytanie: Zmiana mleka na jakie?

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
kasza gryczana
....czy wiecie, że nasze maleństwa mogą ją jeść? Właśnie przeczytałam, że kasza gryczana jest bezglutenowa............. Karolek zjadł dzisiaj porcję takiej kaszki............a ja całą miskę...............z masełkiem....mówię Wam....pyyyyycha..........a jakie to zdrowe....... Julka kulka
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
tylko mleko? Jak długo?
....ta mała menda (czyt.Karolek) znowu nie je prawie nic poza mlekiem.............rano zje kaszkę na Bobo Frucie........i to wszystko....jak wmuszę w Niego zupkę, brokuły lub coś innego to jestem cała happy...........zauważyłam,
Czytaj dalej