zmyłka

Karol kaszle od 3 dni…..dzisiaj pomyslałam, że jednak pójdę do przychodni, zwłaszcza, że znajduje się blok dalej…poszłam…okazało się, że wszystko jest ok…….. Mały po prostu symulował………Karol czasami kaszle, żeby zwrócić na siebie uwagę, ale teraz to kaszlał dosłownie co chwilę…..symulant… A teraz bezczelnie się przy tym uśmiecha…..

3 odpowiedzi na pytanie: zmyłka

iwonta Dodane ponad rok temu,

Re: zmyłka

O to mały spryciarz z niego.


Iwonta i Natalka (07.10.02)

Dodane ponad rok temu,

Re: zmyłka

Moja mała jak tylko zauważyła, że jak zacznie kaszleć,albo dławić się, to wszyscy do niej lecą, to robi tak od jakiegoś miesiąca, a jak przybiegamy to patrzy i bezczelnie się uśmiecha, że znowu zrobiła rodziców w konia. A teraz kaszle jak się cieszy :).

Asia i Julia (5 m-cy)

Dodane ponad rok temu,

Re: zmyłka

Nati tez tak czasem robi. Ostatnio moja mama troche pokaslywala – Natusia ja przedrzezniala. POtem, jak tylko spytalam ja “jak kaszle babcia” – Nati zaczynala kaslac!

Kaśka z Natalką (9,5 miesiąca)

Znasz odpowiedź na pytanie: zmyłka

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Niestety....ale....
Niestety nie mam możliwości oglądnięcia sobie Waszych fotek z Wami i dzieciaczkami, nie mam też możliwości załączenia zdięcia Tamarki /tylko w pracy mam łącze intern.z ograniczonym dostępem do wielu stron,
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
od kiedy chodzik?
No właśnie.....kiedy dziecko można włożyć do chodzika? Karol jeszcze sam nie siedzi.....to znaczy chwilę siedzi, ale potem buja się na boki.......
Czytaj dalej