Znikome objawy ciąży

Mam nadzieję, że wybaczycie mi być może naiwne pytanie. Otóż powinnam być w 6 tygodniu i 4 dniu ciąży. Czytam sporo na necie o tym, jak czują się inne dziewczyny. Ja zupełnie nie czuję się inaczej niż przed ciążą, jedyna różnica jest taka, że nie miesiączkuję. Ani nie jestem zmęczona, ani nic mnie nie boli, mdłości nieobecne, nawet piersi mi nie urosły i nie bolą. W dodatku pierwszy test ciążowy dzień po spodziewanej @ wyszedł negatywny, drugi – trzy dni po – bardzo słabo pozytywny, z trzeciego kreska ciążowa zniknęła po godzinie(!), dopiero czwarty wyszedł pozytywny jak należy.
Poprzednią ciążę poroniłam i może po części dlatego zaczęłam sobie wkręcać różne pomysły. Może ciąża nieprawidłowo się rozwija? Może to ciąża pozamaciczne (ale chyba coś by mnie bolało wówczas, co nie?)
Pytanie brzmi: czy uważacie brak objawów ciąży za normalne? Czy któraś z Was tak miała? Czy zawsze występują pierwsze objawy ciąży zaraz po zapłodnieniu?

7 odpowiedzi na pytanie: Znikome objawy ciąży

izabel-la1986 Dodane ponad rok temu,

Tak miałam w 2 ciąży test 1 zrobiłam tydzień po terminie @ bo stwierdziłam, że nic nie czuje więc to chyba nie ciąża. Spokojnie poczekaj.

m-amp-m-s Dodane ponad rok temu,

brak objawów jest bardzo normalny 😉 lepiej idz do laboratorium oddaj krew na badanie betaHCG, powtórz po 48h – bedziesz miała zrobione najbardziej wiarygodne na tym etapie ciąży badanie dot. tego czy jesteś w ciazy czy nie i czy wszystko ( na tym etapie ) jest prawidłowo:)
PS. przyrost po dwóch dniach powinien być min. 66%:)
Powodzenia 🙂

eveke Dodane ponad rok temu,

BlackStraw jedno podstawowe pytanie… jesteś juz w 7tc… miałaś robione usg?
W końcu podstawa to potwierdzić ciążę w jamie macicy, sprawdzić czy wszystko gra, wykluczyć pozamaciczne…

Jak ciąża w macicy potwierdzona to nie ma co się przejmować brakiem objawów.

blackstraw Dodane ponad rok temu,

Mieszkam w Holandii, tu pierwsze USG robi się po 9 tygodniu. Mam termin na 16-11.

nibylandia Dodane ponad rok temu,

Ja tak mam cala ciaze ;);) tez sie balam ze cos jest nie tak nawet sie namarudzilam dziewczyna na watku. Teraz bola mnie tylko UU i to tez nie tak mocno jak jest wszedzie opisywane

jaheira Dodane ponad rok temu,

Nie przejmuj się, nie każda kobieta tak samo „znosi” ciążę, choć rozumiem że w tym przypadku cieszyłabyś się z mdłości i bólu piersi. Spokojnie, wszystko przyjdzie w swoim czasie. Łykaj kwas foliowy i się nie stresuj.

blackstraw Dodane ponad rok temu,

Ażeby zamknąć temat, odpowiem sama sobie 😉 Dziś miałam pierwsze usg (przełożyłam – nie mogłam czekać), jest akcja seca, ale ciąża wygląda na mnłodszą, niż spodziewana, płód (embrion?) ma zaledwie 11,4 mm. Może stąd te znikome objawy. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Znasz odpowiedź na pytanie: Znikome objawy ciąży?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZAPOBIEGANIA PRZEMOCY WOBEC DZIECI: BEZPŁATNA AKCJA
Obchody Międzynarodowego Dnia Zapobiegania Przemocy Wobec Dzieci w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii ?Przemóc Przemoc? 17-18.11.2012 : Wrocław AKCJA EDUKACYJNA ?MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZAPOBIEGANIA PRZEMOCY WOBEC DZIECI? to bezpłatny cykl warsztatów psychoedukacyjnych dla rodziców,
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Co to za plaga na forum?
Jest już setka takich użytkowników, a co najciekawsze, ja wciąż mam wrażenie, że to zakłada jedna i ta sama osoba :Boje się: Dziewczyny, co myślicie o tej pladze? Bo mnie aż
Czytaj dalej