Znów poruszam ten temat…

Wiem, że nie raz już na tym forum poruszany był ten temat, a jednak muszę spytać się jak to było u was… 12 grudnia miałam zabieg:(( Nie chcę pisać tu o szczegółach, moich odczuciach, bo Wy doskonale to znacie… Mam inny problem. Otóż pierwszą @ dostałam 11 styczna, czyli 30 dni po zabiegu. Teraz mija 31 dzień, a tu nie ma kolejnej @!! Co prawda brzuchol mnie boli i piersi także a jednak @ ani widu, ani słychu. Ile mam jeszcze czekać? Jak to było u was????

Karolinka

3 odpowiedzi na pytanie: Znów poruszam ten temat…

 1. Re: Znów poruszam ten temat…

  po pierwszym zabiegu dostałam po 29 dniach, potem były wahania od 27 do 35, po drugim zabiegu nie czekałam na @ tylko lekarz odrazu kazał brać antykoncepcyjne nieczekając na 1 krwawienie i nie było problemu, wszystko samo sie wyregulowało przez prochy

  2 aniołki

  • Re: Znów poruszam ten temat…

   Kilka cykli po zabiegu moze byc takich nierownych. Poprostu nasz organiz musi wrocic do rownowagi…. Mysle, ze wszystko powinno sie unormowac.
   Ja tak jak Cleo po zabiegu bralam pigulki i wtedy nie bylo problemu z regularnoscia, ale pozniej (po kolejnym zabiegu) nie bralam i tez nie od razu mialam regularne cykle. Najczesciej jednak rozpietosc wynosila max. 5 dni.

   Ninka

   • Re: Znów poruszam ten temat…

    Kochane dziewczynki, jeszcze nie dostałam @, ale brzuszek cały czas mnie boli, więc mam nadzieję, że to tylko kwestia czasu. Mimo wszystko bardzo się denerwuję, bo nigdy mi się tak nie spóźniała!! Zdaję sobie sprawę, że orgaznizm potrzebuje czasu, ale ja chcę się w końcu pozbyć tego ciężaru…

    Karolinka

    Znasz odpowiedź na pytanie: Znów poruszam ten temat…

    Dodaj komentarz

    Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
    Logo