Znowu nie wyszło!!!

Wczoraj znowu przyszła @ 🙁 Czy ten “małpiszon” nie mógłby się w końcu ode mnie odczepić? 😉 Mam już jej serdeczznie dość. Co za franca bez honoru. Nikt jej nie zaprasza a ta lezie.
Przyznam Wam się, że każde pojawienie się @ wywołuje u mnie smutek. Na początku starań, czyli jakieś 2 lata temu, w “tych” dniach wpadałam w rozpacz i ryczałam. Teraz już podchodzę do tego mniej emocjonalnie, bo czy mój płacz coś pomoże?
Pozdrawiam Was gorąco i życzę powodzenia w staraniach.
Ja dopóki mogę, to nie stracę nadziei i będę próbowała 🙂

2 odpowiedzi na pytanie: Znowu nie wyszło!!!

aga1234 Dodane ponad rok temu,

Re: Znowu nie wyszło!!!

No to to rozumiem zawsze trzeba miec nadzieje trzymam kciuki za fasolke i zeby sie w koncu udalo z taka wytrwaloscia napewno sie uda 😉 No i ta @ uwazam ze bez honoru!

aga

motylek Dodane ponad rok temu,

Re: Znowu nie wyszło!!!

Witaj.
Na pewno będzie dobrze. U mnie @ przyszła teraz 10 dni później – wkurza mnie gdy każe na siebie tyle czekać .
My czekamy na iv ale szkoda, że nie w tym cuklu.
Ja już nie podchodzę emocjonalnie do tej paskudy, ale jest mi przykro gdy patrzę na moje koleżanki z brzuszkami (a mam ich obecnie 7).
Będę trzymać kciuki za Waszą dzidzię.
Pozdrawiam.

Motylek

Znasz odpowiedź na pytanie: Znowu nie wyszło!!!

Dodaj komentarz

Leczenie niepłodności
Bambamku :)))
[b]Z serca płyną te życzenia: W datę Twego urodzenia Zdrowia, szczęścia, pomyślności, Sto lat życia, moc radości! Zdrowie wiecznie niech Ci służy, Uśmiech stale miej na twarzy, Niech się spełni, o czym zamarzysz! Niech Ci towarzyszy zgoda Wieczna,
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Czy przedawkowałam witaminę D?
Zdarzyło mi się, ze jak podawałam synkowi wieczorem vbigantol (wit. D), to sama brałam 2 kropelki(tłumaczyłam to tym,że nie biorę zadnych witamin, jest zima,a ja jestem w I trym.
Czytaj dalej