Znowu wstretna@@@

Myślałam że może teraz się uda trzeci ms. po laparoskopii. Nawet nie mniałam co miesięcznych objawów że małpiszon będzie.Znowu rozczarowanie, płacz i wściekłośc. Kiedy w końcu to się skończy, na myśl o lekarzu i badaniach dostaje gęsiej skórki.A tu czeka mnie kolejna wizyta i bdania. Nio trochę się wypisałam i mi ulrzyło.Dziekuję że jesteście.
Pozdrawaim.

Anna Góra

9 odpowiedzi na pytanie: Znowu wstretna@@@

 1. Re: Znowu wstretna@@@

  Nie martw sie. Pare dni i mozna znow zaczynac prace pelna para:)

  • Re: Znowu wstretna@@@

   Trzymam @@ za ten cykl! Nie przestawaj wierzyc!!!!

   Gosia
   [Zobacz stronę]

   • Re: Znowu wstretna@@@

    Nie poddawaj się, trzeba walczyć dalej, ja musiałam przerwac swoje starania o fasolkę na 2 miesiące ale nawet nie przyjmuje do wiadomości że później mogłoby sie nie udać, wiem ze walka bedzie długa i trudna, ale będę walczyć! nosek do góry pogoń @ i do roboty! trzymam @@!

    Kasiek

    • Re: Znowu wstretna@@@

     Ja też miałam wczoraj dół. Po porstu musimy to wytrzymać – nie ma innej rady. Do mnie też @ przylazła dziś rano. No cóż. może w następnym miesiącu uda nam sie?
     Aga

     • Re: Znowu wstretna@@@

      Ja miałam objawy typowo ciążowe… i coż, przylazła, a tak bardzo jej nie chciałam… i znowu rozczarowanie, żal i złość…i chyba od nowego cyklu, czyli od dziś przestanę mierzyć temperaturę, po prostu co ma byc to będzie…

      • Re: Znowu wstretna@@@

       Hej Mutaczku właśnie zauważyłam, że starasz się tak jak ja od sierpnia i mamy również praktycznie te same terminy przewidywanej @. Moze więc obie wskoczymy w przyszłym m-cu do oczekujących? Hi, hi, ale by było fajnie.
       Buziaki Aga

       • Re: Znowu wstretna@@@

        Ja też zaczęłam od sierpnia, niestety tym razem się nie udało, w dodatku @ przyszła wcześniej niż się spodziewałam, ale może to dobrze bo w takim razie dokładnie w weekend za 2 tygodnie będzie następne jajeczko, a wtedy przyjedzie mój mąż i powalczymy…

        matylda

        • Re: Znowu wstretna@@@

         Aniu nie trac nadziei, na pewno niedługo sie uda. trezymam kciuki i pozdrawiam asia

         • Re: Znowu wstretna@@@

          To trzymam kciuki aby nam się udało.
          Buziaki Aga

          Znasz odpowiedź na pytanie: Znowu wstretna@@@

          Dodaj komentarz

          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
          Logo