Zupa pieczarkowa

Czy mogę dać dziecku zupę pieczarkową? W sumie to sam wywar, bo pieczarek raczej nie dam.. Maja ma skończone 15 miesięcy.

9 odpowiedzi na pytanie: Zupa pieczarkowa

eiffla Dodane ponad rok temu,

ja bym dała

niuska33 Dodane ponad rok temu,

Ja zdecydowanie bym nie dala! dzieciom wogule nie powinno sie podawac grzybów podobno do 6 roku zycia. Po pierwsze nie ma w nich zadnych substancji odzywczych, a po drugie sa okropnie ciezkostrawne. Twoje dziecko jest jeszcze male, i pewnie jeszcze zdazy sie nacieszyc smakiem pieczarkowej. Ktora na pewno jest pyszna, ale lepiej nie dla takiego malucha!

asik Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Niuska33:Ja zdecydowanie bym nie dala! dzieciom wogule nie powinno sie podawac grzybów podobno do 6 roku zycia. Po pierwsze nie ma w nich zadnych substancji odzywczych, a po drugie sa okropnie ciezkostrawne. Twoje dziecko jest jeszcze male, i pewnie jeszcze zdazy sie nacieszyc smakiem pieczarkowej. Ktora na pewno jest pyszna, ale lepiej nie dla takiego malucha!

Podobno do 12 🙂
Ale dotyczy to “prawdziwych” leśnych grzybów
imo pieczarki spokojnie można dużo wcześniej 🙂

niuska33 Dodane ponad rok temu,

Mama Asik, czyli nawet dłuzej, widzisz ja myslalam ze do 6 lat tylko. Ale masz racje, z lesnymi zdecydowanie uwazac. Czyli mowisz ze pieczarkowa mozna? Ja nigdy nie daje, bo mi sie wydaje ze jest ciezkostrawna!

eli29 Dodane ponad rok temu,

Pieczarkową można spokojnie podać. Naet któreś z dań słoiczkowych zawiera pieczarki.

Dodane ponad rok temu,

ja bym podawala dziecku po troszku i zobczyla reakcjie

nelly Dodane ponad rok temu,

[Zobacz stronę]

rea Dodane ponad rok temu,

I wsio jasne 🙂
Padałam sam wywar z zupy, bez pieczarek.
Maja po tym zrobiła mi 3 luźniejsze kupy..

Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez evela:Czy mogę dać dziecku zupę pieczarkową? W sumie to sam wywar, bo pieczarek raczej nie dam.. Maja ma skończone 15 miesięcy.

Pewnie, moja bardzo lubi.

Znasz odpowiedź na pytanie: Zupa pieczarkowa

Dodaj komentarz

Leczenie niepłodności
Nadzieja po criotransferze
Hej,jestem 5 dzien po criotransferze i zaczynam schizowac.Do wczoraj bolal brzuszek jak na @,a dzis "czuje" tylko jajniki,niewiem czy to dobrze czy nie...? Do bety jeszcze 7 dni. Dziewczyny piszcie jak sie
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
Buciki zdrowotne
Moja 5 latka ma płaskokoślawość stóp, potrzebuję butki zdrowotne dla niej i wkładki. Polećcie coś, oglądałam "Aurelki" buty, drogie, średnio 200zł za butki, szukałam ich sklepu internetowego, ale nie mogę
Czytaj dalej