ZUS Rybnik – absurd

Jak wygladały wasze zaswiadczenia lekarskie o porodzie ze szpitala celem wypłaty macierzynskiego?
U mnie w rozpoznaniu jest C 1, P 1 PSN dn 28.06.2003 i dla mnie jest jasne ze oznacza to ciaza pierwsza poród pierwszy ale ZUS w Rybniku jest innego zdania i zupełnie nie rozumie tych skrótów. Czy tam pracują analfabeci (przepraszam jesli któras z was tam pracuje). Mam teraz ganiac z 7 tygodniowym dzieckiem do szpitala po zaswiadczenie gdzie bedzie napisane – poród pierwszy, bo inaczej nie dostane macierzynskiego.
Ludzie w jakim kraju my zyjemy, chyba szpital wie jakie zaswiadczenia ma wystawiac? A moze co wojewodztwo to inna metoda bo rodziłam w Krakowie, ale Klinika na Kopernika istnieje nie od wczoraj i chyba wiedza jakie zaswiadczenia maja wystawiac.

Basia z Jagódką (28.06.2003)

4 odpowiedzi na pytanie: ZUS Rybnik – absurd

cszynka Dodane ponad rok temu,

Re: ZUS Rybnik – absurd

NIe wim jak moje zaświadczenie wyglądało, bo chyba szpital sam przesłał to do ZUS’u. Ale czy telefonicznie nie możesz tego załatwić?

Olcia (06.01.2003)

jagoda Dodane ponad rok temu,

Re: ZUS Rybnik – absurd

Probowałam, ale jak to w zusie przełaczali mnie od jednej osoby do drugiej az zapadła długa cisza w słuchawce…

Basia z Jagódką (28.06.2003)

cszynka Dodane ponad rok temu,

Re: ZUS Rybnik – absurd

Myślałam o tel. do szpitala, żeby tam wypisali to CZYTELNIE dla ZUS’u i wysłali. MOze się uda W końcu Kraków to spore miasto i z niejednym przypadkiem mieli do czynienia. Powinni zrozumieć.

Olcia (06.01.2003)

Dodane ponad rok temu,

Re: ZUS Rybnik – absurd

Podzielam opinie o tym ZUS- ie z Toba. Kiedyś pracowała tam moja przyjaciółka- to co czasami mi opowiadała….szkoda gadać.
Justyna- mama Martynki (29.05.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: ZUS Rybnik – absurd

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Co na katar??
Ania ma pierwszy w życiu katar. Strasznie się męczy, zakraplam jej nosek solą fizjologiczną ( jest z tym problem bo wierci sie i wrzeszczy ) ale efekty bardzo marne. W
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Forum dla samotnych matek ?
Witam. Mam zapytanie w imieniu koleżanki, która oczekuje już sowjej dzidzi a jest (niestety) samotną matką. Czy znacie kogoś w podobnej sytuacji, kto mógłby ją wesprzeć duchowo i z kim mogłaby dzielić
Czytaj dalej