Zwierzaki i dzieci

Cześć mamusie i nie tylko! Czy posiadacie jakieś zwierzątka domowe? Pytam z czystej ciekawości – czy jest dużo rodzin z dziećmi i “małym przydomowym zoo”? My mamy psa, a właściwie sunię Elzę rasy golden retriever i w lutym urodzi się nasz synek Kubuś. A moja siostra ma 11 córkę i 3,5 letniego syna i naprawdę małe zoo: 2 papuszki faliste, 2 króliki miniaturki i żłówia, do października miała jeszcze kotkę, która była starutka i oddała ją do uśpienia. A jak jest z Wami, jak się chowają dzieci gdy w domu są zwierzęta – myślicie, że lepiej, gorzej czy poprostu inaczej?
A oto moja Elzunia – ten piesek po lewej stronie (bez rękawiczki w pysku)

pozdrawiam mamusie, maluchy i wszystkie zwierzaki

ania i kubuś (wg OM 22.02.2004)

1 odpowiedzi na pytanie: Zwierzaki i dzieci

tao Dodane ponad rok temu,

Re: Zwierzaki i dzieci

pieski są śliczne!
Dzieci chowają się ze zwierzętami fantastycznie. Uważam, że pod każdym względem lepiej – odpornościowym i “edukacyjnym” (od małego uczą się wrażliwości). Wydaje mi się, że ludzie, ktorzy przejmują się losem zwierząt, zazwyczaj mieli z nimi stycznosć już w dzieciństwie.

Ja miałam dwa koty. Niestety Igor ma alergię, czego nie mogę przeboleć. Cały czas kombinuję, co z kocurami zrobić, bo nie mogą ze mną mieszkać, a za bardzo nie mam nikogo chętnego, kto by się nimi zaopiekował.
Ale kiedy widzę mojego synka, jak piszczy z radości na widok moich kociaków, nie mogę odżałować, że nie możemy ich mieć na stałe.

Tao i Igor (17.12.2002)

Znasz odpowiedź na pytanie: Zwierzaki i dzieci

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Wrześnióweczki- pytanko
Czy wasze dzieciaczki już używają Pampersów 4 czy tylko moja dzidzia jest taka wielka. Wiktor waży już na pewno ponad 8 kilo, nadmienię, że jest na samym cycku. Pozdrawiam Ola i
Czytaj dalej
Dla starających się
Mniałam mnieć Laparosopie
Coż mniałam mnieć laparoskopie. Poszłam do szpitala z wynikami, okazały się złe. Mam krew w moczu i białko,oraz podwzszona glukaoze.Wysłali mnie do domku i dali końską dawkę 15 tabletek na
Czytaj dalej