zwolnienie na opiekunke?

hej dziewczyny, powiedzcie mi co moge zrobic jesli babcia która sie opiekuej basia zle sie czuje… a ja i mąż pracujemy. Czy jest coś takiego jak zwolnienie na opieke z powodu chorej osoby opiekującej sie dzidzią?
pap i Basik.8.9.03

5 odpowiedzi na pytanie: zwolnienie na opiekunke?

asp Dodane ponad rok temu,

Re: zwolnienie na opiekunke?

wydaje mi się że jest coś takiego, jak moja Julka była chora zresztą ja też to mąż wziął zwolnienie jako opiekę nade mną, lekarz bez problemu wypisał mu L4.

Aga & Julka (02.08.03)

Dodane ponad rok temu,

Re: zwolnienie na opiekunke?

no właśnie, mam podobny problem, moja mama która opiekuje sie Niną rozchorowała się na korzonki…. No i nie wiem czy pytać lekarza czy mógłby mi wypisać zwolnienie, a przydałoby mi się na uczelnię….

Monika & Nina 19.11.2003

jagoda Dodane ponad rok temu,

Re: zwolnienie na opiekunke?

Wydaje mi sie ze oficjalnie to mozna skorzytac z tych 2 dni opieki nad dzieckiem przyslugujacych w kazdym roku albo mniej oficjalnie wziasc zwolnienie na dziecko…..

Basia i Jagódka 28.06.2003

elik Dodane ponad rok temu,

Re: zwolnienie na opiekunke?

pracujacej osobie przysluguje 2 dni dodatkowego platnego urlopu na opieke nad dzieckim. Zwolnienie na opieke nad mama mozesz tez dostac o ile razem mieszkacie i jakos o tym przekonasz lekarza;-) Jest specjalny kod na zwolnieniu – na innego czlonka rodiny niz maz czy dziecko

Elik i Antek 15,5 mies

elzi Dodane ponad rok temu,

Re: zwolnienie na opiekunke?

Hej,
Nie wiem dokładnie jak to wygląda (sprawdż na stronie ZUS), ale mój mąż brał zwolnienie na mnie i to mocno długie (miesiąc). Tylko, że wyglądało to inaczej, ja opiekowałam się dzieckiem, a kiedy zachorowałam na zwolnienie musiał pójść mąż.
Pozdrawiam,

Elzi i po prostu Michał 25.02.2003

Znasz odpowiedź na pytanie: zwolnienie na opiekunke?

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
grupa krwi dziecka
Skoro ja mam A rh + mój mąż 0 rh + to jaką grupę krwi ma nasze dziecko?
Czytaj dalej
Dla starających się
Gablysia?....znowu zniknela
czy ktos ma kontakt z Nia. Prosze o info. A moze Ona sama sie odezwie. Gablysiu.... [b]ANIA & BIANCA 19-12-03[/b] [img]/upload/2/92/_466258_n.jpg[/img]
Czytaj dalej