Życzenia Świąteczne…

W ten wigilijny dzień zaśnieżony, kiedy w kościele biją dzwony przyjmijcie życzenia pełne radości, a w Nowym Roku szczęścia, zdrowia i pomyślności.

Jola

2 odpowiedzi na pytanie: Życzenia Świąteczne…

jaewa Dodane ponad rok temu,

Re: Życzenia Świąteczne…

Dziewczynki,
ja też z całego serca życzę Wam wszystkim i każdej z Was z osobna spełnienia marzeń, szczęśliwego zaciążenia i urodzenia ślicznego zdrowego bobaska i oczywiście dużo, dużo zdrowia. Niech przyszły rok będzie łaskawszy dla nas wszystkich. Ja sama chciałabym umieć łaskawiej spojrzeć na ten świat, dlatego tego również Wam życzę. Niech te Święta minął spokonie, niech pozwolą z nadzieją spojrzeć w przyszłość.

Ewa AmelkAniołek2.04.04

axyz Dodane ponad rok temu,

Re: Życzenia Świąteczne…

Ja również życzę Wam wielu radosnych chwil, dobrego zdrowia i oby każda z nas miała za rok pod choinką malutkiego kwilącego dzidziusia.

Anka

Znasz odpowiedź na pytanie: Życzenia Świąteczne…?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mam z dzieckiem taki problem
Katar, kaszel... jak ułożyć do snu ??
Moj synek ma katar od prawie tygodnia, jak sie kladzie to od razu mu zaczyna sciekac, nie moze przez to spac. Kropelki pomogaja na krotko, a silnych nie chce dawac (ma
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
KALENDARZE-do Mirabelki i nie tylko..
Alu, pytałaś ostatnio o kalendarze i chociaż napisałam Ci kilka słów to nie mogłam jeszcze wtedy nic polecić bo czekałam na zamówiony kalendarz....właśnie wczoraj go dostałam i jest po prostu
Czytaj dalej