zzo Gdańsk Zaspa

Czy któraś z Was rodziła w znieczuleniu zzo w szpitalu w Gdańsku Zaspie. Jak pprzebiegał poród, jak samopoczucie po? Który z lekarzy przyjmował poród. Czy byłyście umówione na tego rodzaju poród? Jaki jest koszt? Proszę o informację, bo bardzo trudno podjąć mi decyzję co do sposobu porodu.

7 odpowiedzi na pytanie: zzo Gdańsk Zaspa

agnes24 Dodane ponad rok temu,

Re: zzo Gdańsk Zaspa

mam ten sam problem, ciężko mi się zdecydować na rodzaj porodu no i na sam szpital. nie wiem czy na Zaspie dają znieczulenie zewnątrz oponowe, ale doszły mnie słuchy, że nie, a jeśli robią, to przeważnie trzeba wcześniej powiadomić, że je chcesz, bo to kosztuje, zabij mnie nie wiem ile.jak chcesz pogadać o swoich wątpliowściach to podaję nr mojego gg 8486115.

dorciasek Dodane ponad rok temu,

Re: zzo Gdańsk Zaspa

Ja urodzilam na Zaspie, ale przyjechalam tam w “ostatniej chwili”, wiec nawet nie bylo mowy o zzo (z reszta ja i tak bylam temu przeciwna)
Co do samego szpitala nie mam najmniejszych zastrzerzen. Jest najlepszy w gdansku, jesli chodzi o poloznictwo i noworodki. Polecam:)
Dorota z Amelka

agustek Dodane ponad rok temu,

Re: zzo Gdańsk Zaspa

To, czy Zaspa jest najlepszym szpitalem w Gdańsku podlega wieeeeeeelkiej dyskusji. Osobiście nie chciałabym tam rodzić……. No, ale na temat kazdego ze szpitali można by mówic i dobrze i źle….
Wiem tylko, ze poród ZZO w Koperniku kosztuje 600 zł, nie trzeba się umawiać wcześniej. Po przyjeździe do szpitala można się zdecydować, położna dzwoni po anastezjologa.
I z tego, co wiem, co 2-3 poród w Koperniku był z ZZO. Można nawet sobie spojrzeć w książke rodzacych i tam jest napisane.

Juleczka-19.03.04.

elsa Dodane ponad rok temu,

Re: zzo Gdańsk Zaspa

A co to za szpital Kopernik? Pirwszy raz słyszę o takim.

elsa Dodane ponad rok temu,

Re: zzo Gdańsk Zaspa

A co to za szpital Kopernik? Pierwszy raz słyszę o takim.

agustek Dodane ponad rok temu,

Re: zzo Gdańsk Zaspa

Nie znasz Szpitala im. Kopernika w Gdansku???? Szpital wojewódzki na Dlugich Ogrodach, koło Sądu!!!

Juleczka-19.03.04.

agnes24 Dodane ponad rok temu,

Re: zzo Gdańsk Zaspa

jeśli chodzi o Zaspę dowiedziałam się ostatnio, że szpital ma podpisany kontrakt na zzo i póki co jest ono tam za darmochę. tylko że anastazjolodzy czasami marudzą, bo przez to mają więcej pracy ale to już nie pownien być nasz kłopot.

Znasz odpowiedź na pytanie: zzo Gdańsk Zaspa?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
jak sobie radzić ze stresem?
Jak sobie radzić ze stresem? Wróciłam do pracy i jest strasznie. Trafiłam na wydział, którego każdy ma dość. Głównym wrogiem jest czas który umyka a sprawy nawarstwiają się, wszystko jest najwaźniejsze, wszytsko
Czytaj dalej
Dla starających się
Owu, a pik LH
Byłam w poniedziałek u mojego gina. Patrzymy - jest pęcherzyk (nie zagłębialiśmy się w szczegóły typu wielkość, ale konkluzja była jasna - owu). Dla pewności kazał robić testy owulacyjne -
Czytaj dalej