14.06.2008 r. …

… taką wstępną datę ustaliliśmy. Data Naszego ślubu! 🙂
Jestem taka szczęśliwa 🙂

Jutro idziemy salke obejrzeć, jeśli termin będzie wolny, to taka data zostanie. Dobrze by było, bo znajomy kamerzysta, akurat tego dnia, w tym miesiącu ma wolny termin 🙂

Jej… tak się ciesze…
Ale te przygotowania mnie chyba wykończą. Nie chciałam, żadnego wesela – nawet najminejszego, chciałam weselny obiad tylko…
No ale wkońcu, to taka cudowna chwila… ustaliliśmy małe wesele, dla najbliższej rodziny.

:):):)

Ania i Natalka (04.05.04)

9 odpowiedzi na pytanie: 14.06.2008 r. …

  1. Re: 14.06.2008 r….

    gratulacje!:D i WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!! mam nadzieje, ze wszystko bedzie dokladnie tak jak tego chcecie 🙂
    ja bardzo nie chcialam wesela ani nawet obiadu dla rodziny (mam dziwne klimaty rodzinne :() ale poniewaz moja tesciowa stwierdzila ze musi byc obiad dla rodziny – Boze ta kobieta mnie kiedys wykonczy ze swoim despotyzmem….to ustalilismy ze zamiast tego obiadu zrobimy wesele, ale po naszemu, za wszystko sami zaplacimy, nie bedzie ciotek z ktorymi nie mamy nic wspolnego itp. w efekcie byla impreza na 80 osob – zaszalelismy ;)) bylo ok. 30 osob z najblizszej rodziny, a reszta to nasi znajomi i przyjaciele – bylo super i nigdy nie pozaluje ze jednak bylo wesele!!!!

    • Re: 14.06.2008 r….

      no to gratulki 🙂
      z przygotowaniami nie przesadzałabym

      Jonatan

      • Re: 14.06.2008 r….

        Gratulacje!

        Kinga

        • Re: 14.06.2008 r….

          Gratulki:)

          Pozdrawiam, Bruni

          • Re: 14.06.2008 r….

            Gratulacje 🙂

            Nati, Kamilka 05.04.04 i Kacper 25.05.06

            • Re: 14.06.2008 r….

              Super 🙂 Powodzenia w przygotowaniach 🙂

              • Re: 14.06.2008 r….

                Gratulacje:)

                Ja miałam dwudniowe wesele i bylo bosko- do dziś wszyscy wspominają 🙂 Mogliśmy ta kasę przeznaczyć na coś innego, ale gdybym miała znow wybierać to tylko weselisko 🙂

                A brałam slub w bardzo podobnym terminie – 15 czerwca. I tego dnia w przyszlym roku bedziemy obchodzić 6 lat:)

                • Re: 14.06.2008 r….

                  Dziękuje.
                  Skromna jestem, nie będę przesadzać 🙂

                  Rodzice mam nadzieję pomogą i też nie chciałabym za dużo od nich “wyciągać”.

                  Ania i Natalka (04.05.04)

                  • Re: 14.06.2008 r….

                    😀

                    Tak szczęśliwa jestem 😀

                    Ania i Natalka (04.05.04)

                    Znasz odpowiedź na pytanie: 14.06.2008 r. …

                    Dodaj komentarz

                    Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                    Logo