Forum: Karmienie

Jakie budynie, jogurty, biszkopty?

Może pytanie wyda się niemądre,ale chciałabym Małemu zacząć podawać budyń i jogurt jako dodatkowe dania. Mamy problem z deserkami bo jabłek Natan nie toleruje bo ma jeszcze kolki (szczególnie w nocy jest bardzo niespokojny kiedy idą gazy i się rzuca) a praktycznie mało jest deserków bez jabłek. A widzę, że mało mu jest ten obiadek i cycuś.
A co do biszkoptów bezglutenowych to poradźcie czy to pisze na opakowaniach? Skąd wiadomo że bezglutenowe? Bo też zamierzam mu dać żeby sobie memłał takie pyszności.
Pozdrowienia

Eryka i Natanek 09.09.03r

2 odpowiedzi na pytanie: Jakie budynie, jogurty, biszkopty?

Dodane ponad rok temu,

Re: Jakie budynie, jogurty, biszkopty?

Biszkopty bezglutenowe produkuje glutenex,ich produkty dostepne sa w supermarketach,a na budyn to jeszcze bym poczekala. Budynie tez moga zawierac gluten.

Nelly i Hubert 14 miesiecy!!!!!!!

ciapa Dodane ponad rok temu,

Re: Jakie budynie, jogurty, biszkopty?

ja biszkopty bezglutenowe dostałam w sklepie ze zdrową zywnością, tam też możesz tdostac makaron bezglutenowy – tez bardzo polecam. z budyniem to nie wiem jak jest bo próbowałam ugotowac na mleku modyfikowanym ale w ogóle nie wyszedł. Polecam do mamlania chrupki kukurydziane (takie bez oleju i soli) i chcebek kukurydziany chrupki z chabra – też bezglutenowy.
Jogurtu moja pediatra zdecydowanie nie polecała, są po nich czeste zatrucia.
Polecam za to zwykły biały serek dobrze utarty z dodatkiem biszkopta i mleczka-

Kaska i Mikołaj 18.09

Znasz odpowiedź na pytanie: Jakie budynie, jogurty, biszkopty?

Dodaj komentarz

Jedno- i dwulatki
Ale zabawa!
Siedzę sobie na kochanym forum i jednym uchem nasłuchuję,co robi mój synuś w pokoju obok...Ogląda Teletubisie.Wchodzę po kilku minutach,i co widzę...?Cały pokój w chusteczkach do pupy. Całe opakowanie wyjęte i
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
czemu Gosia tak robi?
Ostatnio wychodzilam pare razy z domu na 2, 3 czasem nawet na 5 godzin.Z Mala zostawal maz lub moja mama...Gosia byla bardzo grzeczna, jadla z butelki, smiala sie, bawila, zero
Czytaj dalej