40 stopni w lipcu?!

właśnie usłyszałam w TV prognozę długo terminową na lato…temperatura w lipcu ma siegać 40 stopni!!!! jestem w szoku i przyznam, ze się niepokoję jak maleństwo sobie z takimi upałami poradzi… oby ta prognoza sie nie sprawdziła…. wolę zdecydowanie umiarkowane temperatury…

Weronka, Krzyś i

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: 40 stopni w lipcu?!

  1. Re: 40 stopni w lipcu?!

    Effcia a ja mam przeczucia, ze niedlugo zrobi sie cieplutko!!!!!!!!
    Wiosna nas w koncu zaskoczy!!!!!

    Blue z Marysią 26.07.2006.

    • Re: 40 stopni w lipcu?!

      oby, bo w depresję wpaść można przez ten nieustępujący lodowiec….

      • Re: 40 stopni w lipcu?!

        Widze, ze nie tylko ja mam uczulenie na snieg…..

        Blue z Marysią 26.07.2006.

        • Re: 40 stopni w lipcu?!

          o tak, to silna alergia wieloobjawowa…..grrrrr…..stan stale się pogarsza….. Nie nadaję się na Eskimoskę! jestem zwierzę ciepłolubne!

          • Re: 40 stopni w lipcu?!

            Wlasnie sprawdzilam saelitarna pogode na najblizsze 5 dni, zapowiada sie calkiem, calkiem…

            Blue z Marysią 26.07.2006.

            • Re: 40 stopni w lipcu?!

              Jestem tego samego zdania…. Nie wiem jak was ale mnie ta zima strasznie zmęczyła. Masakra z tą pogodą i jeszcze ta prognoza że wiosna ma być chłodna jest dobijająca!

              • Re: 40 stopni w lipcu?!

                no to ładnie…ja już ledwie dopinam kurtkę i za kilka dni pewnie się w nią nie zmieszczę…

                moje wymagania nie są duże… Niech tylko ten śnieg zniknie, niech słonko poświeci i niech temperatura będzie okolo 15 stopni…to chyba nie tak wiele

                Weronka, Krzyś i

                • Re: 40 stopni w lipcu?!

                  Podpisuje sie pod tym obiema lapkami!!!!!!

                  Blue z Marysią 26.07.2006.

                  • Re: 40 stopni w lipcu?!

                    ech, marzenia….co dzień przejeżdżam obok parku…wszystko pod śniegiem! grubo pod śniegiem! a radio powiedziało, że jutro będzie śnieżyć, bleeeeeeeeeeeeeee

                    • Re: 40 stopni w lipcu?!

                      na złom z takim radiem!!!

                      na emeryturę z meterorologami od takich prognoz!!!

                      a ja…… Na spacer póki słonko świeci

                      Weronka, Krzyś i

                      Edited by weronka on 2006/03/21 16:31.

                      • Re: 40 stopni w lipcu?!

                        bardzo prawdopodobne… u nas w nocy spadlo 10 cm śniegu…
                        cholercia, jak ja mam dość tej zimy !!!!!!!!!

                        **Anulka 21 m-cy**

                        • Re: 40 stopni w lipcu?!

                          Jak moja córuś się urodziła ( czerwiec 1999 ) to też było chyba ze 40st. Nawet w nocy było tak gorąco, że nie dało się okna otworzyć. Jedynie w lesie można było jakoś wytrzymać. Najwyrażniej i teraz będę musiała powtórzyć ten manewr. Trójmiejski Park Krajobrazowy daje gęsty cień. W razie czego zapraszam.
                          A na razie czekamy na coś co przypominałoby wiosnę.
                          Pozdrawiam.

                          • Re: 40 stopni w lipcu?!

                            takie “prognozy” są obarczone ogromnym błędem
                            pogoda zależy od tak wielu czynników, ze nie sposób definitywnie wyrokować co będzie za 4-5 miesięcy
                            (po 2 semestrach meteorologii – przestałam oglądać prognozy zupełnie – no ewentualnie takei na 2-3 dni)
                            :))

                            a co do upałów to strasznei się cieszę ze ominie mnie ciąża latem
                            w 2002 roku ZDYCHAŁAM w mega upałach i duchocie
                            urodziłąm we wrześniu i 8 i 9 miesiąc latem to był meksyk
                            spałąm na balkonie i byłam tak opuchnięta, ze nie było mi widać ani kostek ani kolan
                            🙂

                            dlatego wszystkim babkom w ciaży umiarkowanej pogody życzę
                            np. rano tak z 18-20st, w południe 25-27 i wieczorkiem 20-22
                            co Wy na to?
                            🙂

                            Ignaś 3l + ktoś

                            • Re: 40 stopni w lipcu?!

                              Jezeli w maju ma byc tak ciepło to mój synek będzie obchodził drugie urodzinki znowu w ogródku:))
                              Ale ja juz przestałAM wierzyc jaka bedzie pogoda, bo juz słyszałam ze ma byc zimne lato i gporace tez słyszałam ze ma byc, to moze sie wyposrodkuje.

                              pozdrawiamy

                              Młoda i

                              • Re: 40 stopni w lipcu?!

                                jestem za taką umiarkowaną wersją, ja zdychałam latem 2003 i nie chciałabym tej wielorybiej opuchlizny powtarzać…

                                • Re: 40 stopni w lipcu?!

                                  Moje wymagania są takie same jak weronki. Chcę aby ta zima zniknęła, zaświeciło słonko i było ok. 15 stopni. Tylko tyle.

                                  baby-gaga.com/p/dev120pb___.png[/img] – majowy Michałek

                                  Znasz odpowiedź na pytanie: 40 stopni w lipcu?!

                                  Dodaj komentarz

                                  Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                  Logo