5000

Wiem, wiem, ze wiekszosc z Was ma duzo ponad, zwlaszcza na moje 6 lat pobytu,ale co tam:)
Do zbyt aktywnych nie naleze:)do tego byl okres absencji:)
No i mam juz okragle sumke postow, milych i niemilych, pomocnych i zbednych:)
Hmm, palenie zucilam,ale co do forum to temu nałogowi pozostane wierna:)

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: 5000

  1. Zamieszczone przez dorotka1
    nelly a przy zmianie oprogramowania nie obcieli ci conieco? 😉

    yyyyyy, nie wiem:)
    bo wczesniej nie zerkalam:)

    • Zamieszczone przez nadii
      musi pooglądać samochody w komisach

      skąd ja to znam hmmm Wprawdzie ja też samochodziara i nawet zamierzamy zmienić samochód, no ale….. ileż można je oglądać!
      Ale ja tam nie dopuściłabym do sytuacji posiadania tylko jednego kompa przez nas, nie ma mowy! ja potrzebuje swój do pełnej dyspozycji 😎

      • Zamieszczone przez eunike
        skąd ja to znam hmmm Wprawdzie ja też samochodziara i nawet zamierzamy zmienić samochód, no ale….. ileż można je oglądać!
        Ale ja tam nie dopuściłabym do sytuacji posiadania tylko jednego kompa przez nas, nie ma mowy! ja potrzebuje swój do pełnej dyspozycji 😎

        Dokładnie, ileż można je oglądać, skoro i tak nic nie kupi. Ale mu to nie przeszkadza najwyraźniej :D.
        Nam jeden komp z netem w zupełności wystarcza. Zawsze umiemy dojść do kompromisu. Tymbardzej że W. znacznie częściej mi ustępuje, więc nie mogę za bardzo narzekać:). A jak pracuje po południu, to korzysta z kompa służbowego, bez podłączenia do netu. A ja wtedy mogę szaleć bez ograniczeń na Forum :D.

        • hehe, Nelly to ja przy Tobie wymiekam, na forum jestem od 2002r i…okolo 350 postów…tylko…,no nie do konca bo wczesniej mialam nick inny i tez chyba jakies 300-400wpisów wiec u mnie lacznie okolo 700! Miałam długasne przerwy na forum, czesto tez jedynie przegladałam lub szukalam odpowiedzi na jakies dreczace mnie pytanie, jakoś mało “płodna” jastem:)

          Oczywiście Gratulejszyn!!!:):):)

          • Zamieszczone przez jusi23
            mnie pytanie, jakoś mało “płodna” jastem:)

            Oczywiście Gratulejszyn!!!:):):)

            no mam nadzieje, ze zadna z nas malo plodna nie jest:)

            • Zamieszczone przez justonka
              gratulacje 😀 ja mam troche mniej – powiem Wam ze od kiedy forum sie zmieniło mniej siedzę:D i dziecko rosnie i czasu coraz mniej 😀

              a ja odwrotnie siedze wiecej i jakos to wszystko bardziej przejzyste bardzej:D

              • Zamieszczone przez Vala
                fajna cyferka:)….ciekawe ila ja bym teraz miała, gdyby nie zgubione konto przy przeprowadzce:(

                O ty nasza biedulko! Ale tez masz piateczke z p[rzodu!!!

                • Zamieszczone przez Vala
                  fajna cyferka:)….ciekawe ila ja bym teraz miała, gdyby nie zgubione konto przy przeprowadzce:(

                  vala a jaki mialas nick przedtem?

                    • Zamieszczone przez nelly21
                      Hmm, palenie zucilam,ale co do forum to temu nałogowi pozostane wierna:)

                      Dooooookładnie 😀
                      Też pozostanę wierna… forum 😉

                      • gratuluje rzucenia palenia
                        duuuuza sztuka 🙂

                        • Zamieszczone przez lauidz
                          a ja odwrotnie siedze wiecej i jakos to wszystko bardziej przejzyste bardzej:D

                          Ja też 🙂 i bardzo lubię opcję szybkiej odpowiedzi.

                          • Zamieszczone przez dorotka1
                            vala a jaki mialas nick przedtem?

                            ten sam

                            • Zamieszczone przez lauidz
                              a ja odwrotnie siedze wiecej i jakos to wszystko bardziej przejzyste bardzej:D

                              hehe, wzajemnie
                              ciężko mi się odlepić czasem

                              • Zamieszczone przez Jumo
                                gratuluje rzucenia palenia
                                duuuuza sztuka 🙂

                                skad wiesz ze duuuuza sztuka ze mnie???
                                znamy sie?

                                • Zamieszczone przez nelly21
                                  Wiem, wiem, ze wiekszosc z Was ma duzo ponad, zwlaszcza na moje 6 lat pobytu,ale co tam:)
                                  Do zbyt aktywnych nie naleze:)do tego byl okres absencji:)
                                  No i mam juz okragle sumke postow, milych i niemilych, pomocnych i zbednych:)
                                  Hmm, palenie zucilam,ale co do forum to temu nałogowi pozostane wierna:)

                                  Gratulacje nelly 😉
                                  Uważaj. Wiele foremek Cię będzie teraz gonić 😀

                                  • Zamieszczone przez JoannaR
                                    Gratulacje nelly 😉
                                    Uważaj. Wiele foremek Cię będzie teraz gonić 😀

                                    spoko, bede dzielnie sie trzymac:)

                                    • Zamieszczone przez nelly21
                                      Wiem, wiem, ze wiekszosc z Was ma duzo ponad, zwlaszcza na moje 6 lat pobytu,ale co tam:)
                                      Do zbyt aktywnych nie naleze:)do tego byl okres absencji:)
                                      No i mam juz okragle sumke postow, milych i niemilych, pomocnych i zbednych:)
                                      Hmm, palenie zucilam,ale co do forum to temu nałogowi pozostane wierna:)

                                      ja od 2004 roku nawet do 1000 dobic nie moge 🙂 wiec 5000 to dla mnie imponujaca ilosc.

                                      • Gratuluję 🙂 Naklikałas się ciutkę 😉

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 5000

                                          Dodaj komentarz

                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo