1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY


Dzisiaj 1 Dzień Wiosny i dlatego moje kochane dziewczynki, życzę aby do każdej z nas przyleciał BOCIAN i jeszcze życzę Wam dużo MIŁOŚCI

Edited by bambamek on 2006/03/21 10:26.

Strona 3 odpowiedzi na pytanie: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

  1. Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

    Jest mi tu dobrze, o wiele lepiej niż poprzednim razem. Jedyne co się nie zmieniło, to tęsknota za moim mężem. On biedak też dzwoni i mówi, że mu się nic wtedy nie układa, gdy mnie nie ma i chodzi taki jakiś nie taki
    A tu w BS: Po pierwsze mieszkanko, jest super! czyste, schludne i pięknie położone. Po drugie – mam ciut inną stymulację niż poprzednio. Po trzecie – inny lekarz. Po czwarte – inaczej to wszystko rośnie i pewnie znalazłoby się jeszcze kilka innych

    Wczoraj miałam pierwszą wizytę kontrolną i wszystko wygląda bdb, pęcherzyki rosną, jest ich sporo, podobnie jak za pierwszym razem, tylko w szybszym tempie, a to pewnie za sprawą innej stymulacji. Oh, jak ja się cieszę, że się na ostatniej wizycie odezwałam
    Jutro kolejna wizyta i zobaczymy…. może uda mi się punkcja jeszcze w tym tygodniu? hmmm… tym razem zdecydowałam się uśpić i będę doktorowi a potem mężowi głupoty opowiadac hihihi

    • Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

      Wzajemnie Tobie również, by bocianek szybko przyleciał 🙂

      kasia

      • Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

        Iza, dobrze, ze będziesz uśpiona i że nie będziesz cierpieć. Strasznie się cieszę że tak dużo uśmiechu jest w Tobie. Myślę o Tobie i o Twoich pęcherzykach i wysylam do Ciebie ciepłe myśli

        [Zobacz stronę]

        • Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

          No dobra…
          1) Od rana bez forum nadganiałam z robotą… 🙂 Troszkę mi się udało podgonić.
          2) Mąż mnie przeprosił… Już lepiej… 🙂
          3) Babcia czuje się lepiej (co prawda nie wychodzi jej ani czytanie ani pisanie – pisze jak dziecko ), ale lepiej mówi. 🙂
          4) Idziemy oglądać dziś mieszkanie, bo planujemy zmienić w tym roku… 🙂 Jestem cholernie napalona akurat na to mieszkanie, trzymajcie kciuki, żeby właściciele nie wyczaili i nie dali ceny rujnującej…
          5) Dla równowagi – rozchorowałam się, chyba nos mi odpadnie… Buuu

          Michałek 14.08.2003

          • Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

            no i ja się dołączam 😉

            oby ta wiosna była dla naszych maleństw pierwszą wiosną życia 😉

            pozdrowienia

            Suminka
            czekająca na cud

            • Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

              Iza trzymam kciuki za piękne pęcherzyki

              Pozdrowienia dla wszystkich

              *
              53 cykl :((

              • Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

                oby tak się własnie stało 🙂

                [Zobacz stronę]

                • Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

                  będzie dobrze, wszystko się wyprosuje i kupicie mieszkanie i 2 krechy już tuż tuż 🙂

                  [Zobacz stronę]

                  • Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

                    Dolaczam sie do cieplych, slonecznych, optymistycznie nakreconych, wiosennych zyczen.
                    Posylam bociana, napatrzcie sie kochane na niego, leci do Was

                    Zaba Monika

                    • Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

                      dziewczyny, jestem w wielkim szoku, bo…. mam dwa cudy!
                      z kim mam sie tym podzielic, jak nie z Wami?

                      dostalam zwolnienie na kilka dni na razie, i mam lezec. ciaza oczywiscie zagrozona, bo mnoga i jeszcze mam dwurozna macice (w novum tego nie zauwazyli, nawet jak zasugerowalam). moze pozniej wiecej opowiem, teraz przesylam kolejne na tym forum podwojne fluidki:
                      ~~
                      ~~
                      i prosimy o kciuki:)

                      _
                      w wielkim szoku:

                      Natusia + [Zobacz stronę]

                      • Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

                        Natusiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wspaniale!!!!!!!!!!!!!! Dobrze dziewczyny wróżyły po becie… 😀
                        Trzymam kciuki, by zagrożenie tylko zagrożeniem pozostało i byś szczęśliwie te swoje cudaczki wynosiła (i urodziła). 🙂

                        Michałek 14.08.2003

                        • Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

                          Natusia ja od początku wiedziałam,że będą dwa dzidziusie HA,HA!!!!!!
                          Normalnie jestem w szoku i nie mogę wbrew pozorom doczekać się HSG. CHCE DZIAŁAĆ…..Kochana cieszę się razem z TOBĄ i życzę powodzenia i wytrwania w błogosławionym stanie do końca!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                          .
                          zapisz swoje fluidki w kąciku!!!!!

                          Kasia+Patryk+…(wielka nadzieja na cud)

                          • Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

                            Ogromnie się cieszę i gratuluję oczywiście. Mam nadzieję, że cała ciąża bedzie spokojna i zdrowa.
                            Buziaki dla całej trójki.
                            ines

                            14 cykl starań rozpoczęty

                            • Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

                              no to superaśnie ;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                              teraz wypoczywaj, lez i niech malenstwa rosną 😉

                              łapie fluidki na jutro

                              pozdrawiam słonecznie

                              Suminka
                              czekająca na cud

                              • Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

                                musze to napisać – A NIE MÓWIŁAM!!!!!!!!

                                Natusiu to wspaniała – cudowna wiadomość.
                                Ach jak fajnie, wiosna idzie dzici do okoła tyle

                                [Zobacz stronę]

                                • Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

                                  hihihi…..ja tam nie chcę nic mowić, ale u Ciebie dzieją sie cuda takie, że…. moze okazać sie, ze tam sa 3 malenkie ślicznoty;)
                                  a powaznie….bardzo, bardzo, bardzo się ciesze
                                  … i ciągle nie mogę dojść do siebie po blizniakach będących skutkiem bezowulacyjnego cyklu i nieudanej iui 😉
                                  całuski:)

                                  karkoj

                                  • Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

                                    patrze na niego i patrzę – zobaczymy co wypatrzę

                                    [Zobacz stronę]

                                    • Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

                                      W odpowiedzi na:


                                      moze okazać sie, ze tam sa 3 malenkie ślicznoty


                                      Karola, nie rozpędzaj się! Niech ona spokojnie przetrwa tą ciążę…

                                      Michałek 14.08.2003

                                      • Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

                                        Natusiu!!! Kochanie, gratuluję Ci z całego serducha. Cóż za radość!!!!! Brak mi słów…. leż teraz sobie i wypoczywaj. Ogromniasty całus!!!!!

                                        • Re: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

                                          Natusiu! To najlepsza wiadomość dzisiejszego dnia! Ja dzięki Tobie naprawdę zaczynam wierzyć w cuda! Trzymam kciuki za całą waszą trójeczkę. Żebyście spokojnie i szczęśliwie doczekali wielkiego finału. A teraz leż sobie i odpoczywaj, bo za 9 miesięcy, to ty już sobie dłuuugo nie odpoczniesz :-))

                                          ELA

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 1 DZIEŃ WIOSNY – RADOSNY

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general