1% podatku dla naszego Piotrusia

Cześć kochane! Jestem mamą niepełnosprawnego Piotrusia – wada genetyczna, o czym tu na forum pisałam. Dzięki pozwoleniu smoki wklejam tu link do stronki, na której prosimy o przekazanie 1% podatku na rzecz rehabilitacji Piotrusia. Jeśli nie macie innego pomysłu, na jaką Organizację Pożytku Publicznego przelać pieniądze, prosimy o wpłatę na rehabilitację Piotrusia (zbieramy na turnus). Piotruś jest w Fundacji “Zdążyć z pomocą”. Dane są na stronie poniżej.
Dziękujemy
Ola z Piotrusiem

Strona_Piotrusia

7 odpowiedzi na pytanie: 1% podatku dla naszego Piotrusia

erica Dodane ponad rok temu,

Re: 1% podatku dla naszego Piotrusia

śliczny Piotruś. Szkoda, że dopiero teraz zobaczyłam tego posta! W niedzielę zastanawiałam się gdzie przelać 1% i szukałam w telegazecie fundacji. W domu nie mam dostępu do netu, więc wybór miałam mały. Śroki poszły na “Krwinkę”, i hcoć była to symbolicza kwota, to mam nadzieję, że komuś pomoże. A tak z inej beczki – to może podajmy na naszym forum linki do stron różnych fundacji, gdzie można wpłacać 1% podatku. Nie wszyscy wiedzą gdzie i jak szukać, a kochana smoki chyba nei będzie miała nic przeciwko. Piotrusiowi życzę, żeby zebrał duuuużo pieniążków na turnusik i żeby spełniło się jego najskrytsze marzenie!
Buziaki!!!

erica i Dawcio 15.10.04

olesia Dodane ponad rok temu,

Re: 1% podatku dla naszego Piotrusia

Nic nie szkodzi, że wpłaciłaś na coś innego. Zamieściłam tu swoją prośbę, bo wiem, ze przekazując ten 1% podatku nikogo nie narażam na żadne koszty. Mam nadzieję, ze uda mi się zabrać do turnusu kwotę.
Przy okazji myślę też, że w ogóle może ktoś sobie przypomni, aby gdziekolwiek ten procent przekazać, skoro jest taka możliwośc – niekoniecznie dla Piotrusia. Zwłaszcza zachęcam do wspierania fundacji i organizacji dziecięcych, bo rehabilitacja to naprawdę spore koszty. To nie tylko wózki inwalidzkie – to cotygodniowe wyjazy na basen, zakup różnych pomocy do ćwiczeń, zakup pomocy do komputera, wyjazdy do specjalistów w Polsce i za granicą.
Pozdrawiam
ola z piotreczkiem

beatek Dodane ponad rok temu,

Re: 1% podatku dla naszego Piotrusia

Już spisałam dane 🙂 Żałuję tylko że w zeszłym roku jakoś zapomniałam o tym 1% i nigdzie nie przekazałam mojego 1%. W tym roku się poprawię. Dużo zdrówka i sił dla Piotrusia 🙂

ankau Dodane ponad rok temu,

Re: 1% podatku dla naszego Piotrusia

Wydrukowala juz i sprobuje nie zapomniec tej kartki!
Caluski
Ania i Wikusia

olesia Dodane ponad rok temu,

Re: 1% podatku dla naszego Piotrusia

Dziękujemy bardzo.
zdamy relacje z turnusu na forum.

Ola z Piotrusiem

basiab Dodane ponad rok temu,

Re: 1% podatku dla naszego Piotrusia

My też wpłacimy na konto Piotrusia, bo własnie wypełniam PIT.
pozdrawiamy serdecznie i życzymy udanych wakacji

Basia i Maciuś (27.09.2005)

olesia Dodane ponad rok temu,

Re: 1% podatku dla naszego Piotrusia

Nie pozostaje mi nic innego jak serdecznie podziękować w imieniu Piotrusia. mamy nadzieję, że ten wyjazd da znaczną poprawę w jego rozwoju inteletualnym. Ciągle czekamy na pierwsze słowo Piotrusia, może tam specjaliści porządnie się nim zajmą.
Jeszcze raz dziękujemy.
Ola z Piotrusiam

Znasz odpowiedź na pytanie: 1% podatku dla naszego Piotrusia

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Dlaczego boję sie jeżdzic samochodem???
Przed kazdym wyjazdem gdzies poprostu czuję lęk w sobie, denerwuje sie ze sobie wstydu narobie, albo ze ktos bedzie klął na mnie, ze nie poradze sobie z zaparkowaniem w trudnym
Czytaj dalej
Karmienie
Pytanie śmieszne ale zżera mnie ciekawość
Karmie piersią, Oliwia ma 3 tygodnie, czasami jak coś zjem nawet lekkostrawnego to boli mnie brzuch. I o to moje pytanko, jeśli mnie boli brzuch po jedzonku to dzieciaczka też
Czytaj dalej