1 tydzien ciazy

hej dziewczyny,
napiszcie prosze, jak sie czulyscie w pierwszych dwoch tygodniach ciazy, zanim zrobilyscie test. czy bylyscie ciagle spiace? zmeczone? itp….

21 odpowiedzi na pytanie: 1 tydzien ciazy

paula26 Dodane ponad rok temu,

Re: 1 tydzien ciazy

mnie błyskawicznie odrzuciło od papierosów. póŸniej jak już wiedziałam, że jestem w cišży to stwierdziłam, że organizm odrazu zareagował i kazał mi przestać palić. byłam trochę senna i jakaœ “rozbita”. no a póżniej zaczęły się mdłoœci :((

Paula i Borysek ur.07.07.2003

klucha Dodane ponad rok temu,

ciągle bym spała, więcej chodziłam zrobić siusiu i miałam większy apetyt. A potem dowiedziałam się ze jestem w ciąży :)) i dostałam mdłości

Izka i Zuzanka (12.V.2002 r.)

ika Dodane ponad rok temu,

A moimi pierwszymi objawami była… większa produkcja śliny ( błeeee). Dopiero od 6 tygodnia mdłości i itp

ika z małym słoneczkiem marcowym

lea Dodane ponad rok temu,

No pierwszy tydzien liczy sie w sumie po lekarsku jeszcze przed zaplodnieniem… w dniu zaplodnienia zaczyna sie m/w 3. tydzien juz (bez sensu, wiem)
mnie bolaly piersi
sennosc – slyszalam ze zdarza sie bardzo czesto na poczatku
mdlosci mialam dopiero pod koneic 3. miesiaca

kleeo Dodane ponad rok temu,

Ja nie bylam ani spiaca, ani zmeczona, ani nie mialam mdlosci… Tak jakby nic sie nie stalo…A tu prosze, taka panna :))

kleeo i Natalia (ur.26.07.02)

onka Dodane ponad rok temu,

w 1. tygodniu nic jeszcze nie czulam :-)))

pozniej byla taka spiaca i nieskoncentrowana, ze nic nie moglam czuc – oprocz wrzechobecnego smrodu oczywisie 🙂
na szczesie trwalo to tylko jakes 2 tygodnie…

onka i ;18.08.03

mageras Dodane ponad rok temu,

A ja odrazu byłam straaaasznie zmęczona i śpiąca, a na dodatek nie mogłam rano wziąć do ust tego co zwykle jadałam na śniadanie. To mi dało do myślenia jako pierwsze.

halkione Dodane ponad rok temu,

gratuluje, Twoje dziecko jest piekne.

gratuluje Ci Natali.
i podziwiam tez za porod, choc nie wiem jak Twoj przebiegal. Jestem studentka Akademii Medycznej, po praktykach na poloznictwie – od tego czasu podziwiam kazda kobiete, ktora rodzila.

gratuluje Mateuszka i zycze kolejnych maluchow 🙂

tez mam wielki apetyt, choc wciaz nie zrobilam testu – jeszcze pare dni.
gratuluje zuzanki.

beatab Dodane ponad rok temu,

spałam na stojąco:))
bolał mnie brzuch jak na okres
zawroty głowy miałam przez pół dnia i ciagle wydawało mi się, ze zeszłam właśnie z karuzeli.
wymioty pojawiły sie dopiero ok 8-9 tygodnia.

Beata&Patryk(03.03.03) [Zobacz stronę]

ola2 Dodane ponad rok temu,

Ja byłam WIECZNIE śpiąca i bolały mnie piersi, stwierdziłam że albo jestem chora na jakieś kobiece sprawy albo to ciąża.

ola i ta panna (8.listopad 2002)

kata Dodane ponad rok temu,

ja jeszcze nie wiem, czy to już, jeśli tak to szacuje 3 – 4 tydz., pobolewał mnie w tym czasie często dół brzucha, do tego drobne dolegliwości żołądkowe i, sorry, gazowe, zmęczenie też, owszem. @ mi się spóźniła 3 dni, cały czas mnie pobolewało, czasem mnie wonie atakują, ot taki czas niepewności, po ok tygodniu test nic nie powiedział

klucha Dodane ponad rok temu,

z tym apetytem to lepiej uważać :)) wiem z doświadczenia – cały czas próbuje się pozbyć schabików na bioderkach

Izka i Zuzanka (12.V.2002 r.)

olka007 Dodane ponad rok temu,

wiesz ja nic nie czulam ale wiedzialam ze jestesmy w ciazy poprostu normalnie tak jak kazdego innego dnia ,

czarna1 Dodane ponad rok temu,

mnie bolalo podbrzusze jakbym miala dostac okres i mialam bardzo tkliwe piersi…..poza tym bylo ok

Dodane ponad rok temu,

Tryskałam energią, dużo siusiałam… i bolała mnie strasznie kość ogonowa… mam tyłozgięcie macicy.

[i] Asia i Julia (13 m-cy)

pluto Dodane ponad rok temu,

Ja byłam płaczliwa, rozryczałam się w przychodni bo ludziska wchodzili bez kolejki przede mnie…..i się dziwnie czułam….zrób test z krwi…mnie wyszedł już przy dwu tygodniowej ciąży……….

Julka i 14 miesięczny Karolek

jane Dodane ponad rok temu,

byłam baaardzo śpiąca i zmęczona….

Beata z Małgosią 04.05.2003

Znasz odpowiedź na pytanie: 1 tydzien ciazy

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
buty na zimę
Czy jedna para wystarczy? Dla dziecka biegającego..... Julka i 14 miesięczny Karolek
Czytaj dalej
Polecam
F18
polecam ten krem!!! Jest fantastyczny dla dzieci ze skórką z problemami! Ma atest IMiD, wspaniale natłuszcza.. Remusiowi nic nie pomagało a ten krem pomógł!!!:)
Czytaj dalej