11 tygodni i pierwszy zabek

Kochane mamusie,moze ktoras z Was tak miala a mianowice moja dzdzia dostala pierwszego zabka,zaczal jej wychodzic na prawym dolnym dziaselku,az bylam bardzo zdziwiona,ze w 3 miesiacu zycia zabek.Wgole ona wszysctko szybciej robi niz dzieci w jej wieku

9 odpowiedzi na pytanie: 11 tygodni i pierwszy zabek

lea Dodane ponad rok temu,

Re: 11 tygodni i pierwszy zabek

Owszem, dosc czesto to sie zdarza, ale biorąc pod uwage, ze dzieci moga nawet urodzic sie z ząbkami – nie jest to aż taki ewenement.

Lea i Mateuszek (14.03.03)

anastazja Dodane ponad rok temu,

To pewnie bedzie geniusz

Jagodzia01.08.03

effcia Dodane ponad rok temu,

no ale te zabki u noworodka, to nie zabki tylko prazeby, ktore wypadaja i na wlasciwe mleczaki trzeba poczekac:-)

Effcia z FRANULKIEM (20.08.03)

lea Dodane ponad rok temu,

Tak. Mnie chodziło po prostu o pokazanie jeszcze wiekszej potencjalnej „wyjątkowosci” dziecka 😉

Lea i Mateuszek (14.03.03)

pam-24 Dodane ponad rok temu,

ja słyszałam od mojej pediatry że noworodkowe zęby niestety trzeba usuwac , bo nie są na tyle mocno „usadowione” że moga wypaść i wtedy dzidzia może się zadławić

Pam & Kiki 13-12-2003

mata-hari Dodane ponad rok temu,

Sorry za takie głupie pytanie, ale kiedy właściwie tak przeciętnie pojawiają się pierwsze zęby?

Joanna i Michaś (09-05-2004)

magdzik Dodane ponad rok temu,

Czytałam o tym, że zdarza się, że ząbkujące dzieci przychodzą na świat. Nie jest to częste ale się zdarza. Z tego co pamiętam, to córeczka Agness_7 także zaczeła wcześnie ząbkować.

Pozdrawiamy,

Magda i Albercik ur. 8.09.03

agness-7 Dodane ponad rok temu,

Viki miala 17 tygodni i dwa zeby,a teraz mamy 9 zebow i trzy kolejne w drodze.Szczerze powiedziawszy to mogla by juz troche zwolnic,bo ja wysiadam!!!!

[Zobacz stronę]

Agness i VIKTORIA (28.08.2003)

magdzik Dodane ponad rok temu,

Tępo faktycznie zawrotne!! U Alberta dopiero się objawił 4 ząbek, a ząbki zaczeły mu się pojawiać z półtora miesiąca temu. Teraz w drodze są 2 nastęne, wiec Al chyba stara sie nadrabiać zaległości

Pozdrawiamy,

Magda i Albercik ur. 8.09.03

Znasz odpowiedź na pytanie: 11 tygodni i pierwszy zabek?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Karmienie
Pomóżcie! Czym myć butelki?
Czy samą wodą, czy z dodatkiem jakichś detergentów? Wydaje mi się, że sama woda może niedokładnie zmyć ze scianek butli mleczny tłuszczyk...
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
Od kiedy dziecko nie śpi w dzień?
Wiem, ze niedawno było coś podobnego... Ale amm konkretne pytanie - o ile to możłiwe, podajcie wiek, w jakim Wasze dzieci zrezygniwały ze snu w ciągu dnia (lub wprowadziły sobie tryb
Czytaj dalej