14-sto miesięczny prawie łysolek…

Mój synek ma 14 miesięczny i na głowie pięć włosków. Trochę przesadzam bo jakby się uprzeć to i fryzurę możn amu n a5 minut zrobić ale to taki meszek nie włoski. Jak to jest u Was? Czy też dzarzają się szkraby-łysolki :)???

3 odpowiedzi na pytanie: 14-sto miesięczny prawie łysolek…

marta77 Dodane ponad rok temu,

Re: 14-sto miesięczny prawie łysolek…

ja mam jednego 15 miesieczniaka z wlosami, drugiego bez
ten z wlosami…..to tez nie mozna powiedziec, zeby to byl jakis specjalnie bujny fryz
I napatrzec sie nie moge, jak widze dzieciaczki z bujna czuprynka…

Marta Macius i Kubus 14 miesiecy 🙂

pipi1234 Dodane ponad rok temu,

Mój 9-ciomiesięczny Antoś też jest prawie łysolkiem. Ale to jeszcze nic – moja córka do 2-óch lat miała bardzo mizerne włoski, jeśli nie była w sukience to niektórzy mylili ją z chłopcem. A ja czekałam na długie loki, no i sie doczekałam. Teraz ma piękne włosy. Tak więc owłosieniem Antosia się za bardzo nie martwię, tym bardziej że jest chłopcem. Napewno kiedyś mu zaczną rosnąć. Tak jak i Twojemu synkowi
pozdrawiamy
Monika, JUlka 6 lat i Antoś 25.11.2003

aika Dodane ponad rok temu,

Mój synek ma jako taką czuprynkę a córka niestety meszek nie dłuższy niż 5 mm. Ze mną było podobnie i do prawie 2 lat włosy mi nie chciały rosnąć.
Tak więc spineczki i gumeczki czekają w szufladzie.
Pozdrawiam
aika i WW 06.2003

aika i WW

Znasz odpowiedź na pytanie: 14-sto miesięczny prawie łysolek…

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Odstawiła się od butli i mleko jest be!
Hej Nie rozumiem już mojego dziecka! Najpierw sama odstawiła się od cycka, taraz gdy poznała nowe smaki (słoiczki, deserki i soczki) oraz jedzenie łyzeczką to butla jest be, i nie chce
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
robienie zdjec dziecku jest szkodliwe?
czy spotkałyscie sie z opinią ze robienie zdjec małemu dziecku lampa błyskową szkodzi jego oczkom?ja ostatnio coś takiego słyszałam i teraz nie wiem co myslec bo non stop robie zdjecia
Czytaj dalej