15 DC i ból piersi!!!

Witajcie dziewczyny? mam do was pytanie: nie wiem co się może ze mną dziać, jeszcze nigdy nie miałam czegoś takiego, żeby jeszcze przed ovu bolały piersi i to bardzo jak przed @!!! no i wydaje mi się że czuję brzuch (tzn. mniej niż ból). Ovu na pewno nie było, mierzyłam temperaturkę i dziś rano było 36,7. obiło mi się że niektóre z was mają ból piersi zaraz po ovu, ale mnie to zawsze dopadało tydzień przed @. Aha no i ostatniio miałam raczej normalny okres… więc???
A może to hormeelek namieszał albo castangus???

2 odpowiedzi na pytanie: 15 DC i ból piersi!!!

anaim Dodane ponad rok temu,

Re: 15 DC i ból piersi!!!

Ja mam zawsze takie objawy przed owulacją, że najpierw zaczynają mnie boleć/kłóć jajniki, nawet 10 dni przed jajeczkowaniem, a potem dochodzi do tych efektów specjalnych ból piersi (też kilka dni przed o.) i bolą do samej @. I dzięki tym objawą wiem kiedy zbliża się czas “łowów”!!! Także nie masz się czym martwić to zupełnie normalne reakcje organizmu. Dodam jeszcze tylko, że nie zawsze tak miałam…
Pozdrawiasy

marta-123 Dodane ponad rok temu,

Re: 15 DC i ból piersi!!!

Dzięki za odpowiedź!! jeśli to oznaki ovu to dobrze 😉

Znasz odpowiedź na pytanie: 15 DC i ból piersi!!!

Dodaj komentarz

Dla starających się
Temperatura po raz tysięczny
Wybaczcie kolejne pytanie z serii temperaturki. Naczytałam się już starszych wiadomości, ale może czytałam nieuważnie. Poza tym, nie ma jak dostać kokretną odpowiedź na swoje pytanie ;) Co konkretnie wywołuje wzrost
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Nutramigen - czy mozna przygotować wcześniej?????
czy mozna Nutramigen przygotowac wcześniej i wstawić do podgrzewacza 4 godziny przed karmieniem? do tej pory robiłam tak, ze odmierzona ilosc proszku czekała w butelce do ktorej tuz przed karmieniem
Czytaj dalej