15 dkg do przodu :)

Dziewczyny aż boją się cieszyć. Byłam dzisiaj na ważeniu Izy. Mała zjada mi po 400 ml mleka na dobę i jak do tej pory waga spadła o 100g ale dzisiaj wzrosła od poniedziałku o 15 dkg. Może to niedużo ale dla mnie najważniejsze że nie spadła. W piątek kolejne ważenie ale już się tak nie boję. Boże mam nadzieję że to już koniec problemów.

AGAK 17 tyg Izunia niejadek

7 odpowiedzi na pytanie: 15 dkg do przodu :)

kas Dodane ponad rok temu,

Re: 15 dkg do przodu 🙂

To świetnie. Trzymamy dalej kciuki.

Kaśka mama Zuzanki (16.10.2002)

Dodane ponad rok temu,

hurra! Ciesze sie, caly czas o Was mysle! Mam nadzieje, ze juz bedzie dobrze. Pzdr!

guciak i Ninka ur. 27.04.2003

ada77 Dodane ponad rok temu,

Rewelacja! Teraz już z górki!!!

ada77 i miki 20 maj 2003 – Miki dłubie w wirtualnym ząbku ;-))))

izolda Dodane ponad rok temu,

trzymamy kciuki

Izolda i Agatka (26.02.03) ]

lea Dodane ponad rok temu,

trzymamy kciuki! tymbardziej ze u mateuszka jedzenie 400 ml na dobę to naprawde normalka… nie pamietamzeby kiedys zjadl wiecej niz 500
np. dzis – rano 100, 13 – 100, 15 – 80, potem soczek 70 i kolacja 90 plus 30 -40 ml kleiku, a na kolacje zjadł wyjatkowo dużo, czyli normalnei byłoby mniej
do tego cos ciągnie w nocy ale nie wiem ile, w kazdym razie jest tego malo – je krótkoa mleko u mnie leci powoli, wiec jesli jest to 20 ml na raz to góra

Dodane ponad rok temu,

będzie dobrze, trzymam kciuki
teraz i ja wiem co to jest niejadek: dziś Krzyś zjadł tylko 360 ml mleka i 200 ml kaszki ( a ma ponad 9 mies. !!!)

[i]Ewa i Krzyś (9 mies.)

klucha Dodane ponad rok temu,

W końcu jakaś dobra wiadomość – tak się cieszę

Izka i Zuzanka (12.V.2002 r.)

Znasz odpowiedź na pytanie: 15 dkg do przodu :)

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Dawno sie tak nie wku.....
Dziewczyny! Prosze wejdzcie na forun ODRADZAM toczy sie tam ciekawa dyskusja. Jak dla mnie to cos w stylu ZMOWA MILCZENIA! Jest to post od szanownej REDAKCJI. Az sie we mnie
Czytaj dalej
Polecam
LEKARZA!!!
Idę za ciosem!! Taka dyskusja, wiec po co obsmarowywać lekarza, skoro można dobrego polecić!!! Anka i Basiulec (9 M-CY!!!))[img]/upload/35/6/_145431_s.jpg[/img]
Czytaj dalej