2 krechy!!!!!!

nadal to do mnie nie dociera, za namową Aischy (dzieki Asiu:) ) zrobilam test, od razu wyszły dwie kreski, nie czekalam dluzej niz 10 sekund, troszke pobolewa mnie brzuch co mnie niepokoi, bo gdyby wszystko bylo ok nie bolał by, w poniedzialek ide na usg, a jutro robie 2 test, dzisiaj dwie kreski mocno czerwone!!!, troche jest mi słabo ogólnie, kreci mi sie w głowie, boje sie ze to jednak nie jest prawda….poprostu w to nie wierze, tak długo na to czekałam.dzis jest 40 dc.

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: 2 krechy!!!!!!

  1. Re: 2 krechy!!!!!!

    Duze Gratulacje!!
    Fajnie!!

    dbajcie o siebie : )

    Goraco : )
    Monisia, Maks i Aleks (2latka)

    • Re: 2 krechy!!!!!!

      GRATULUJĘ Kaśka, dbaj o siebie i o fasolkę:-))))))))))))))

      Dorota 08.08.04

      [Zobacz stronę]

      • Re: 2 krechy!!!!!!

        Serdeczne GRATULACJE.

        A ja łapie fluidki:)

        • Re: 2 krechy!!!!!!

          serdecznie zatem gratuluję i spokojnej ciąży!!!

          Marta 2i pół roku!

          • Re: 2 krechy!!!!!!

            fajnie ze mi gratulujecie, ale boje sie ze nie jestem w ciazy, zrobilam 3 test pozytywny to moj 42 dc, dzis poszlam zrobic bete, wyniki bedą ok 19.00, bylam tez u lekarza, powiedzial po zbadaniu brzucha, ze narazie nic nie wskazuje na to ze jest ciąża, ja mysle ze to za wczesnie, zeby cos wykryc reką, a poza tym slyszalam ze i na usg tez za wczesnie. matko swieta a juz sie tak nastawilam, no i te 3 pozytywne testy do tego, roznych firm, niby co by mogly wskazywac, jak nie ciąze, prawda????

            • Re: 2 krechy!!!!!!

              Kacha ty tak nie szalej Moim zdanie juz po pierwszym teście powinnaś być pewna, że będziesz mamusią, niepotrzebnie fortuna tracisz na testy. Lekarz nic nie stwierdził bo jest za wcześnie, moim zdaniem i na USG idziesz za szybko. A beta na pewno potwierdzi, że maluszek w drodze, więc musisz spokojnie poczekać do 19, w twoim stanie nie wolno sie tak denerwować.

              Przyznam, że ja też się nastresowałam, zrobiłam jeden test w 32 dc-pozytywny, w 36dc gin jeszcze nic nie widział a USG kazał zrobić dopiero w 10tc(stwierdził, że szybciej jest zbędne). Pamiętam jak ja na nie czekałam-dziś sama się zastanawiam jak ja to wytrzymałam i dziwię się, że nie poleciałam choćby zerknąć czy bije serducho 🙂

              Buziaki

              Ania i Mati

              • Re: 2 krechy!!!!!!

                Boże, Aniu, nawet nie wiesz jak bardzo sie boje, to jest silniejsze ode mnie, ten lekarz to arab, i niezbyt dobrze gada po polsku, momentami mialam wrazenie ze nierozumial co do niego mowilam, trzymaj za mnie kciuki a nerwy same przychodza, to jest silniejsze, choc jestem teraz jakos dziwnie spokojna, czyzbym podswiadomie wiedziala ze nie mam sie czego bac :), mam nadzieje ze przyjda te wyniki z laboratorium do godz. 19 bo jesli nie to musze czekac do jutra rana, jeszcze raz, Trzymaj kciuki!!!! ps. to moje pierwsze dziecko jesli beta potwierdzi, wiec….cholera, dopiero 16.15….

                • Re: 2 krechy!!!!!!

                  Całym serduchem jestem z Tobą, kurcze też czekam do 19 a to jeszcze tyyyyyle czasu. Domyślam sie co czujesz, czekam na wieści a Ty może idź na jakieś zakupy bo oszalejesz
                  Kciuki zaciskam

                  Ania i Mati

                  Znasz odpowiedź na pytanie: 2 krechy!!!!!!

                  Dodaj komentarz

                  Angina u dwulatka

                  Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                  Czytaj dalej →

                  Mozarella w ciąży

                  Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                  Czytaj dalej →

                  Ile kosztuje żłobek?

                  Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                  Czytaj dalej →

                  Dziewczyny po cc – dreny

                  Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                  Czytaj dalej →

                  Meskie imie miedzynarodowe.

                  Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                  Czytaj dalej →

                  Wielotorbielowatość nerek

                  W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                  Czytaj dalej →

                  Ruchome kolano

                  Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                  Czytaj dalej →
                  Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                  Logo
                  Enable registration in settings - general