2-letni Tyran

Mój synuś bardzo wyraźnie i głośno daje znać, co chce. Do rozwrzeszczanego tyrana, którego nie da się opanować jeszcze mu trochę brakuje, ale ostatnio stwierdziłam, że chyba jest jednak za bardzo rozpuszczony i – jak chce – potrafi tyranizować otoczenie.
Trafiłam na ten artykuł:
[Zobacz stronę]
i ciekawa jestem, co o tym myślicie. Mnie tu brakuje jakiegoś konkretnego “przepisu” na grzeczne dziecko. Ale może takiego przepisu nie ma….

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: 2-letni Tyran

  1. Histeria histerią ale wkurzają mnie dziadki, babcie i obcy którzy reagują, częstują tym co mają w kieszeni, odwrócą uwagę na chwilę, a ty się matka męcz.

    • Zamieszczone przez mamoli
      Histeria histerią ale wkurzają mnie dziadki, babcie i obcy którzy reagują, częstują tym co mają w kieszeni, odwrócą uwagę na chwilę, a ty się matka męcz.

      może nie wszyscy, ale byli tacy co pomogli
      dziecko ryczy i leży w dzrwiach do supermarketu
      przechodzi małżeństwo, pani mówi to jak nie chcesz iść z mamą to moze pójdziesz ze mną
      dziecko wstało, otrzepało się i poszło z mamą 😀

      a małżeństwo że oni mają wnuka w tym samym wieku i też takie sceny urządza 🙂

      • Zamieszczone przez beamama
        A ci tam, wszędobylscy ochroniarze, nie chcieli wypraszac? hmmm

        do nas (Ulka lezała na posadzce w galerii handlowej, darła się a ja czekałam aż jej przejdzie) raz podszedł ochroniarz z Empiku i powiedział, że to się do psychiatryka nadaje i co ja sobie myślę, jak ja śmiem być w ciaży (to była końcówka Wojtkowej ciaży) przecież ja sobie z jednym dzieckiem nie daję rady to co dopiero z dwoma.
        Mnie się smiać zachciało i mówię do niego: “Pan to chyba dzieci nie ma.”
        A on: “Mam! Ale nie takie niegrzeczne
        😀

        • Zamieszczone przez olencja
          do nas (Ulka lezała na posadzce w galerii handlowej, darła się a ja czekałam aż jej przejdzie) raz podszedł ochroniarz z Empiku i powiedział, że to się do psychiatryka nadaje i co ja sobie myślę, jak ja śmiem być w ciaży (to była końcówka Wojtkowej ciaży) przecież ja sobie z jednym dzieckiem nie daję rady to co dopiero z dwoma.
          Mnie się smiać zachciało i mówię do niego: “Pan to chyba dzieci nie ma.”
          A on: “Mam! Ale nie takie niegrzeczne
          😀

          :eek::eek::eek:

          • Zamieszczone przez olencja
            do nas (Ulka lezała na posadzce w galerii handlowej, darła się a ja czekałam aż jej przejdzie) raz podszedł ochroniarz z Empiku i powiedział, że to się do psychiatryka nadaje i co ja sobie myślę, jak ja śmiem być w ciaży (to była końcówka Wojtkowej ciaży) przecież ja sobie z jednym dzieckiem nie daję rady to co dopiero z dwoma.
            Mnie się smiać zachciało i mówię do niego: “Pan to chyba dzieci nie ma.”
            A on: “Mam! Ale nie takie niegrzeczne
            😀

            :D:D:D Pogratulowałaś super dzieciaka?

            • Również podziwiam

              • Zamieszczone przez Figa123
                Dziecko w ten sposób sprawdza, czy wrzask zadziała.

                P. wykonała rzut na glebę “bo ja chcę” tylko raz.
                W okresie okołogwiazdkowym, w Sephorze.
                Leżała se na czerwonej wykładzinie dokładnie w przejściu i wrzeszczała.
                Staraliśmy się z całych sił nie dać po sobie poznać, jak bardzo nas to obeszło.
                Ona wrzeszczała i płakała a my sobie oglądaliśmy jakieś perfumy.
                Kiedy ktoś chciał przejść przesunęłam dziecko i dalej do oglądania.
                Kiedy się uspokoiła, poszliśmy se stamtąd.
                To był jej pierwszy i ostatni raz.
                Po prostu wykumała, że ten sposób jest nieskuteczny i trzeba szukać innego 😀

                A potem przychodzą nowe zagrania, i nowe i nowe.
                Takiej superrecepty na wszystko nie ma i już 🙂

                no właśnie jeszcze raz: Podziwiam!

                • Zamieszczone przez beamama
                  :D:D:D Pogratulowałaś super dzieciaka?

                  Stwierdziłam, że lepiej z nim nie rozmawiać, że widocznie stres w pracy sprawił, ze facet zwariował Hmmm… A że gościu z bronią chodzi Boje się to lepiej od takiego z daleka.
                  Potem go widziałam jeszcze tylko raz. Widocznie się nie nadawał do tej pracy…..

                  • “uwielbiam” jak obcy sie gapia na wrzeszczace dzieci. mojej sie kilka razy zdarzylo sprobowac wymoc cos krzykiem ( i to dosc donosnym ), nie reagowalam, przeczekalam, ale co musialam z boku posluchac ” to jej daj bo sie ludzie gapia “, ” oj bo cie pani porwie od mamusi “, ” bo superniania cie odwiedzi”.:eek::eek::eek: ja mam zasade – nie odwracam sie jak rodzic “walczy” z dzieckim, jak piszczy w sklepie i jak lezy na posadzce w centrum handlowym. wiem co czuje rodzic i ze chcialby jak najmniejszej widowni.

                    Znasz odpowiedź na pytanie: 2-letni Tyran

                    Dodaj komentarz

                    Angina u dwulatka

                    Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                    Czytaj dalej →

                    Mozarella w ciąży

                    Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                    Czytaj dalej →

                    Ile kosztuje żłobek?

                    Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                    Czytaj dalej →

                    Dziewczyny po cc – dreny

                    Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                    Czytaj dalej →

                    Meskie imie miedzynarodowe.

                    Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                    Czytaj dalej →

                    Wielotorbielowatość nerek

                    W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                    Czytaj dalej →

                    Ruchome kolano

                    Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                    Czytaj dalej →
                    Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                    Logo
                    Enable registration in settings - general