20 lat…

Tyle wlasnie skonczylam wczoraj. Jestem tu chyba najmlodsza mama wiec postanowilam podzielic sie z wami swoimi przemysleniami….
Dziwnie ludzie na mnie patrza i to jest pewne. 20 lat to moze faktycznie malo jak na matke… Ale to w sumie nie fair. MNie to drazni, na prawde. Szczegolnie zloszcza mnie stare baby(pewnie juz babie), ktore dziwnie patrza na to jak ide usmiechnieta z wozkiem. Zreszta pamietam reakcje ludzi na wiadomosc o mojej ciazy..uwierzcie ze byla okropna. Przynajmniej dla mnie….ze sobie zycie zmarnowalam…ze to ze tamto…..

A ja? Mam wspaniala core ktora jest calym moim zyciem. I wcale nie zazdroszcze znajomym ktorzy ciagle opowiadaja o kolejnej wspanialej imprezie…o kolejnym wyjezdzie w gory…
I chyba ich nie rozumiem bo wcale nie cieszy mnie to co ich…i wcale nie mam ochoty na to samo. Nigdy nie zmienilabym swojego zycia. I wkurzaja mnie pytania “przyjaciol” typu: “jak wytrzymuje tyle bez zabawy”…”jakie to ja mam teraz zycie”….
I wcale nie zmarnowalam sobie zycie… A raczej baaardzo duzo zyskalam. Studiuje-i musze przyznac calkiem niezle mi idzie, wychowuje swojego skarba raze, z Robertem-ktory jeszcze moim mezem nie jest, mamy samochod i co najwazniejsze wkoncu wynajmujemy swoje wlasne mieszkanie. Jakos wiazemy koniec z koncem…chodzimy usmiechnieci i ze lzami w oczach patrzymy na nasza Amelie. Kochamy ja nad zycie…i nikt nie moze… Nie powiniem nam zarzucac ze zmarnowalismy sobie i dziecku zycie…

Jestesmy szczesliwi…wszyscy w trojke….

Coz…20 lat to moze malo… Ale wystarczajaco duzo aby moc pokochac i oddac sie calkowicie dziecku…

Pozdrowienia

KiKi

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: 20 lat…

  1. Re: 20 lat…

    masz 20 lat ale jestes najwspanialsza matka na swiecie, bo nad zycie kochasz swoja corcie

    niektore baby zanim dorosna do takiej milosci to sie zastarzeja

    pozdrawiam

    Ewa i Krzyś (3 i 2/3 mies.)
    [Zobacz stronę]

    Znasz odpowiedź na pytanie: 20 lat…

    Dodaj komentarz

    Angina u dwulatka

    Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

    Czytaj dalej →

    Mozarella w ciąży

    Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

    Czytaj dalej →

    Ile kosztuje żłobek?

    Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

    Czytaj dalej →

    Dziewczyny po cc – dreny

    Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

    Czytaj dalej →

    Meskie imie miedzynarodowe.

    Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

    Czytaj dalej →

    Wielotorbielowatość nerek

    W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

    Czytaj dalej →

    Ruchome kolano

    Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

    Czytaj dalej →
    Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
    Logo
    Enable registration in settings - general