20 rocznica katastrofy lotniczej na Kabatach

[Zobacz stronę]
Bardzo wstrząsający artykuł.

[*][*][*]

W i T 3l 5m

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: 20 rocznica katastrofy lotniczej na Kabatach

  1. Re: 20 rocznica katastrofy lotniczej na Kabatach

    Taaa….ja Heliosem też leciałam z Cypru i jak skończył??

    W i T 3l 5m

    • Re: 20 rocznica katastrofy lotniczej na Kabatach

      pamiętam tę katstrofę, zginęła w niej przyjaciółka moich rodziców – była stewardesą, przeżyłam to wtedy bardzo, a po latach w pracy zobaczyłam szczegółową dokumentację i zdjęcia zrobione przez milicję i tak jak nigdy do tego momentu nie bałam się latać, to teraz wsiadam do samolotu z duszą na ramieniu, nie widząc tego trudno to sobie wyobrazić

      miamia &

      • Re: 20 rocznica katastrofy lotniczej na Kabatach

        tak czytalam, i jeszcze w Newsweeku – poplakalam sie jak czytalam… Pozniej w nocy snila mi sia katastrofa lotnicza ;( Straszne.

        • Re: 20 rocznica katastrofy lotniczej na Kabatach

          to nie ta tragedia.

          • Re: 20 rocznica katastrofy lotniczej na Kabatach

            mój teść jak był w pracy (okolice Sierpca) usłyszał dziwnie głosno lecący samolot. Spojrzał w niebo i zobaczył lecaca maszyne z czarnym dymem z silników. Wrócił do domu i usłyszał w telewizji ze sie rozbili 🙁
            STRASZNE…

            • Re: 20 rocznica katastrofy lotniczej na Kabatach

              ja nie na temat, przynajmnije w tym poście

              raaaany jakie sliczne dziecko!!!!!
              Tosia jest śliczniusia :o)))))))))))))))))))))))))))))))

              Super pomysł na zdjecie w podpisie :o)
              Gratulki :o)))

              Ja i…

              • Re: 20 rocznica katastrofy lotniczej na Kabatach

                Ja widziałam jak ten samolot spada 🙁 Jechaliśmy z tatą po ciastka do cukierni na Natolinie, za centrum onkologii zobaczyliśmy płonący obiekt, tata myślał, że może płonie szpital. Wieczorem się okazało, że to był spadający samolot.

                Szymon, 8/12/2003

                • Re: 20 rocznica katastrofy lotniczej na Kabatach

                  • Re: 20 rocznica katastrofy lotniczej na Kabatach

                    Leciałam tym samolotem… nie oczywiście nie w czasie katastrofy ale tydzień wcześniej…
                    Wracalismy z tata z USA

                    Bardzo przezyłam tę katastrofę z tegoż względu również.

                    Ja i…

                    • Re: 20 rocznica katastrofy lotniczej na Kabatach

                      • Re: 20 rocznica katastrofy lotniczej na Kabatach

                        W odpowiedzi na:


                        Kasiu mój mąż mieszkał wtedy na 1- go sierpnia


                        a nie na 6stego sirpnia??? mialby znacznie blizej 🙂 ja mieszkalem na drzemlika, 2 ulice w strone katastrofy, a na poczatku lat 90 na kobuza,
                        mysle ze 2 lata w wieku 13-14 lat to spora roznica,niestety zawsze przechodzilem z klasy do klasy, wiec nie moglem na niego zaczekac 🙂

                        ogolnie to szkola 101 to taka pokoleniowa u nas byla, chodzil do niej syn mojego ojczyma, konczyl jakies 9 lat przedemna, a w 88(rocznik81) wystartowal syn mojej mamy i ojczyma 🙂
                        wiec pan melon mial nas w nadmiarze, ale nie narzekal chyba…

                        **jestem gruby, wiec potrzebuje ruchu na swiezym powietrzu….chce cabriolet….**

                        Znasz odpowiedź na pytanie: 20 rocznica katastrofy lotniczej na Kabatach

                        Dodaj komentarz

                        Angina u dwulatka

                        Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                        Czytaj dalej →

                        Mozarella w ciąży

                        Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                        Czytaj dalej →

                        Ile kosztuje żłobek?

                        Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                        Czytaj dalej →

                        Dziewczyny po cc – dreny

                        Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                        Czytaj dalej →

                        Meskie imie miedzynarodowe.

                        Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                        Czytaj dalej →

                        Wielotorbielowatość nerek

                        W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                        Czytaj dalej →

                        Ruchome kolano

                        Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                        Czytaj dalej →
                        Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                        Logo
                        Enable registration in settings - general