22 dzien 5 cyklu

moze tym razem sie uda bo w tym miesiacu nie mierzylam temperatury, nie myslalam o ciazy, slowem odpuscilam bo inne sprawy na glowie mialam 🙂
ale wiadomo im blizej okresu tym intensywniej mysle o jego braku 🙂 i tym wsyztskim

tempki Irulci

8 odpowiedzi na pytanie: 22 dzien 5 cyklu

gablysia Dodane ponad rok temu,

Re: 21 dzien 5 cyklu

Tylko spokój cię moze uratować. Powodzenia….
WIem jakie to trudne, sama to strasznie przeżywam za każdym razem.

Gabi – to już 18 mies. starań o maluszka

erica Dodane ponad rok temu,

więc trzymam kcxiuki i powodzenia zyczę:)

erica – błagająca o cud

Dodane ponad rok temu,

U mnie odwrotnie, zaczęłam pozadnie mierzyć temkę, 18 dc, przytulanka były całkiem w porę 🙂 i tak jak u Ciebie rozpoczęłam okres oczekiwania i myślenia 🙂
Co bedzie tego nie wiem, ale trzymam kciukaski za Ciebie za mnie za dzewczyny 🙂 Jakieś takie pogodne nastawienie mam do życia 🙂

[Zobacz stronę]

natasza Dodane ponad rok temu,

Życzę Ci aby się udało. Podobno jak sobie odpuszczamy (nie mierzymy temperatury, nie kochamy się we wszystkie dni płodne – na trzyyyyyy czteeeeeeeryyyyy) to wtedy wychodzi. Życzę Ci abyś zapomniała co to @!!!

marti1 Dodane ponad rok temu,

Irulcia,

Nie ma co się denerwować…przeceiż musiało się udać :-))
Ten luz się opłaci zobaczysz….

Trzymam mocno kciuki!

Marti z aniołkiem i wielką nadzieją

matylda03 Dodane ponad rok temu,

No, to jedziemy na jednym wózku. U mnie tez 21 dc, ale 4 cykl, ale dopiero w tym cyklu trafiliśmy na owulację ( mam nadzieję ) bo w poprzednich mojego męża nie było. Mam nadzieję, że się udało, ale jeśli nie to będę starać się dalej. Nie mam żadnych przeczuć, ale jestem pełna nadziei i optymizmu, “objawy” owszem są i nawet dla zabawy codziennie je zapisuję – jeśli się okaże, że nie jestem w ciąży to przynajmniej będę wiedziała w przyszłym miesiącu że to co mi się wydaje objawami tak naprawdę nimi nie jest.

Pozdrawiam Cię bardzo, bardzo i życzę nam obu żeby dzidziusie już w nas mieszkały ( został tylko tydzień niepewności)

matylda

kiki25 Dodane ponad rok temu,

W takim razie zaciskam kciuki i życzę Ci aby się udało, po takim nastawieniu musiało się udać,
pozdrawiam cieplutko:)

Kasiek i lwiątko

irulcia Dodane ponad rok temu,

pierwszy objaw!

:)) moje cycki zaczynaja bolec i byc wrazliwe zwlaszcza sutki 🙂

[Zobacz stronę]

Znasz odpowiedź na pytanie: 22 dzien 5 cyklu

Dodaj komentarz

Bliźniaki, trojaczki i …
pytanko do Mam
czy Mamy bliżniaków miały kiedyś w rodzinie bliżniaki??? bo mój ojciec był bliżniiakiem? i zastanawiam sie czy ma to znaczenie temperaturki Eluni
Czytaj dalej
Dla starających się
Jak pomóc komórce jajowej i plemnikom po zbliżeniu
Cześć, Mój ginekolog powiedział, że zaraz po stosunku kobieta powina leżeć na brzuchu przynajmniej przez 30 minut (NIE NA PLECACH!!). Takie ułożenie ciała i narządów rodnych pomaga w zapłodnieniu. To
Czytaj dalej