25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich :-)

Drogie Koleżanki!
Wyobraźcie sobie, że to jest moja 1000 wiadomość na forum!
I dokładnie dziś kończę 25 lat. Oj, przestarzały mam nick…

A zalogowałam się tu na początku listopada 2003, gdy byłam na końcu drugiego miesiąca ciąży. Wtedy rzeczywiśćie miałam 23 lata 🙂
To jeden z moich pierwszych wpisów (odszukiwany przez 15 minut):
15 listopad 2003 gdy chciałam dopisać się do listy czerwcówek_2004:

W odpowiedzi na:


Witam! Proszę mnie dopisać do listy! Mój nick: daga_j23, a imię Dagmara. Termin mam na 5.06 🙂 A tak na marginesie chciałabym, żeby maleństwo przyszło na świat dzień później, bo to urodziny mojego męża!


Dopóki byłam na oczekujących i nie było tych wszytkich wspaniałych zdjęć w podpisach nie byłam tak mocno zżyta z Wami, przyznaję. Ale jak tylko weszłam na kącik “Chcę nawiązać kontakt z innymi mamami” – to poczułam, że ten kontakt nawiązałam. Nie tylko moje czerwcówki 2004, ale i reszta Mamuś stały mi się bliskie. Rozpoznaję tyle nicków, tyle dzieciaczków! Opowiadam czasem mężowi o jakichś sprawach z forum – tak jakbym Was znała osobiście i przeżywała Wasze radości i smutki.. Nie wiem – i zastanawiam się czasem – które z dziewczyn mnie czytają, tak jak je je czytam (wiecie o co chodzi), ale niezależnie od tego chcę nadal być z Wami, tworzyć to jedyne w swoim rodzaju forum (nie chodzę na inne, to może nie wiem jak tam jest). Tutaj każdy dostaje mnóstwo porad, pocieszających słów, nie ma to jak inne Mamy!
Bardzo Wam dziękuję, że razem tworzymy to miesce, że spotykamy się tu (choć tylko wirtualnie) codziennie i oby to jak najdłużej trwało!

Pozdrawiam Was – poniżej na zdjęciu Dagmara z Emilką (jak wiadomo i dowód, że lubimy słodycze 🙂

Dagmara i Emilia 13.06.04

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich :-)

  1. Re: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich

    Maja, Ty masz więcej napisane. A wyobraź sobie, że już miesiąc temu dostrzegłam, że mam blizko tysiąc i nie przejmując się tym pisałam dalej, aż parę dni przed urodzinami pomyślałam, że sobie spróbuję zgrać te liczby i się udało akurat. Wiem, to bez sensu, ale już tak mi się wymyśliło 😉
    No właśnie, miło wiedzieć, że mamy ten sam rocznik 🙂

    Dagmara i Emilia 13.06.04

    • Re: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich

      Dziękuję za wierszyk Aga!

      Dagmara i Emilia 13.06.04

      • Re: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich 🙂

        Dużo zdrowia życzę na te urodzinki i gratulacje na tysiączka

        • Re: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich 🙂

          No to wielkie gratulacje,ja rowniez siedze tylko na tym forum i zawsze znajduje czas,aby właczyc kompa i poczytac Wasze posty,nawet jesli nie moge odpisac. To jest samo zycie i biezace informacje.Lubie to.
          Pozdrawiam. Ania

          ania (Paula11l, Wercia4l, Patryk30kwitenia2005)

          • Re: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich 🙂

            W takim razie WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!


            [Zobacz stronę]

            • Re: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich 🙂

              Wszystkiego Najlepszego…….. i 100 latek zyczę 🙂

              • Re: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich

                duuuuuuuuuuuuuuużo dobrego!

                Ania

                • Re: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich

                  Dziękuję i życzę powodzenia w sprawie “i tak i nie” :-)))

                  Dagmara i Emilia 13.06.04

                  • Re: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich 🙂

                    sto lat, sto lat…. itd.


                    Viccy + Sara 11.07.2005

                    • Re: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich

                      Hihi Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć
                      Pozdrawiam!


                      [Zobacz stronę]

                      • Re: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich 🙂

                        Pięknie napisane

                        Wszystkiego naj.. Naj.. Naj..lepszego!!!!

                        Martyna Dominik 28,05,98 Kornelka 29,05,04

                        • Re: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich

                          Dziękuję viccy! Właśnie przeczytałam Twój “kupkowy” wątek, i co chciałam powiedzieć, to, że masz śliczną córcię, wystrojoną w przepiękne sukieneczki 🙂
                          Emilka też miala problemy z kupka jak miala 6 miesięcy. Ale samo przeszło po jakimś czasie. Starałam się jednak nie podawać jej wtedy deserków zawierających mąkę ryżową, szukałam tych z kukurydzianą – no wiem, że Sara jeszcze nie jada deserków, ale może Ty za dużo tego ryżowego? Bo gdzieś słyszałam, że ryż zatwardza, a kukurydza przeciwnie.. Ale nie wiem na pewno, no i czy to przechodzi do mleka..?
                          Zdrowia Wam życzę!

                          Dagmara i Emilia 13.06.04

                          • Re: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich 🙂

                            Jestem mocno spóźniona…

                            Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek… Spełnienia marzeń, uśmiechu na twarzy co dzień rano… I żeby zawsze dla Ciebie świeciło słońce… niekoniecznie to “prawdziwe”, ale Twoje własne…prywatne… Żeby jak naj rzadziej (albo wcale) nie zasłaniały go troski i zmartwienia…

                            moni

                            PS chciałabym być tak mocno zaangażowana w to wszystko jak Ty, ale chyba brak mi…hmmm… śmiałości, może odwagi…

                            • Re: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich 🙂

                              Trochę spóźnione ale za to bardzo bardzo szczerze życzenia urodzinowe i rocznicowo-forumowe składają
                              Monika i Zuzka


                              Zuzia 15 sierpień 2004

                              • Re: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich 🙂

                                Sto lat :-))))) I gratulacje z powodu 1000 postów
                                Ja Ciebie bardzo dobrze kojarzę – już od dawna
                                A pierwszy raz napisałaś coś na forum 4 dni przed narodzinami mojej córeczki. Ja jestem na forum od połowy ciąży, od lipca 2003…. Ach te wspomnienia….

                                Monika & Nina (22 m-ce)

                                • Re: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich

                                  Dziękuję i bardzo mi miło, że tak dobrze mnie kojarzysz. Dodam tylko, że wzajemnie 🙂

                                  Dagmara i Emilia 13.06.04

                                  • Re: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich

                                    Dziękuję, nawet spóźnione życzenia są bardzo miłe. A Twoja córcia urodziła się w dniu urodzin.. mojej teściowej 🙂 A na imię ma jak moja bratanica 🙂
                                    Pozdrawiam,

                                    Dagmara i Emilia 13.06.04

                                    • Re: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich

                                      Daga,
                                      spóźnione (nieregularnie coś czytam ostatnio forum), ale naprawdę najszczersze życzenia dla Ciebie-niech Ci sie wszystko wspaniale uklada, tak jak sobie wymarzysz i zaplanujesz. Dużo szczęścia, milości i pociechy ze ślicznej Emilki!!! Wszystkiego dobrego!!!!

                                      PS: zazdroszczę-chciałbym mieć teraz 25 lat…

                                      • Re: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich 🙂

                                        GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                        Julcia

                                        Znasz odpowiedź na pytanie: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich :-)

                                        Dodaj komentarz

                                        Co na prezent dla 12-latki?

                                        Może macie jakieś pomysły na niedrogi prezent dla 12-letniej dziewczynki? Ja nawet nie wiem, czy takie dzieci się jeszcze bawią zabawkami, czy już w grę wchodzą tylko ubrania jako prezent....

                                        Czytaj dalej →

                                        Kupka po bananie

                                        pytam bo nic nie znalazlam w archiwum. Jakie kupki maja wasze dzieci po bananie?, bo ja znalazlam po nich pelno cienkich czarnych nitek – i teraz pytanie czy to inwazja...

                                        Czytaj dalej →

                                        Wieczorne mdłości w ciąży

                                        Oj tak tak. Bez wątpienia to nasz mały Misio tak nabroił. Ja – która nigdy przenigdy nie miałam kłopotów “żoładkowych” wczoraj po normalnej kolacji (to co zawsze) doznałam taaaaakieeeeego uczucia...

                                        Czytaj dalej →

                                        Angina u dwulatka

                                        Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                        Czytaj dalej →

                                        Mozarella w ciąży

                                        Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                        Czytaj dalej →

                                        Ile kosztuje żłobek?

                                        Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                        Czytaj dalej →

                                        Dziewczyny po cc – dreny

                                        Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                        Czytaj dalej →

                                        Meskie imie miedzynarodowe.

                                        Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                        Czytaj dalej →
                                        Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                        Logo