25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich :-)

Drogie Koleżanki!
Wyobraźcie sobie, że to jest moja 1000 wiadomość na forum!
I dokładnie dziś kończę 25 lat. Oj, przestarzały mam nick…

A zalogowałam się tu na początku listopada 2003, gdy byłam na końcu drugiego miesiąca ciąży. Wtedy rzeczywiśćie miałam 23 lata 🙂
To jeden z moich pierwszych wpisów (odszukiwany przez 15 minut):
15 listopad 2003 gdy chciałam dopisać się do listy czerwcówek_2004:

W odpowiedzi na:


Witam! Proszę mnie dopisać do listy! Mój nick: daga_j23, a imię Dagmara. Termin mam na 5.06 🙂 A tak na marginesie chciałabym, żeby maleństwo przyszło na świat dzień później, bo to urodziny mojego męża!


Dopóki byłam na oczekujących i nie było tych wszytkich wspaniałych zdjęć w podpisach nie byłam tak mocno zżyta z Wami, przyznaję. Ale jak tylko weszłam na kącik “Chcę nawiązać kontakt z innymi mamami” – to poczułam, że ten kontakt nawiązałam. Nie tylko moje czerwcówki 2004, ale i reszta Mamuś stały mi się bliskie. Rozpoznaję tyle nicków, tyle dzieciaczków! Opowiadam czasem mężowi o jakichś sprawach z forum – tak jakbym Was znała osobiście i przeżywała Wasze radości i smutki.. Nie wiem – i zastanawiam się czasem – które z dziewczyn mnie czytają, tak jak je je czytam (wiecie o co chodzi), ale niezależnie od tego chcę nadal być z Wami, tworzyć to jedyne w swoim rodzaju forum (nie chodzę na inne, to może nie wiem jak tam jest). Tutaj każdy dostaje mnóstwo porad, pocieszających słów, nie ma to jak inne Mamy!
Bardzo Wam dziękuję, że razem tworzymy to miesce, że spotykamy się tu (choć tylko wirtualnie) codziennie i oby to jak najdłużej trwało!

Pozdrawiam Was – poniżej na zdjęciu Dagmara z Emilką (jak wiadomo i dowód, że lubimy słodycze 🙂

Dagmara i Emilia 13.06.04

39 odpowiedzi na pytanie: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich :-)

  1. Re: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich

    No to podwójne gratulacje! Miło się teraz wspomina czasy “przeddzieciowe”

    Koralka i Dominika (05.03.2005)

    • Re: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich

      Ogromnie gratuluję podwójnie.
      Sto lat!!!
      Bardzo lubię czytać takie wątki, mamy wspominają jak to było w 2003, 2004 roku a teraz maja takie śliczne kruszynki
      CZekamy na kolejne 1000 postów
      Powodzenia
      Ania

      • Re: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich 🙂

        Wielka buźka z okazji urodzin !!!!

        Kacper 06.06.04

        • Re: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich

          Daguś, nie myślałaś wtedy perspektywicznie z tym nickiem

          ja mam podobny staż, przybyłam we wrześniu 2003 na starające tylko postów troszkie więcej

          gratulacje z okazji urodzinek i okrągłych cyferek a niedługo obchodzimy drugie rocznice dwóch kresek, to już prawie….


          16 m

          • Re: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich 🙂

            Sto lat, sto lat, sto lat i sto lat, sto lat, sto lat z nami !

            • Re: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich 🙂

              Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i tysiąca następnych wiadomości
              życzę JA

              PS. Ja też mam dziś urodziny 🙂

              • Re: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich 🙂

                Gratulacje i wszystkiego najlepszego[uśmiech]
                Tak z ciekawości sama sprawdziłam ile jestem już na forum i wyszło,że 24 września minęło 2 lata. Też wtedy byłam w drugim miesiącu ciąży i dopisywałam się do kwietniówek 2004
                pozdrawiamy

                • Re: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich 🙂

                  wszystkiego najlepszego

                  Juleczka (Puchatek) 12.12.04

                  • Re: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich

                    Wszystkiego najlepszego z okazji 25 rocznicy urodzin

                    Beata i Maciek (11.02.2004)

                    • Re: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich 🙂

                      Dagmaro- wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i gratuluję 1000 wpisu

                      Agata i Wiktorek (13.04.2003)

                      • Re: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich 🙂

                        Taki piękny wiek…
                        STO LAT i wszystkiego najjjjjjjjjj….

                        Ania z Wiktusią i Maciusiem

                        • Re: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich 🙂

                          Dagmarko !
                          ja cie zawsze czytam !
                          sto laaaaaat !!!! widze, zejestesmy ze tego samego rocznika ’80! tylko ja sie urodzilam tak jak twoj maz – 6.06 !
                          ciekawe ile ja mam wpisow, zaraz sprawdze 🙂

                          ucalowania dla Emilki !

                          maja i

                          Adaś (19.05.2004)

                          • Re: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich

                            Daga, 100 latek!!!!
                            i tego co najlepsze ;-))))
                            buziaki
                            p.s ja tez mam przestarzały nick ;-)))


                            Natalia 2.06.2003

                            • Re: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich 🙂

                              Wszystkiego dobrego!!!

                              Fajnie tak sobie powspominać jak to było “za pierwszym razem” tutaj… 🙂
                              Ja zalogowałam się na początku ciąży, w styczniu 2003.

                              P. S. Też jestem rocznik ’80

                              lunea i Weronika (24.09.03)

                              • Re: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich 🙂

                                Wczoraj tu nie zaglądałam, więc dziś najlepsze życzenia urodzinowe!

                                Agnieszka i Antoś (05.02.05)

                                • Re: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich

                                  Dziękuję lettka, piękna kartka!

                                  Dagmara i Emilia 13.06.04

                                  • Re: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich

                                    Dokładnie Kata, nie myślałam perspektywicznie. Ale nie będę chyba zmieniać, bo może już sporo osób kojarzy ten właśnie nick.. A za kilka lat nowe użytkowniczki przeczytają “o daga_j23 pewnie ma 23 lata i już taką kilkuletnię córkę?…”

                                    Dagmara i Emilia 13.06.04

                                    • Re: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich

                                      Asiu, dziękuję!
                                      A wiesz, że ciągle pamiętam zdjęcie Oliwierka, jak Emilka się urodziła to miał 5 miesięcy i na tym zdjęciu miał nóżki do góry, chyba je trzymał w rączkach, a ja się zastanawiałam, kiedy moja tak będzie 🙂

                                      Dagmara i Emilia 13.06.04

                                      • Re: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich

                                        Fikcja w takim razie Tobie też składam urodzinowe życzenia wszelkiej pomyślności i radości na co dzień! Ale które to urodzinki?…
                                        (dobrze być wagą, prawda?)

                                        Dagmara i Emilia 13.06.04

                                        • Re: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich

                                          Fikcja w takim razie Tobie też składam urodzinowe życzenia wszelkiej pomyślności i radości na co dzień! Ale które to urodzinki?…
                                          (dobrze być wagą, prawda?)

                                          Dagmara i Emilia 13.06.04

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 25 lat i 1000 wpisów tutaj. Do Was wszystkich :-)

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo