26 stopni w cieniu !

Kto da więcej?

rany nareszcie WIOSNA! a może lato???
już mi 3 pralki wysuszyły sie na dworze

szkoda tylko, ze dzieci chore- W.zapalenie ucha a H.-szkarlatyna i muszą kisnąć w domu :(

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: 26 stopni w cieniu !

  1. U mnie też 23 w cieniu dzisiaj było;)
    Normalnie bajka:)Podobno jutro mają być burze…
    Co do ubrania… Też byłam zdziwiona jak widziałam niektóre mamy z wózkiem…Dziecko jakimiś kocami poprzykrywane,kurtka,jeszcze pokrywa wózkowa…:Szok:
    Ja miałam niezły dylemat,ale ubrałam małą w rajstopki,na to spodenki,bluzeczka na krótki rękawek i sweterek,tylko niestety z braku innych czapeczke musiałam bardziej taką cieplejszą ubrać bo nie zdążyłam kupići dzieć się wnerwił i gdzieś ją wyrzuciła po drodze jak w sklepie jej zdjęłam…;)

    • Pięknie nic dodać nic ująć, jak pomyslę ze się moze zepsuc to az cos mi się robi bo wiadomo ” Kwiecień plecień itd… 😉

      • Zamieszczone przez Nati27
        Pięknie nic dodać nic ująć, jak pomyslę ze się moze zepsuc to az cos mi się robi bo wiadomo ” Kwiecień plecień itd… 😉

        nie kracz :Nie nie:
        😉
        🙂

        • Zamieszczone przez alina24
          nie kracz :Nie nie:
          😉
          🙂

          mam nadzieje ze wszystkie juz okna pomyły – zakaz w tym tygodniu – swięta mam nadzieje ze będa ładne

          • Zamieszczone przez alina24
            nie kracz :Nie nie:
            😉
            🙂

            Nie nie… brrrrrrr zimna juz mam dosc 🙁

            • Zamieszczone przez aoh
              mam nadzieje ze wszystkie juz okna pomyły – zakaz w tym tygodniu – swięta mam nadzieje ze będa ładne

              Tak zakaz 🙂

              • Zamieszczone przez Agnieszka’
                Dziecko jakimiś kocami poprzykrywane,kurtka,jeszcze pokrywa wózkowa…:Szok:

                Wczoraj w parku w Krakowie temp. osiągała 26 stopni w cieniu.
                Widziałam kilka niemowlaków właśnie tak jak piszecie – grube kombinezony (ze stópkami!!!!) polarowe, naprawdę grube, jakieś kocyki, przykrywki….

                Jedno dziecko tak strasznie wyło 🙁 Mamusia się pochylała do wózka i prosiła “nie płacz, nie płacz…” A dziecko czerwone i z płaczu i z zagotowania… I jeszcze pod zasuniętą budką – ile tam musiało być stopni ;((
                Nie odważyłam się zasugerować obniżenia temperatury dziecku,a szkoda.

                • jak dla mnie za gorąco tak odrazu z 5 stopni na taki upał….dobrze,że dziś jest przyjemniej bo z 18 stopni ma być i deszczyk przelotny

                  • Zamieszczone przez alice82
                    jak dla mnie za gorąco tak odrazu z 5 stopni na taki upał….dobrze,że dziś jest przyjemniej bo z 18 stopni ma być i deszczyk przelotny

                    mamy 9 rano – a u mnie na termometrze 19 stopni 🙂

                    juz sama nie wiem – sandały dzieciu załozyc czy jak

                    • Zamieszczone przez kotagus
                      Wczoraj w parku w Krakowie temp. osiągała 26 stopni w cieniu.
                      Widziałam kilka niemowlaków właśnie tak jak piszecie – grube kombinezony (ze stópkami!!!!) polarowe, naprawdę grube, jakieś kocyki, przykrywki….

                      Jedno dziecko tak strasznie wyło 🙁 Mamusia się pochylała do wózka i prosiła “nie płacz, nie płacz…” A dziecko czerwone i z płaczu i z zagotowania… I jeszcze pod zasuniętą budką – ile tam musiało być stopni ;((
                      Nie odważyłam się zasugerować obniżenia temperatury dziecku,a szkoda.

                      To prawda niektóre dzieciaczki się muszą mocno przegrzać zanim rodzice zdejmą im zimowe kurtki.
                      My w piątek w parku (J. w lekkiej wiosennej kurtce i półbucikach) spotkałyśmy dziewuszkę 2-letnią w kombinezonie zimowym jednoczęściowym, kozakach i grubej zimowej czapie
                      A babcia lekko ubrana.
                      Normalnie szkoda mi było dziecka

                      • chciałam zgłosić kradzież!!!!!!!

                        jak w tytule
                        ktoś mi nam ukradł słońce
                        i mało tego zostawił szarówę i wiatr
                        gdzie się podział ten piękny, letni wczorajszy dzień
                        ktokolwiek widział, ktokolwiek wie??
                        proszę o info!

                        wypóściłam psa na dwór to tak mi po nogach powiało, brrrr
                        zimno znów jest no!

                        edit:
                        aoh oknien nie myłam w nocy, nie nie!!!

                        • Zamieszczone przez aoh
                          mamy 9 rano – a u mnie na termometrze 19 stopni 🙂

                          juz sama nie wiem – sandały dzieciu załozyc czy jak

                          fajnie wam 🙂

                          Zamieszczone przez Asik77
                          To prawda niektóre dzieciaczki się muszą mocno przegrzać zanim rodzice zdejmą im zimowe kurtki.
                          My w piątek w parku (J. w lekkiej wiosennej kurtce i półbucikach) spotkałyśmy dziewuszkę 2-letnią w kombinezonie zimowym jednoczęściowym, kozakach i grubej zimowej czapie
                          A babcia lekko ubrana.
                          Normalnie szkoda mi było dziecka

                          Zamieszczone przez kotagus
                          Wczoraj w parku w Krakowie temp. osiągała 26 stopni w cieniu.
                          Widziałam kilka niemowlaków właśnie tak jak piszecie – grube kombinezony (ze stópkami!!!!) polarowe, naprawdę grube, jakieś kocyki, przykrywki….

                          Jedno dziecko tak strasznie wyło 🙁 Mamusia się pochylała do wózka i prosiła “nie płacz, nie płacz…” A dziecko czerwone i z płaczu i z zagotowania… I jeszcze pod zasuniętą budką – ile tam musiało być stopni ;((
                          Nie odważyłam się zasugerować obniżenia temperatury dziecku,a szkoda.

                          ludzie to przesadzają z tym ubieraniem

                          • Zamieszczone przez aggi
                            Kto da więcej?

                            rany nareszcie WIOSNA! a może lato???
                            już mi 3 pralki wysuszyły sie na dworze

                            szkoda tylko, ze dzieci chore- W.zapalenie ucha a H.-szkarlatyna i muszą kisnąć w domu 🙁

                            Jak dla mnie za duży przeskok temperatur, w sumie u mnie tylko 22 stopni, ale strasznie głowa bolała i byłam nie do życia:( Zresztą nie wiadomo jak się ubrać i jak ubrać dzieci bo niby gorąco ale wiaterek zdradliwy.

                            pozdrawiamy

                            • 10 rano – stopni 19

                              słońce walczy z chmurami i na razie jest remis 😉

                              • Kurczę, a ja nadal nie mam termometru i nie mam pojęcia ile jest stopni
                                Za oknem trochę chmurek, trochę słońca – może się rozkręci.

                                Ps. Właśnie byłam na balkonie – nie jest źle

                                • u nas tez od 2 dni pogoda jak marzenie…..w piatek zaliczylismy pierwszy spacer do parku -marcin oczywiscie powycierał spodniami wszystkie atrakcje na placu zabaw,,,,ale co tam…
                                  ja od wczoraj niestety pracuje cały czas na popołudniu wiec jedynie po klientach ubranych na letnio wnoiskuje ze pieknie jest…dobrze ze opiekunka z marcinem siedzi czasy czas na dworze…

                                  • co z tą pogodą

                                    po napisaniu wcześniejszego posta poszłam do sklepu myślałam że zamarzne nie przesadzam tak zimno było a teraz……….wyszło słonko oszaleć można

                                    • jest pieknie. wstałam po imprezie o 11:30 – upał jednym słowem:)

                                      • Alina, u mnie tez szaro:(
                                        10 na termometrze:(

                                        • godzina 14 -26stopni na liczniku

                                          słońce wygrało mecz z chmurami 🙂

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 26 stopni w cieniu !

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general