28 czerwca – ŁÓDŹ, spotkanie

dziewczyny, zgodnie z ustaleniami przyjmujemy, ze spotkanie w Łodzi odbedzie sie 28go czerwca. Wiemy juz mniej wiecej, kto sie wybiera, ale moze znajda sie jeszcze chetne? Prosze Was o potwierdzanie obecnosci w tym watku.

Jak mowilam, przyjade na dworzec Łódź – Fabryczna po te z Was, ktore przyjada pociagiem. Dziewczyny przyjezdzajace autkiem prosze o kontakt – umowimy konkretne miejsce i godzine; {zreszta od “pociagowek” tez musze miec dane godzinowe przyjazdu} (501 683 439), proponowalam Piotrkowska 101, ogrodek Restauracji Esplanada, jako, ze jest to znane miejsce w miescie i latwo trafic, ale oczywiscie moge Was zgarnac gdzie indziej – wedlug preferencji.

Pogoda jest fantastyczna, jest gdzie sie powloczyc, a moze nawet zrobic maly “shopping”, zawsze mozemy np. wyladowac w kinie, no i z pewnoscia zjemy razem obiadek – chcialam Wam zaproponowac Bodega Ole, z hiszpanskim, a raczej srodziemnomorskim zarciem, dosc tanim zreszta, co Wy na to?

Czekam na odzew:)

Sylvie

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: 28 czerwca – ŁÓDŹ, spotkanie

  1. Re: 28 czerwca – ŁÓDŹ, spotkanie

    Strasznie mi przykro, że nie możesz z nami pojechać. Bardzo cieszyłam się na tę wycieczkę. Może wszystko się jeszcze ułozy i wyprawa dojdzie do skutku???
    Zobaczymy,

    A tak poza tym, to kto jeszcze z Warsawki pisał się na to spotkanie????

    Kama
    [Zobacz stronę]

    • Re: 28 czerwca – ŁÓDŹ, spotkanie

      No Wera, cholernie szkoda….:( ale co zrobic, takie zycie….

      mysle, ze jesli i Ty i Baby ze wzgledu na jej kiepskie samopoczucie odpadniecie, to chyba przelozymy calosc, nie Kama? Bo z tego co wiem to mialysmy byc we cztery – Vera, Kama, Baby i ja…

      Sylvie

      • Re: 28 czerwca – ŁÓDŹ, spotkanie

        CHyba trzeba bedzie tak zrobić, niestety. No ale zobaczymy w przyszłym tygodniu, może jeszcze się wszystko wyjaśni….

        Kama
        [Zobacz stronę]

        • Re: 28 czerwca – ŁÓDŹ, spotkanie

          Ja jeszcze zajrzalam z domku na forum 🙂 nie dalam rady wlaczyc kompa i nie zrobic tego (jak zawsze) i co czytam??????? Verka nie jedzie?????????????
          A ja musialam przelozyc parapetowke u bliskiej kumpeli 🙂
          Ale ja jesli juz jechalabym autem i musialabym w miare szybko wracac. To moze jednak przelozymy? Chociaz ja wciaz jestem “czynna” 🙂 Przemyslcie to jeszcze bo ja moge 28.06 tylko do poznego popoludnia z Wami posiedziec a kiedy indziej to moze na dluzej?……..
          Dajcie mi znac na komorke
          Wysle Sylvie numer na priva

          Gosia z Leszna

          • PRZEKŁADAMY

            dziewczyny, skoro sprawy tak sie komplikuja, to przelozmy to spotkanie. Tylko tym razem jak sie bedziemy umawiac, to zrobmy tak: w poniedzialek przed sobota dnia ZERO wszystkie potwierdzamy, ok?

            Proponuje w tym ukladzie 5 lipca. Co Wy na to?

            A moze Frangula do nas dolaczy? Dawno sie nie medlowala.

            Zycze zdrowia Twoim dziadkom Vera, Tobie Baby odsapniecia i spokoju, a Tobie Kama radowania sie z malenstwa. dziewczyny w LIPCU ABSOLUTNIE KONIECZNIE sie spotykamy, jasne?!!!!!!

            Sylvie

            • Re: PRZEKŁADAMY

              A moze tak umówimy spotkanie OGÓLNOPOLSKIE???
              Bo Łódź to tak na środku wiec każda będzie mieć tak samo daleko / blisko.
              Co Wy na to?

              Asia

              • spotkanie ogolnopolskie! TAK

                Asia, REWELACYJNY pomysl. Jestem za! zaraz zamieszcze nowy watek:)

                Sylvie

                Znasz odpowiedź na pytanie: 28 czerwca – ŁÓDŹ, spotkanie

                Dodaj komentarz

                Angina u dwulatka

                Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                Czytaj dalej →

                Mozarella w ciąży

                Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                Czytaj dalej →

                Ile kosztuje żłobek?

                Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                Czytaj dalej →

                Dziewczyny po cc – dreny

                Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                Czytaj dalej →

                Meskie imie miedzynarodowe.

                Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                Czytaj dalej →

                Wielotorbielowatość nerek

                W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                Czytaj dalej →

                Ruchome kolano

                Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                Czytaj dalej →
                Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                Logo
                Enable registration in settings - general