3 latka Jagody

dzisiaj 1 sierpnia moja Jagoda konczy 3 latka “bosze” jak ten czas leci a ja nadal mam 18 lat biegne po dziewczynke z prezentami bo wstala i mnie wola kocham to moje dziewczatko i dziekuje Wam, ze przez te 3 lata bylyscie tu na forum

buziaki

Klara

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: 3 latka Jagody

  1. Re: 3 latka Jagody

    STO LAT Jagodko 🙂

    i Mamusiu- z okazji 18-stki 😀

    Amelia 2l 2m & Inga 37 tc

    • Re: 3 latka Jagody

      sto latek jagódko 🙂

      wszystkiego najlepszego:)

      pozdrawiamy

      • Re: 3 latka Jagody

        Wszystkiego naj naj naj lepszego Jagódko. Pociechy z rodziców i siostrzyczki

        Anastazja 3,5 l. i Michał 3 m.

        • Re: 3 latka Jagody

          Wszystkiego najlepszego dla Jagódki!!!

          Ja też bardzo ubolewam nad tym że ten czas tak szybko leci

          • Re: 3 latka Jagody

            Duża buźka dla 3-letniej Jagódki

            Mikołajuś-2l,

            • Re: 3 latka Jagody

              Najgoretsze STO LAT, slodka Jagodko !!!

              …od spoznionej jak diabli ciotki…

              ps. mimo to BARDZO PROSZE o jakies urodzinowe foteczki 🙂

              Domi 4 Aga 31

              • Re: 3 latka Jagody

                Troszeczke spoznione te moje zyczenia, ale za to szczere 🙂
                Najlepszego dla Jagody 🙂

                PS. Hehe, pomyslalam, ze zwariowalas chyba lekko umieszczajac jakies stare zdjecie Jagody 🙂

                • Re: 3 latka Jagody

                  100 lat kochana Pannico.
                  Mama, nie martw się, moje dziecko tez tak rośnie a ja taka młoda…..


                  Aga,Tysia (3 l.) i SYNek (37tc)

                  • Re: 3 latka Jagody

                    Spóźnione, ale najserdeczniejsze i płynące prosto z serducha !!! Sto lat !!!!

                    • Re: 3 latka Jagody

                      Troszkę spóznione,ale przyjmij Jagódko od nas najlepsze zyczenia WSZYSTKIEGO DOBREGO:)

                      • Re: 3 latka Jagody

                        Kochana Jagódko !!!

                        Z okazji Twoich trzecich urodzin przesyłamy Ci z Olą NAJ NAJ NAJserdeczniejsze życzenia.
                        Niech spełnia się wszystkie Twoje marzenia, niech każdego dnia otacza Cie miłosc i dobroć, a wszelkie smuteczki i zmartwienia niech odpłyna w siną dal.
                        Buziaki.

                        Ania i Oleńka ( 26.04.2003 )

                        • Re: 3 latka Jagody

                          Dzieki Ania 🙂
                          a co Ty juz po wakacjach?
                          Jagoda chora, jutro jedziemy na badania… ogolnie boli ja brzuch ma goraczke, bola ja nozki, glowa, ma powiekszony brzuszek i migdaly — zobaczymy jak z wynikami.

                          buziaki

                          Klara

                          • Re: 3 latka Jagody

                            No niestety juz po…..bajeczne 3 tygodnie zleciały niebywale szybko. Zaczeła się proza zycia 🙂

                            Bidna Jagodzianka…..ucałuj ją ode mnie…..trzymam kciuki żeby szybko choróbsko przeszło 🙂

                            Ania i Oleńka ( 26.04.2003 )

                            • Re: 3 latka Jagody

                              spoznione ale szczere:
                              wszystkiego najlepszego, spelnienia marzen i mase sloneczka kazdego dnia, Jagodko 🙂
                              a teraz duzo zdrowka…

                              [Zobacz stronę]

                              • Re: 3 latka Jagody

                                a ja siedze u mamusi 😉 w poniedzialek jak dobrze pojdzie(naprawa auta) to wracamy do NL. Robert mial z Jagoda wypadek (nie z jego winy) jakis chlop przywalil mu w przod auta – przod tak sie lekko przestawil o jakies 15 cm w bok 😉 na cale szczescie moje skarby wyszly cale i zdrowe 🙂
                                Obecnie R patrzy z lotu ptaka 😉 na Adriatyk a ja lecze moje chore piskle ;( jedno co mnie na dzien dzisiejszy cieszy ze schudlam 9 kg 🙂

                                buziaki

                                Klara

                                • Re: 3 latka Jagody

                                  A gdzież go wiatry nad Adriatyk poniosły???
                                  Jak Jagodzianka? Lepiej sie czuje? Szczęście, że nic im się nie stało w tym wypadku…..ja też się zawsze boję jak jeżdże z Ola, że jakiś wariat we mnie wjedzie.
                                  Ja dochodze do normalności. Zaraz po powrocie znad morza wzieliśmy się za remont sypialni i do teraz nie do końca się uporałam ze sprzątaniem. Poza tym szukałam zawzięcie pracy, żeby nie musiec wracać do tej jędzy i udało i się 🙂
                                  W weekend idziemy na wesele i jestem na etapie przygotowywania się (wiesz fryzjer i te rzeczy ;p)

                                  A najbardziej się ciesze na 1 weekend września, wyobraż sobie że mój mąz z okazji rocznicy ślubu zaprosił mnie na romantyczny weekend do Pragi 🙂

                                  Ania i Oleńka ( 26.04.2003 )

                                  • Re: 3 latka Jagody

                                    Spóźnione zyczonka urodzinowe.
                                    Jagodziu 100 lat!!!!

                                    Patryk ( 9l) i Julia 28.07.2003

                                    • Re: 3 latka Jagody

                                      Najbardziej to sie chyba ciesze z tej Twojej nowej pracy 🙂
                                      Baw sie dobrze na weselu 🙂 u nas bedzie w pazdzierniku (mojego brata ) oczywiscie wpada jak ta lala 17 tydz. c. 😉 na szczescie chudy przeszczep to jeszcze nie bedzie tak widac 😉
                                      Do Pragi warto, bo tam piknie jest 😉 a Ania jak z niego taki romantyk sie zrobil, to i moze w tym jakis ukryty cel? 😉 moze jakies rodzenstwo dla Olcika?

                                      Buziale i trzymajcie sie… pije kawe i jade po wyniki Jagody…

                                      Klara

                                      • Re: 3 latka Jagody

                                        i jak wyniki?

                                        Ania i Oleńka ( 26.04.2003 )

                                        • Re: 3 latka Jagody

                                          wszystkie wyniki zle… + zapalenie migdalow, pecherza i pieprzone owsiki — kr… A…mac — dziecko nigdzie nie lazilo -tylko do przedszkola – ponoc mozna to swinstwo przywlec nawet z piaskownicy… dzisiaj wszyscy mamy brac tabletki a dzieci syrop. Jagoda antybiotyki. Pani doktor powiedziala, ze to jeszcze nie jest anemia ale dobrze tez nie jest 🙁

                                          Klara

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 3 latka Jagody

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general