34 d.c i nic ?

Witam wszystkich 馃檪
Staramy sie z mezem o dzidziusia juz kolo roku, z przerwami na delegacje 馃槈
wczoraj i dzis robilam test- i niiiic, a to juz 34 d.c. Moje cykle nigdy nie przekraczaly 30 dni. Czuje sie tak przedokresowo, w zasadzie czulam sie tak kolo 25-28 d.c. Mialam spuchniete piersi, bole jak przed okresem. Minal 30 d.c bylam pewna, ze zaskoczylismy, a tu klapa. Piersi juz mnie nie bola, temperatura ok. 36,5. Wczesniej mialam podwyzszona…juz nie wiem, pocieszcie, dobre kobiety
Ma.

8 odpowiedzi na pytanie: 34 d.c i nic ?

1. Re: 34 d.c i nic?

No to jedziemy na jednym w贸zku – ja mam 32dc – dla mnie to te偶 za d艂ugo bo zawsze by艂o regularnie. Jutro robi臋 test. Raniutko. I dam znac co i jak.
    A Tobie radze powtorzyc test pomimo ni偶szych temperatur – bedziesz miala pewnosc.
    Ja dzisiaj 偶eby przyspieszyc okres przyjechalam do pracy rowerem 馃檪 zm臋cz臋 si臋 troch臋 to b臋dzie mi lepiej 馃檪

Gosia z Leszna

• Re: 34 d.c i nic?

daj znac, oczywiscie…
      jutro kupie kolejne testy, maz mowi, ze zbzikowalam. Ale ja chcialabym miec po prostu pewnosc- tak czy nie. a jesli nie, to dlaczego???
      Ma.

Wszystkie tu bzikujemy 馃槈 Szczeg贸lnie je艣li chodzi o testy. majatek poch艂aniaj膮….Jak dwa ci wysz艂y negatywnie a to ju偶 po terminie to raczej si臋 nie uda艂o:( Nic jednak nie wiadomo… jakby co, szybko nadrobisz 馃檪
        Witam ci臋 tak na marginesie bo艣 chyba nowa 馃檪
        Gosiaczek

nie przywitalam sie, przepraszam, nowa jestem, ale czytam forum juz ze 3 miesiace.
          pewnie sie nie udalo, ale zmartwil mnie ten spozniony okres…
          zobaczymy, pojde do gina po niedzieli.
          pozdrawiam
          Ma.

Witaj, poczujesz u nas jak u starych dobrych znajomych, tylko si臋 nie zasied藕, pliz, a jutro melduj o wynikach testu, bo pewnie ju偶 le偶y w 艂azience i czeka na sisianie o poranku

agapa
            [Zobacz stron臋]

Nie ma za co przeprasza膰
              A sp贸藕niony okres martwi zawsze :(( Ja im d艂u偶ej czeka艂am (by rozpocz膮膰 starania) tym d艂u偶ej ma艂pa nie przychodzi艂a.
              Oby by艂o lepiej.

Trzymaj si臋 cieplutko

• Re: dalej nic?

to juz przegiecie. okres mialam dostac kolo 18.05. dalam czas do 20, niby tak dluzszy cykl. Mamy ktory? 26, piersi od wczoraj znow mi urosly, ale nie czuje sie okresowo. Testy – ja robilam Predictor, taki z 3 okienkami, maja byc 2 kropeczki. Mam jedna, znaczy nie wykrywa ciazy. No to co jest… a do lekarza musze jeszcze poczekac pare dni, teraz nie moge. szalenstwo!
                Ma.

• i po ptakach

malpa sie zjawila, ratunkuuu, jak mnie boli brzuch :(((
                  Ma.

Znasz odpowied藕 na pytanie: 34 d.c i nic ?

Dodaj komentarz

Mozarella w ci膮偶y

Dzisiaj nasz艂a mnie ochota na mozarell臋. I tu mam w膮tpliwo艣ci – czy w ci膮偶y mo偶na je艣膰 mozzarell臋?? Na opakowaniu nie ma ani s艂owa na temat pasteryzacji.

Czytaj dalej 鈫

Ile kosztuje 偶艂obek?

Dziewczyny! Ile p艂acicie miesi臋cznie za 偶艂obek? Pono膰 ma by膰 dofinansowany z gminy, a nam przysz艂o zap艂aci膰 292 z艂 bodaj偶e. Nie wiem tylko czy to z rytmik膮 i innymi. Czy tylko...

Czytaj dalej 鈫

Dziewczyny po cc – dreny

Dziewczyny, czy kt贸ra艣 z Was mia艂a zak艂adany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmuj膮 na drugi dzie艅 i ma on na celu oczyszczenie rany. Prosz臋 dajcie zna膰, je艣li kt贸ra艣 mia艂a...

Czytaj dalej 鈫

Meskie imie miedzynarodowe.

Kochane mamu艣ki lub oczekuj膮ce. Poszukuj臋 imienia dla ch艂opca zdecydowanie m臋skiego. Sama zastanawiam si臋 nad Wiktorem albo Stefanem, ale m贸j m膮偶 jest jeszcze niezdecydowany. Mo偶e co艣 poradzicie? Dodam, ze musi to...

Czytaj dalej 鈫

Wielotorbielowato艣膰 nerek

W 28 tygodniu ci膮偶y zdiagnozowano u mojej c贸reczki wielotorbielowato艣膰 nerek – zesp贸艂 Pottera II. M贸j ginekolog skierowa艂 mnie do szpitala. W bia艂ostockim szpitalu po usg powiedziano mi, 偶e musz臋 jecha膰...

Czytaj dalej 鈫

Ruchome kolano

Zg艂aszam si臋 do was z zapytaniem o tytu艂owe ruchome kolano. Brzmi gro藕nie i tak te偶 wygl膮da. dzieciak ma 11 miesi臋cy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygl膮da to troche...

Czytaj dalej 鈫
                  Rodzice.pl - ci膮偶a, por贸d, dziecko - poradnik dla Rodzic贸w
                  Logo
                  Enable registration in settings - general