34 dzień cyklu – brak okresu, test negatywny. Co myśleć?

Miał ktos taką sytuację, że w 34 dniu cyklu [Zobacz stronę]?? Ja już świruję. Nadal nie mam okresu i co najgorsze, nie czuję, że dostanę, bo normalnie to już na tydzień przed okresem wiem, że się zbliża. Co prawda cykli nie mam super regularnych (ok. 30-32 dni), ale mimo wszystko powinnam już przynajmniej czuć charakterystyczny ból brzucha i krzyża.
Test wczoraj dał wynik ujemny, a z Niną ten sam test wyszedł mi pozytywny jeszcze PRZED terminem miesiączki (w około 24 dniu cyklu).
Martwię się, bo nie wiem co jest grane. Dodatkowo wczoraj byłam na imprezce i nie ma się czym chwalic, ale przegiełam z alkoholem.
(aha – zabezpieczalismy się prezerwatywą)

15 odpowiedzi na pytanie: 34 dzień cyklu – brak okresu, test negatywny. Co myśleć?

  1. Re: 34 dc..brak okresu, test negatywny…. CO MYSLEĆ?

    Może to tylko jakieś wyjątkowe zaburzenie cyklu spowodowane czymś-tam w organizmie… 34 dni przy 32-dniowych cyklach to jeszcze chyba wcześnie, poczekaj jeszcze z panikowaniem


    Cyprianek (listopad 2005)

    • Re: 34 dc..brak okresu, test negatywny…. CO MYSLEĆ?

      Niki, gdzies tu sie niedawno pojawil podobny watek albo i kilka. Kilka osob sie odezwalo.
      Ze swojej strony moge napisac, ze mialam tak 2 cykle temu. Poprzedni cykl tez byl dluzszy od “standardowego”. To chyba ta pogoda tak na mnie działa i ogolne zmeczenie.

      pozdrawiam cieplutko

      Ula – mama Emilki (2 i 5/12)

      • Re: 34 dc..brak okresu, test negatywny…. CO MYSL

        Normalka.

        • Re: 34 dc..brak okresu, test negatywny…. CO MYSLEĆ?

          ja miałam ostatnio taki przypadek, mój wątek [Zobacz stronę].

          Piszę tą wiadomość już drugi raz. Mam nadzieję, że teraz będzie ok.

          Aneta i Maciejko 21.06.2004.

          • Re: 34 dc..brak okresu, test negatywny…. CO MYSL

            Dzieki…..troche sie pocieszyłam,bo widzę, ze nie ja jedna tak miałam. Moze dostane ten okres na dniach….Jednak nadal sie denerwuję :((, zwłaszcza, ze w niedzielę piłam alkohol…piwo….duzo piwa :((. Mam po prostu dość :(((
            Pocieszam się jednak, ze ciąża jest mało prawdopodobna….. Ale mało nie znaczy wcale ;((

            Niki & córeńka 2 LATKA :))

            • Re: 34 dc..brak okresu, test negatywny…. CO MYSLEĆ?

              Ja tak miałam w zeszłym miesiącu! Cykle do tej pory 24_26 dni a @ dostałam po 33 dniach! Stresa miałam jak niewiem i myślę że to przez ten stres tak mi się spóźniało…
              Więc nie stresuj się – bedzie ok!

              • Re: 34 dc..brak okresu, test negatywny…. CO MYSLEĆ?

                Dzis 37 dc….okresu nie ma 🙁
                Wczoraj robiłam drugi test- negatywny
                Ide jutro do gina 🙁
                JEDEN WIELKI STRES!!!!!!
                mam dosć 🙁

                Niki & córeńka 2 LATKA :))

                • Re: 34 dc..brak okresu, test negatywny…. CO MYSLEĆ?

                  Ja tak mialam tak z Michalkiem!!! Dwa testy oda negatywne, trzeci pozytywny!! U lekarza mialm negatywny pozniej badal mi krew i ten wyzedl pozytywny!! Tylko ze ja czulam sie jak przed okresem a ten nie przychodzil – mimo ze byl bardzo regularny!!!!
                  Nie martw sie wszystko bedzie dobrze!!!
                  ewa z michasiem

                  • Re: 34 dc..brak okresu, test negatywny…. CO MYSLEĆ?

                    a kiedy robiłaś te testy? Tzn. kiedy wyszedł negatywny, a kiedy już pozytywny?

                    Juleczka

                    • Re: 34 dc..brak okresu, test negatywny…. CO MYSLEĆ?

                      Negatywne ok.32dc i 37dc a pozytywny 38dc!!! Dzien pozniej bylam u lekarza i ten tez z testu nie byl do konca pewny wiec zrobil mi badania krwi! Takie to moje dziecko dzine, ale kochane!!!

                      • Re: 34 dc..brak okresu, test negatywny…. CO MYSLEĆ?

                        A jakie długie miałas cykle przd ciążą??????

                        Niki & córeńka 2 LATKA :))

                        • Re: 34 dc..brak okresu, test negatywny…. CO MYSLEĆ?

                          30 dni!!!
                          No i jak juz jakies wiesci???

                          • Re: 34 dc..brak okresu, test negatywny…. CO MYSLEĆ?

                            Nie martw sie okres na pewno dostaniesz, mi czasami potrafil sie opoznic o 4 dni, moze mialas ostatnio wiecej stresow…

                            A jezeli nawet bylabys w ciazy, to tylko sie cieszyc, bo to dobry czas na drugie dziecko!!!

                            Tak czy owak bedzie dobrze zobaczysz 🙂

                            Marta, Kasper 2l 2m i Kevin 7m

                            • Re: 34 dc..brak okresu, test negatywny…. CO MYSL

                              Byłam wczoraj u gina…..mówił, ze raczej nie jestem w ciąży.Dał mi luteine na wywołanie. Ale mówił, ze i to mi nie odpowie mi na 100 % czy nie ma ciąży, bo jest taka ewentualność, ze zapłodnienie mogło być np. 24 dnia cyklu 🙁
                              jeszcze nie zaczelam brac tej luteiny- okresu nie ma 39 dc :(((((

                              Niki & córeńka 2 LATKA :))

                              • Re: 34 dc..brak okresu, test negatywny…. CO MYSL

                                wez luteine, jezeli jestes w ciazy, to nie zaszkdzi…. a jesli nie, to wywola miesiaczke 😉

                                pozdzrawiam i informuj co sie dzieje.

                                wesolych swiat!
                                caluski

                                anney i yosik

                                Znasz odpowiedź na pytanie: 34 dzień cyklu – brak okresu, test negatywny. Co myśleć?

                                Dodaj komentarz

                                Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                Logo