39 d.c………

Dzisiaj 39 d.c., a @ nadal nie widać….huuuuuura, temperaturka powyżej 37, ale poza tym już żadnych objawów, no może i są, ale chyba nie za bardzo związane z ciążą, np. ból głowy – może być oznaką przeziębienia, nadmierny apetyt – przed @ też jest !!!!!
Jednak mimo wszystko mam taką cichą nadzieję, że……o Boże, może w końcu się udało !!!!
Mam zamiar testować w przyszłą środę, ale nie wiem czy wytrzymam !!!!!
Trzymajcie kciuki, proszę !!!!!

pozdrawiam
violka

24 odpowiedzi na pytanie: 39 d.c………

  1. Re: 39 d.c……

    W takim razie powodzenia!!!!!!!!!!!!! No i koniecznie dwoch grubych kresek!!!!!!!!!!!!!!!!

    Moniś

    • Re: 39 d.c……

      Ja bym nie wytrzymala:)trzymam kciuki!!!!!!!

      • Re: 39 d.c……

        Oby Ci sie udalo. Powodzenia.

        komkoma

        • Re: 39 d.c……

          Wielki plus dla Ciebie za cierpliwość, ja bym tam nie wytrzymała!!!! a fasolkę masz już jak w banku!!!!! trzymam kciuki!!!!!!!

          Kasiek

          • Re: 39 d.c……

            Trzymamy @@ mocnooooo!

            Gosia
            [Zobacz stronę]

            • Re: 39 d.c……

              Już trzymam kciukasy i czekam niecierpliwie do środy

              • Re: 39 d.c……

                Dziewczyny, bardzo serdecznie dziekuję za kciuki, trzymajcie z całych sił !!!!

                pozdrawiam
                violka

                • Re: 39 d.c……

                  Życzę Ci konkretniejszych objawów takich jak: nudności, wymioty, mimo, że są tak uciążliwe to jednak bardzo cieszą. Wg mojego gina to znak, że wszystko jest OK. Trzymam ciuki za test i silną wolę (ja bym nie wytrzymala do środy) Asia

                  • Re: 39 d.c……

                    Wiesz joan…. Nie chcę się wymądrzać,ale wydaje mi się, że nie masz racji pisząc że “nudności i wymioty są oznaką prawidłowej ciązy a ich brak syganlizuje,że coś jest nie tak”. W mojej poprzedniej ciąży miałam własnie takie objawy o jakich Ty piszesz i niestety, nawet one nie pomogły…..ciąża trwała 14 tygodni !!!
                    Z kolei kilka moich koleżanek przechodziło ciąże bezobjawowo, tzn. w ogóle nie odczuwały, że są w ciąży i dziś cieszą się slicznymi dziećmi…..tak więc na pewno nie jest regułą to co piszesz…..każda kobieta jest inna i inaczej to przechodzi… A jeżeli takie informacje masz od Gina to radzę go zmienić…bo nie zna się na rzeczy.
                    Znalazłam nawet informacje na ten temat – w internecie, na stronie “www.dziecko-info.com”‘/jesteś w ciąży……przeczytaj sama:
                    “W większości przypadków ciąża rozwija się prawidłowo i nie pojawiają się podczas jej trwania żadne problemy, które mogły by być sygnałem niebezpieczeństwa dla matki lub płodu.
                    Najbardziej typowymi objawiami występującymi w prawidłowo rozwijającej się ciąży są : wrażliwość na zapachy, wzdęcia i zaparcia, rozdrażnienie, trudności w koncentracji, senność i szybkie meczenie się oraz bóle głowy”.

                    Sama widzisz, że nie ma nic o wymiotach, owszem one zdarzają się, ale ich wystepowanie nie przesądza o prawidłowści ciąży !!!!!!!!!!

                    Znalazłam również odpowiedż experta na stronie :”www.dziecko-info.com”/pytania do experta/kategoria:ciąża i objawy:
                    PYTANIE:
                    “Po jakim czasie od zapłodnienia mogą nastąpić objawy ciąży (mdłości itd.) – mniej więcej po ilu dniach, tygodniach?
                    Nadia, 7 października 2001
                    ODPOWIEDŻ:
                    Takie objawy mogą się pojawić zaraz po kilku dniach od zapłodniena. Musisz się jednak liczyć z tym, że w niektórych przypadkach ciąży nie towarzyszą żadne z popularnych i znanych objawów i nie oznacza to, że jest ona zagrożona.”

                    Zresztą może dziewczyny na forum wypowiedzą się na ten temat….

                    pozdrawiam
                    violka

                    • Re: 39 d.c……

                      Trzymam kciuki z całej siły!

                      Ewike
                      [Zobacz stronę]

                      • Re: 39 d.c……

                        Moja mamuska tez nie zygala ani przy jednym ani przy drugim.Jedyny znak, ze zaszla w ciaze bylo odrzucenie od fajek.

                        • Re: 39 d.c……

                          Wiesz Violko, myślę, że z tymi objawami ciąży nie jest do końca wszytsko takie jasne. Ja w mojej pierwszej ciąży miałam objawy nudności i wymiotów porannych. Całe szczęście okazały się nieszkodliwe i urodziłam zdrowego syna. Drugi raz w ciąże zaszłam w czerwcu i niestety w 11 tygodniu poroniłam mając własnie takie objawy. Dlatego wydaje mi się, że w sumie jest to bardzie skomplkowane niż by się mogło wydawać i nie ma żasdnej reguły świadczacej czy te objawy nudności świadczą o dobrym przebiegu ciąży czy o złym. W każdym razie jeszcze raz życzę Ci dwóch grubych kresek, a objawy jakie mają być takie będa. Pozdrowienia Asia.

                          • do violki

                            Mam podobny problem. Ostatni okres, który był “normalny” miałam 2.08. Cykle raczej bardzo regularne (ostatnio czasem się coś przedłużało o np. 2-3 dni). 25.08 zaczęło mi się krwawienie, które trwało 2 dni, jakieś inne, jasnoczerwone, bez skrzepów,a dodatkowo miałam mdłości, odruchy wymiotne, ból głowy i czułam się inaczej niż w normalnym okresie. Potem mdłości trwały nadal i wyraźnie nie mogłam nic przełknąć rano, dopiero w ciągu dnia. Schudłam 2 kg. (Teraz mam lepszy apetyt.)Miałam też dni z dziwnymi dość mocnymi dreszczami jak przy przeziębieniu, ból gardła. Temp. od 3 tygodni 36,9 do 37,2. Żadnego jednak bólu czy powiększenia biustu. Aha, prawidłowo okres powinnam mieć pod koniec sierpnia. Robiłam przedtem test apteczny – negatywny. Drugi test zrobiony w 36 dc też negatywny. Martwię się, że coś ze mną nie tak. 🙁 Może wcale nie miałam owulacji? Podobno te testy robione po 30 dc dają dużą gwarancję wyniku. Poczekam chyba na okres licząc od daty tego dziwnego krwawienia w sierpniu. Jedynie ta temperatura.. w 1. połowie cyklu powinna być niższa.

                            • Re: do violki

                              Akcjo, nie wiem czy to pocieszenie czy nie ale…miałam w maju taką samą “przygodę ” z okresem jak Ty..Ja jednak nie wytrzymałam czekania na kolejny okres (kwawienie miałam kilka kropel ) i zrobiłam badanie poziomu Beta HCG i USG i okazało sie,że to po prostu “czas się zatrzymał”- tak powiedział lekarz, czyli ani ciąży nie było ani nic złego się nie działo. Potem dostałam okres i dalej wszystko jak “w zegarku”
                              Pozdr.Anita

                              • Re: do violki

                                Mhmm.. a czy miałaś też takie objawy jak moje łącznie z temperaturą? Cóż, pewnikiem to jakieś dziwne wahania i całkiem fałszywy alarm. Testy nic nie wykazały, a w końcu chyba powinny. Nie wiem czy zrobię ten test HCG. Można go zrobić w każdej przychodni i bez skierowania?

                                • Re: do akcji

                                  Tak, temp. Na wyższym poziomie, bardzo wrażliwe brodawki (nigdy takich nie miałam, tylko w ciąży), mdłości i nawet dwa dni wymioty bez wyrażnej przyczyny… Ale to wcale nie znaczy że Ty masz to samo, chciałam tylko powiedzieć że i mi tak sie przytrafiło, byłam wręcz PEWNA że jestem w ciąży…może akurat Ty jesteś w ciąży,czego Ci z całego serca życzę.
                                  Poziom Beta HCG robią prawie we wszystkich laboratoriach,płatny.
                                  Anita

                                  • Re: 39 d.c……

                                    Trzymam kciuki za Ciebie… i ja chyba tez bym nie wytrzymala do srody. Twarda z Ciebie sztuka

                                    Zuza

                                    • Re: 39 d.c……

                                      Bardzo jestem ciekawa czy jednak skusilas sie zrobic test wczesniej.
                                      Bede trzymala kciuki!!!

                                      • Re: 39 d.c……

                                        gratuluje!
                                        ach jak zazdroszcze……
                                        niestety nie wszytkim jest tak latwo, ale ciesze sie wam udalo sie tak szybko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

                                        Zuzanna

                                        • Re: 39 d.c……

                                          Violka co u Ciebie? jak tam objawy? i jak samopoczucie przyszłej mamusi? wytrzymałaś z testem?

                                          Kasiek

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 39 d.c………

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general