4 palniki

Czy gotujecie na wszystkich 4 palnikach?

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: 4 palniki

  1. czasami uzywam wszystkich -jeden zarezerwowany na czajnik -czasami jednego -zalezy ile musze ugotowac:)
    nie wyobrażam sobie miec tylko 2.

    • 2 palikowa kuchnia – jak dla mnie koszmar nocny – bardzo często gotujemy na 4 i jeszcze coś siedzi w piekarniku albo frytkownicy. Oboje z małżem uwielbiamy eksperymentować w kuchni… tak ze jak dla mnie 2 palniki – nigdy w życiu. Mi to się marzy taka wielka kuchnia z wyspą pośrodku ech… na razie mam moja kuchenkę w bloku

      • ok, przyjzalam sie dokladnie jak gotuje na tych czterech palnikach,
        wczoraj akurat malo mialam gotowania, ale jednak te gorace garnki przesuwam, mam miejsce do jezdzenia nimi i wlasciwie jak gotuje sie ryz i np zupa to na patelni jeszcze zawsze cos odgrzewam i nie uwierzycie, ale raczej odstawiam zupe i na tym palniku odgrzewam cos na patelni, no ewidentne zobczenie 😉 ale tu mam taki blat na ktorym moge gorace garnki klasc i nic sie nie stanie, a w tamtej kuchni marzy mi sie blat drewniany i nie wiem czy na drewnianym mozna.
        Jak bylismy na wakacjach w tym domku to faktycznie chodzily 4 palniki i nie tylko ja tam gotowalam bo goscie tez, mam takich samoobslugowych gosci 🙂 ktorzy gotuja dla wszystkich innych gosci i ja mam wolne
        Dziekuje za podpowiedzi, odpowiedzi, beda 4 palniki.

        A czy sa w Pl takie duze tostery=piekarniki co mozna postawic na blat. Nie umiem sama znalezc. Bo duzego piekarnika raczej nie bedzie. A taki maly mam tutaj i jest rewelacyjny.
        O takie cos mi chodzi.

        • Zamieszczone przez laura1

          A czy sa w Pl takie duze tostery=piekarniki co mozna postawic na blat. Nie umiem sama znalezc. Bo duzego piekarnika raczej nie bedzie. A taki maly mam tutaj i jest rewelacyjny.
          O takie cos mi chodzi.

          poszukaj jako opiekacz. ja mam taki ale większy. ale małe tez pewnie są

          • Zamieszczone przez aborka
            poszukaj jako opiekacz. ja mam taki ale większy. ale małe tez pewnie są

            dzieki znalazlam

            • Zamieszczone przez laura1
              dzieki znalazlam

              a mozesz napisac jaki masz, mozesz w nim piec ciasto?

              opiekacz, to moj nalepszy zakup do kuchni wkurzalo mnie odpalanie wielkiego piekarnika (mam wielki !! ) na 4 skrzydelka z kurczaka

              • Zamieszczone przez laura1
                a mozesz napisac jaki masz, mozesz w nim piec ciasto?

                opiekacz, to moj nalepszy zakup do kuchni wkurzalo mnie odpalanie wielkiego piekarnika (mam wielki !! ) na 4 skrzydelka z kurczaka

                ja ma bardzo stare. jeden chyba pilipsa, ale on jest na działce a drugi to tescu z Chin przywiózł. i piekł w nim ciasta. Ale model jakis no-name

                • co do palników to ja najczęściej używam 2-3, ale chciałabym mieć 5, może się przydać, a poza tym zawsze to jakoś luźniej na tej kuchence

                  • zapomniałam jeszcze dodac ze jak kuchenka to tylko 60tka.moja tesciowa ma 50tke i jak smazy cos na patelni na tylnym palniku to obok ledwo wchodzi garnek… a o dwóch większych garnkach to juz moze zapomniec…strasznia ciasnota…

                    • Czsami uzywam czterech palnikow – rzadko, ale jednak.
                      Najczesciej dwoch, trzech 🙂

                      • Zamieszczone przez laura1
                        Czy gotujecie na wszystkich 4 palnikach? wlasnie “projektuje” mala kuchnie w domku (teraz letniskowy) ale moze sie okazac ze kiedys bedziemy tam mieszkac i zastanawiam sie czy jest sens kupowac plyte z 4 palnikami.
                        Z przyzwyczajenia gotuje na tylnych dwoch palnikach, bardzo rzadko gotuje na 3 a na 4 to chyba ze 3 razy w zyciu mi sie przytrafilo ale to dla tego ze sie boje zawsze o dziecko, wole poczekac chwile i cos poprzestawiac niz wlaczyc palnik z przodu, takie zboczenie mam, moze minie
                        Jesli zdecydowalabym sie na plyte z dwoma miejscami, czy moge ja zamontowac z tylu blatu, rownolegle do sciany? czy to nie ma sensu, bo szkoda miejsca roboczega na blacie. Ma ktoras z Was taka mala plyte na 2 palniki?

                        często gotuje na 4 i to mało, w przyszłości planuję mieć ze 2 taborety plus 4 palniki normalne.
                        Mialam przez chwilę 2 palniki i był to dla mnie koszmar.

                        Co do piekarnika mam takie cudo bazarowe – z braku miejsca szukalam małych po sklepach ale nic mi nie pasowalo na bazarze kupiłam coś ala brodzisz ale kwadratowy i na 2 blachy, Nie ma gałek, termoobiegu i jak każdy twierdzi piecze jak trzeba.
                        Nie wierzyłam ale sprawdziłam i piecze jak trzeba wszystko

                        • Ja mam 6 palników nie zawsze, ale jednak często się przydają;)

                          Znasz odpowiedź na pytanie: 4 palniki

                          Dodaj komentarz

                          Angina u dwulatka

                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                          Czytaj dalej →

                          Mozarella w ciąży

                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                          Czytaj dalej →

                          Ile kosztuje żłobek?

                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                          Czytaj dalej →

                          Dziewczyny po cc – dreny

                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                          Czytaj dalej →

                          Meskie imie miedzynarodowe.

                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                          Czytaj dalej →

                          Wielotorbielowatość nerek

                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                          Czytaj dalej →

                          Ruchome kolano

                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                          Czytaj dalej →
                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                          Logo
                          Enable registration in settings - general