41 dc

No dokładnie jak w temacie…..

Uprzedzając wasze pytania – nie mam ŻADNYCH objawów ciążowych!! Wykresów nie prowadzę. Szlaban na dziecko został zdjęty w 23 dc i DOPIERO WTEDY mogliśmy coś zadziałać w tej sprawie ( i później). Dlatego naprawdę nie sądziłam że tak od razu by nam się udało….. Nie za późno???
Aha, no i nie ekscytuję się zbytnio bo dłuuugie cykle już mi się zdarzały (normalnie mam 30-32).
Wiem że 99 % z was zrobiłoby już z 15 tych testów….. Ja się boję. A wogóle to byłby dopiero 2-3 tydzień…. Wyjdzie?

4 odpowiedzi na pytanie: 41 dc

agahh Dodane ponad rok temu,

Re: 41 dc

Jesli chcesz sie stresowac to nie rob jesli to cie martwi to rob i bedziesz wiedziala na czym stoisz.Jesli ciaza Gratulacje z calego serca jesli nie rwij do gina i niech cos radzi.A jesli nie wyjdzie test to zrob z krwi ale wydaje mi sie, ze powinien ten sikany juz wyjsc a raczej na pewno.I jesli nie mialas takich cykli to duze prawdopodobienstwo, ze jestes ciezarowa i objawow nie musisz miec. Trzymam kciukasy!!!!:)

achen Dodane ponad rok temu,

kasia rób test i natychmiast melduj co i jak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

achen
[Zobacz stronę]

mysia Dodane ponad rok temu,

Kasia!
Ja czekałam aż 65 dni bo myslałam, że to to a okazało się, że to cykl mi się sknocił, więc idż kupić test i testuj, bo ja to testowanie w 65 dc trasznie przeżyłam ale za to dzień póżniej małpe dostałam, bez podawania progesteronu który albo wywoła ciążę albo małpę, teraz wiem, że nie należy czekać dłużej niż 40 dni przy takich długich ( ponad 31 dni) cyklach.

Mysia
[Zobacz stronę]

achen Dodane ponad rok temu,

I co Kasia? Czy coś już wiadomo?

achen
[Zobacz stronę]

Znasz odpowiedź na pytanie: 41 dc

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Grecja
Drogie koleżanki. Proszę Was o zdanie nt. 14-dniowego urlopu w Grecji, na który namiawiają mnie przyjaciele. Sprawa dla mnie jest prosta i nie wymaga żadnych dyskusji. Chciałabym, ale osobiście pomysł
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
czy powinien juz to umiec - siadanie ?
Czesc Dawno nie pisalam moj maluszek strasznie mnie zajmuje, ladna pogoda byla to spacerki itd. ale mam pytanko moj maly ma 4 miesiace i 7 dni czy powinien juz siadac
Czytaj dalej