5 raz ostre zapalenie ucha!!!!!!!!Pomocy…

Ręce mi opadają na naszą służbę zdrowia.Moja 9-latka od lutego ma 5 raz ostre zapalenie ucha(co 2 tyg),co za tym idzie właśnie przyjmuje 3 antybiotyk,pierwsze dwa jakoś na chwilę rozpędzone kropelkami i syropami.Po 3 razie pediatra rozłożyła ręce i udalismy się na prędce do laryngologa.We wtorek kończyła antybiotyk i wieczorem mielismy wizytę.Po dokładnych oględzinach stwierdził że to od katarów i przpisał nasonex,oczyścił jej dokłdnie uszy,mówiąc że koniec z antybiotykami.Równo po 2 tyg ból ucha, na drugi dzień katar i ból gardła.Więc na cito do laryngologa a tu ostre zapalenie ucha,ręce rozłożył i na obecną chwilę on nie może nic zrobić jak tylko dać antybiotyk bo jest bardzo rozchulane zapalenie.
Siedziałam i płakałam z bezsilności czy jej podać czy nie,ale mnie nastraszył do czego prowadzi nieleczone zapalenie.Podałam.I co dalej-za tydzień wizyta i niby ma się zająć czy to nie 3 migdał.Wcześniej na moje pyt czemu nie zbadał i nie zlecił badań w tym kierunku odrzekł że u dzieci w tym wieku starają się przetrzymać ponieważ 9-10 latki wyrastaja.Ale to juz jest 5 zapalenie,więc na co liczył? na cud?
Wcześniejszy laryngolog stwierdził że 3 migdał jest ok,że taka jej uroda! W życiu nie uwierzę w urodę,zdrowe dzieci nie chorują bez przyczyny.

Dziewczyny pomóżcie-jak macie to dajcie namiary na specjalistów w Wawie,kasa nieważna zapłcę każdą cenę ,ale 4 antybiotyku już jej nie zaserwuję,ona ma za miesiąc komunię i ma być zdrowa.
Jakie badania mogę zrobić i rzucić mu na wizycie w czwartek.

Druga córka 4-latka,nie choruje wogule,pierwszy rok przedszkola i była z 2 razy przeziębiona.

5 odpowiedzi na pytanie: 5 raz ostre zapalenie ucha!!!!!!!!Pomocy…

goracakawa Dodane ponad rok temu,

Mój synek tak miała w wieku ok. 5 lat – skończyło się tym że obudził się rano (OCZYWIŚCIE W NIEDZIELE) i krew z ropą mu leciała z ucha – myślałam że zemdleję, pojechaliśmy do szpitala. To było jego ostatnie zapalenie.
Po jakiś 5-6 infekcjach skończyło się i już.
Mieliśmy taki ciąg jak u Was,

kas Dodane ponad rok temu,

Polecam dr Ewę Nowakowską-Szyrwińską. Przyjmuje w Instytucie Matki i Dziecka oraz w CM Arka [Zobacz stronę]

maszula Dodane ponad rok temu,

Ja polecam Dr.Batory-laryngolog,wiem ze panstwowo przymowala do niedawna na siennej..na bank przyjmuje gdzies prywatnie.Jest swietnym specjalista

relinka Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez GorącaKawa:Mój synek tak miała w wieku ok. 5 lat – skończyło się tym że obudził się rano (OCZYWIŚCIE W NIEDZIELE) i krew z ropą mu leciała z ucha – myślałam że zemdleję, pojechaliśmy do szpitala. To było jego ostatnie zapalenie.
Po jakiś 5-6 infekcjach skończyło się i już.
Mieliśmy taki ciąg jak u Was,

o rety,chciałabym żeby i u nas tak się zakończyło!!!

relinka Dodane ponad rok temu,

Dziękuję za namiary,dzis mam wizytę u tego laryngologa co chodzimy,zobaczymy co powie,nie wyjdę jak nas nie skieruje na konkretne badania,a jeśli nas oleje to może skorzystam z namiarów tu przez was podanych.
Ale dzis 7 dzień antybiotyku,cho nie boli ale gęsty gil do pasa,cos mi tu nie gra,całe zatoki i nos ma zawalone,antybiotyk tego nie wyleczył,nie mam pojęcia co jej jest,nawet nie wiem czy zdążę wymazy zrobić bo ponoć trzeba odczekać ok 2 tyg,bo moze jaki gronkowiec tam siedzi,załamka.

Znasz odpowiedź na pytanie: 5 raz ostre zapalenie ucha!!!!!!!!Pomocy…?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
Padłam ofiarą oszusta-co zrobić?
Dziewczyny liczę że pomożecie.Kupiłam od gościa przez portal gumtree rzecz,ale nie mam ani kasy ani tej rzeczy.Gościu nie chciał się zgodzic na wysyłkę za pobraniem,więc ustalilismy ze wpłacę 60zł a
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Własna działka
Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie posiadanie własnej działki. Mam pytanie do posiadaczek takowej - jakie są zalety, a jakie wady posiadania działki? Jakie są koszty poza zakupem ziemi
Czytaj dalej