6-latek w przedszkolu

Nie znalazłam podobnego tematu, więc pozwoliłam sobie założyć 🙂

Są mamy, które nie posłały swoich sześciolatków do szkoły?

Patryk został w przedszkolu. Jakoś nie widziałam sensu posyłania go wcześniej do szkoły. Z zeszłorocznej grupy tylko kilka dzieciaków poszło do 1 klasy. Reszta została w przedszkolu.

Patryk dziś nawet nie miał czasu pożegnać się z mamą od razu pobiegł do kolegów.

6 odpowiedzi na pytanie: 6-latek w przedszkolu

jusstyna Dodane ponad rok temu,

Kacper też został w przedszkolu. Nastąpiły małe zmiany bo jest w innej grupie gdzie są same szesciolatki i pani też jest inna ale wracał z uśmiechem na twarzy więc chyba jest ok.

olusia Dodane ponad rok temu,

Patryk też ma nową grupę, same 6latki. Jest kilka nowych osób. Patryk z pierwszego dnia zadowolony 🙂

antosiamama Dodane ponad rok temu,

Mój Antoś też został w przedszkolu, z jego grupy tylko trójka poszła do szkoły. W przeciwieństwie do zeszłego roku w tym roku nie ma porannych awantur przed wyjściem z domu
W poniedziałek zrobił mi tylko jedno zastrzeżenie “ja nie chcę chodzić na basen z przedszkola”, czemu się wcale nie dziwimy.
Panie mają te same, salka ta sama, szafka w szatni również. Doszła czwórka nowych dzieciaków, które zostały szybko otoczone opieką “starych” dzieci Ogólnie jest ok

kalina-kot Dodane ponad rok temu,

Moim zdaniem matki nie powinny puszczać dzieci wcześniej do 1 klasy zanim nie będzie to obowiązkowe. Starsze dziecko łatwiej poradzi sobie z programem wychowawczym.

olusia Dodane ponad rok temu,

Patryk w mojej ocenie nie był gotowy, żeby pójść do szkoły. W tym roku w przedszkolu bardzo dobrze sobie radzi, jest pewniejszy siebie, szybciej zawiera nowe znajomości.
W zeszłym roku to była masakra. Płacz i bunt.

betrisa Dodane ponad rok temu,

mój krystian też nie poszedł do pierwszej klasy ale on to w ogóle nie byłoby opcji. Powinien chyba być w grupie 5 latków bo z nimi widzę,że się lepiej dogaduje. Jest w 6 latkach. W sumie on z końca roku i w jego przypadku to bardzo widać.

Znasz odpowiedź na pytanie: 6-latek w przedszkolu

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Cystometria u dziecka
Czy czyjeś dziecko miało robione te badanie? Chciałabym popisać na priva.
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Która zobaczy czy sa kurtki w lidlu?
Dziewczyny, miały być od dzisiaj w lidlu kurtki typu piankowe, u mnie w lidlu nie ma, mam gorąco prośbę do tej, która ma blisko albo po drodze lidla, zeby looknela
Czytaj dalej