7 dpo i już?

dziewczyny – wiem, że każda przechodzi to inaczej ale powiedźcie mi czy to możliwe żeby objawy pojawiły się już 7 dni po owulacji?! od wczoraj biegam do toalety co jakieś pół godziny i “sikam” jak z wozu strażackiego choć wcale nie poje więcej niż zawsze a dzisiaj rano poranna kawka mi nie smakowała. nie chce się nakręcać bo już nie raz “czułam że to TO” ale tym razem jest jakoś inaczej.

3 odpowiedzi na pytanie: 7 dpo i już?

alkag Dodane ponad rok temu,

Re: 7 dpo i już?

Podobno kobieta to czuje, ale sama czułam już parę razy .Jak czujesz się nie swojo i masz takie dziwne przeczucie ale nie wmawiasz sobie tego to pewnie już to .
Ja sama niestety nie byłam jeszcze w ciąży chodz bardzo tego chcę .Jak długo się już starasz i ile masz lat ?

beata13 Dodane ponad rok temu,

ja też już bardzo tego chce i też nie byłam nigdy w ciązy choć po woli “dobijam” do 30.
staramy się z męzem choć osyć nieregularnie od 6 miesięcy

a jak to jest u Ciebie?

alkag Dodane ponad rok temu,

Ja jestem 3 lata po ślubie i 27 latek mi stuknęło .Nie zabezpieczaliśmy się przez te trzy lata wcale , ale też nie staraliśmy się specjalnie choć cały czas o tym myślałam Ale teraz od tzrech miesięcy to już na całego się staramy i nic .JUż 3 miesiąc jestem na clo ( stymulacja owulacji) mam nadzieję że już teraz się uda.A ty byłaś już z tym problemem u lekarza ?

Znasz odpowiedź na pytanie: 7 dpo i już??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Co wybrac?Samotne macierzynstwo..?Prosze poradzcie
Jestem w 29 tygodniu ciazy. Z moim partnerem nie uklada sie najlepiej. Jest oschly, szorstki, nieczuly. Kiedy prosze go o pomoc w domu twierdzi, ze teraz nie pracuje to moge
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
oto Polska właśnie...
Chyba przestanę czytać poranne wiadomości bo mi się tylko ciśnienie podnosi.... Oto jedna z nich: http://wiadomosci.onet.pl/1364900,11,item.html [img]http://foto.onet.pl/upload/11/2/_618890_n.jpg[/img]
Czytaj dalej