„7 lat…” ???!!!

tak,tak moj mężyk dzis rano stłuk lusterko -odkleiło sie juŻ wczesniej z obudowy,zapomnieliśmy przykleiĆ..a teraz -wyRZuty sumienia ,bo STAŁO SIĘ!!!!Nie byliśmy do tej pory aż tak przesądni ,ale teraz jakos zrobiło to na nas wrażenie.”7 lat…”..???!!!
Może ja panikuje , ale może jest jakies „antidotum” na stłuczone lustro…

Kurcze jestem wściekła
buzikai kochane

3 odpowiedzi na pytanie: „7 lat…” ???!!!

ania123 Dodane ponad rok temu,

Re: ???!!!

rozumiem,że to bardzo źle…?????
dziewczyny mam sie martwic???
skoro nie piszecie to jasne samo przez sie…

ninka Dodane ponad rok temu,

Re: „7 lat…” ???!!!

Aniu potraktuj cala sprawe z przymruzeniem oka;) Przeciez szczescie i nieszczescie nie zalezy od zbitego lustra. W kazdym razie nie ma na to naukowych opracowan.

Ninka

matylda03 Dodane ponad rok temu,

Re: „7 lat…” ???!!!

Aniu – przecież szkło się tłucze na szczęście, więc głowa do góry i odganiaj złe myśli. Ja ostatnio zbiłam szklany czajnik a mój mąż szklaneczkę – mam nadzieję że to dobre znaki – tzn. że teraz już się spełni nasze marzenie czego i Wam życzę.

matylda

Znasz odpowiedź na pytanie: „7 lat…” ???!!!?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
Jestem w ciazy !!!
Kochane ! Jeszcze nie moge oswoic sie z ta mysla, planowalismy rodzenstwo dla Bartka na wiosne ale bedzie juz w grudnu !!! Bardzo sie ciesze, ale i troche boje jak to
Czytaj dalej
Dla starających się
Jak przestać o tym myśleć???
Dziewczyny, bardzo chciałabym być w ciąży z drugim dzieckiem... Co prawda to dopiero 2 cykl starań, ale strasznie się boję, że nie wyjdzie i strasznie o tym myślę. Wiem, wiem,
Czytaj dalej