“7 lat…” ???!!!

tak,tak moj mężyk dzis rano stłuk lusterko -odkleiło sie juŻ wczesniej z obudowy, zapomnieliśmy przykleiĆ.. A teraz -wyRZuty sumienia,bo STAŁO SIĘ!!!!Nie byliśmy do tej pory aż tak przesądni,ale teraz jakos zrobiło to na nas wrażenie.”7 lat…”..???!!!
Może ja panikuje, ale może jest jakies “antidotum” na stłuczone lustro…

Kurcze jestem wściekła
buzikai kochane

3 odpowiedzi na pytanie: “7 lat…” ???!!!

ania123 Dodane ponad rok temu,

Re:???!!!

rozumiem,że to bardzo źle…?????
dziewczyny mam sie martwic???
skoro nie piszecie to jasne samo przez sie…

ninka Dodane ponad rok temu,

Re: “7 lat…” ???!!!

Aniu potraktuj cala sprawe z przymruzeniem oka;) Przeciez szczescie i nieszczescie nie zalezy od zbitego lustra. W kazdym razie nie ma na to naukowych opracowan.

Ninka

matylda03 Dodane ponad rok temu,

Re: “7 lat…” ???!!!

Aniu – przecież szkło się tłucze na szczęście, więc głowa do góry i odganiaj złe myśli. Ja ostatnio zbiłam szklany czajnik a mój mąż szklaneczkę – mam nadzieję że to dobre znaki – tzn. że teraz już się spełni nasze marzenie czego i Wam życzę.

matylda

Znasz odpowiedź na pytanie: “7 lat…” ???!!!

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
porod z mezem
Witajcie, Mam pytanko zwiazane z porodemn rodzinnym. Moze oreientujecie sie czy jest konieczne aby isc na szkole rodzenia aby rodzic z mezem??. bede wdzieczna za pomoc Asik
Czytaj dalej
Dla starających się
Jak przestać o tym myśleć???
Dziewczyny, bardzo chciałabym być w ciąży z drugim dzieckiem... Co prawda to dopiero 2 cykl starań, ale strasznie się boję, że nie wyjdzie i strasznie o tym myślę. Wiem, wiem,
Czytaj dalej