8 tyg po porodzie i …

dziewczyny, jestem już 8 tyg po porodzie a ciągle sie ze mnie leje… no nie jak na początku ale wiecznie coś tam płynie… nie wiem czy mam iść do gin czy czekać aż przestanie. Jak długo u was trwało krwawienie po pordzie? Ja niestety nie pamiętam jak to było z Basią…. skleroza.
Papuch+ Basia 03+ Jasiek 06

15 odpowiedzi na pytanie: 8 tyg po porodzie i …

  1. Re: 8 tyg po porodzie i…

    Ja co prawda rodziłam 4 lata temu, ale wydaje mi się to strasznie długo. Na Twoim miejscu poszłabym do lekarza. Lepiej niech zobaczy. Im dłużej będziesz czekać, tym, jeżeli oczywiście coś jest nie tak, może być gorzej. Lepiej sprawdzić u specjalisty.

    • Re: 8 tyg po porodzie i…

      JA po MAteuszku(tym starszym) tak miałam, zebrał mi się jakiś płyn w macicy, ponoć był stan zapalny i do tego zaburzenia hormonalne. Mimo karmienia dostałam okres równo miesiąc po porodzie-musiałam to leczyć

      Teraz po porodzie Wojtusia krwawiłam intensywnie 2 tygodnie, póxniej cały czas plamienia, równo 3 tygodnie po porodzie krwawienia jak na okres- wczoraj akurat byłam na wizycie kontrolnej gin stwierdził, że okres to za szybko (krwawienie prwadopodobnie związane jeszcze z porodem), sprawdził mi wszystko łącznie z USG, wszystko ok, dziś rano wstaję i sie ze mnie leje-jest 26 dni od tej niby pierwszej miesiączki, niemiesiączki, chyba niestety to jednak @

      Myślę, ze warto skonsultować to z ginem, trochę to długo trwa

      • Re: 8 tyg po porodzie i…

        Nie pamiętam dokładnie jak to było, ale na pewno nie leciało tak długo! Może po cc jest inaczej, ale nie leciało tak długo…
        Za to teraz po łyżeczkowaniu przez 4 tygodnie leciało – myślałam że ma tak być, a okazało się na usg, że źle mnie wyczyścili i wcale nie ma tak być, tylko się babrze. Może idź do lekarza, nie zwlekaj.

        i Dorotkę 08.08.04

        • Re: 8 tyg po porodzie i…

          To za dlugo. Ja bym na Twoim miejscu zadzwonlla do lekarza. W moim poradniku jest napisane, ze przez pierwszych kilka dni (2-3) krwawi sie zywo czerwona krwia, od 3 do 10 dnia, na rozowo badz brazowo i coraz mniej obficie, a od 10 do 6 tygodni, wydzielina powinna byc biala lub przezroczysta. Mam to przestudiowane wzdluz i wszerz, bo kolo 10 dnia tez jeszcze krwawilam i zaczynalam panikowac… ale dzisiaj, 14 dnia, juz nawet wkladki nie potrzebuje wiec jednak mi przeszlo… ale u Ciebie to zdecydowanie za dlugo. Bez paniki, ale lepiej skonsultuj to z lekarzem.

          _

          • Re: 8 tyg po porodzie i…

            ze mnie leciało ok 2 tygodni.

            • Re: 8 tyg po porodzie i…

              własnie koleżanka co urodziła na początku października jest po USG bo coś ciekło i w niedziele ma być łyżeczkowana, bo sie kiepsko oczyściło

              marcowe szpileczki

              • Re: 8 tyg po porodzie i…

                8 tygodni po porodzie byłam z wizytą kontrolną u lekarza. Nic mi już nie leciało. Myślę,że powinnaś skontaktować się ze swoim lekarzem.

                Dorota i Antoś(24.03.2005)

                • Re: 8 tyg po porodzie i…

                  Idź do lekarza. U mnie po pierwszym porodzie okazało sie, że jakieś drobne naczynka miałam popękane i wystarczyło jakimś roztworem “przypalić” i problem sie rozwiązał. Po drugim tez dośc długo krwawiłam bo ponad 7 tygodni – okazało się, że wszystko w porzadku i taka moja uroda, ale fakt, że lekarz mnie obejrzał bardzo mnie uspokoił.

                  Kas

                  • Re: 8 tyg po porodzie i…

                    dziewczyny, bardzo wam dziękuje za zmobilizowanie mnie- w poniedziałek idę do lekarza i niech gada co i jak!
                    dzięki
                    papuch+ gromadka (Baś+ Jaś)

                    • Re: 8 tyg po porodzie i…

                      Jakieś 3 tyg to trwało, a nie byłas po 6-ciu tyg u lekarza?

                      • Re: 8 tyg po porodzie i…

                        po pierwszej ciazy 2 tygodnie, ale miesiac pozniej dostalam juz pierwsza @ pomimo karmienia piersia, do tego malpa przychodzila co 2 tyg. wiec konieczna byla pomoc farmakologiczna. Po drugim porodzie natomiast krwawilam az 6 tygodni.

                        Agnieszka &

                        • Re: 8 tyg po porodzie i…

                          Nie martw się nie u każdej kobiety krwawienie po porodzie trwa 6 tyg. Ja jestem 4 miesiące po porodzie i nadal krwawie.Lekarz mnie badał i stwierdził że nic niepokojącego się nie dzieje. Ponąć wina leku antykoncepcyjnego cerazzette.Zanim zaczełam je brać też krwawiłam.

                          Gosia

                          • Re: 8 tyg po porodzie i…

                            ja nie pamiętam dokładnie jak długo to trwało, ale ponad 2 miesiące na pewno. Dość długo jeszcze potem plamiłam.

                            • Re: 8 tyg po porodzie i…

                              3 tygodnie

                              • Re: 8 tyg po porodzie i…

                                I mam ten sam problem. Jestem 7 tyg po i nadal plamię. wczoraj byłam u gina i nic niepokojącego nie zauwazył. ponoć niekiedy tak jest. poczekam i zobaczę jak sie adlej rozwinie sytuacja. najwyżej zmienię lekarza, by skonsultować wyniki. ale mnie to trochę denerwuje.

                                Znasz odpowiedź na pytanie: 8 tyg po porodzie i …

                                Dodaj komentarz

                                Angina u dwulatka

                                Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                Czytaj dalej →

                                Mozarella w ciąży

                                Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                Czytaj dalej →

                                Ile kosztuje żłobek?

                                Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                Czytaj dalej →

                                Dziewczyny po cc – dreny

                                Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                Czytaj dalej →

                                Meskie imie miedzynarodowe.

                                Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                Czytaj dalej →

                                Wielotorbielowatość nerek

                                W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                Czytaj dalej →

                                Ruchome kolano

                                Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                Czytaj dalej →
                                Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                Logo
                                Enable registration in settings - general