♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ cz.II ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Strona 7 odpowiedzi na pytanie: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ cz.II ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

  1. Re: tyje sie nie?? 🙁

    no jesli chodzi o tycie to jak ostatno sie wazylam czyli 25 lipca to tak w porywach do 900 dkg mi przybylo tzn to bylo rano a o godz 14 przed wizyta u doktorka pokazywala mi waga cale 0.5 kg 😀 wiec chyba nie jest tak zle 🙂
    na dzien dzisiejszy to nie wiem ile mi po tyg przybylo wiec jak przyjde do domu to chyba sie zwarze i zobaczymy ile jestem na plusie 🙂
    no ale z moja figura mam nadzieje ze niezbyt duzo przybiore ( naleze do dziewczyn malo ze wysokich mam ok 180cm to jeszcze mam lekka nadwage ) wiec wolalabym max przytyc 9 kg.
    Ale pozyjemy zobaczymy jak to bedzie bo w tym tyg bedzie juz 16 tyg wiec jak na mnie to raczej nie przytylam za duzo 🙂
    tak zastanawiam sie tylko jak zmienic suwaczek bo niby doktorek terminu mi nie zmienil ale jak bylam u niego 25 lipca to powiedzial ze to juz koncowka 14 tyg. czyli wychodzi na to ze pomyslil sie o caly tydz 🙂 hmm moze jak bede nastepnym razem u niego zapytam sie dokladnie na kiedy mam termin czy cos sie zmienilo czy tez nie 🙂
    Pozdrawiam wszystkie styczniowki

    • Re: tyje sie nie?? 🙁

      wcale nie szybko i to całkiem normalnie
      tydzień temu byłam na usg, moje maleństwo wtedy wazyło 113 g, przypuszczam ze Twoje ma mniej wiecej tyle samo, do tego wody, łożysko i inne cuda wianki… no w koncu swoje to waży i gdzies sie musi zmiescić
      do spodni tez ledwo sie dopinam i ku mojemu przerazeniu równiez przytyłam 3 kilo
      w poprzedniej ciązy nie pamiętam ile przytyłam w 15 tygodniu, pod koniec ciązy na plusie miałam 13,
      po urodzeniu do kolejnej ciązy zostały 3 niezrzucone kilo
      oj leca te kila ale nie ma co sie przejmować tylko patrzeć jak sie dziecko rozwija 🙂
      pozdrawiamy

      + ktosik

      • Re: tyje sie nie?? 🙁

        Wiem, ze nie jest najwazniejsze ile i dlaczego, ale moja budowa raczej do duzych nie nalezy. mam ok 160 cm wzrostu a biust 8dd i nie przestaje “rosnac” i to w tym wszystkim przeraza mnie najbardziej, bo i tak wiekszosc mezczyzn juz z nim “rozmawia “nie ze mna. Alet o chyba juz tak bedzie. Dzieki za dobre slowo. pozdrawiam 🙂

        • Re: tyje sie nie?? 🙁

          jesli chodzi o biust o wiem co czujesz w moim przypadku tez faceci “rozmawiaja” z nim a nie zemna chociaz ja mam 180 cm i nosze jak narazie 90d mi sie wydawalo ze i tak to sporo tylko ze u mnie jak narazie on nie rosnie miejmy nadzieje ze nie bedzie juz wiekszy 🙂

          • Re: tyje sie nie?? 🙁

            Widzicie jak to jest, nikomu się nie dogodzi 🙂 Ja przytyłam 3 kg, ważę teraz niecałe 53kg, jestem dosć drobna i narzekam, że piersi mi mało urosły, bo wicąż mam miseczkę B.. 🙁 A marzyłam, że w ciaży mi urośnie niebotycznie i potem zostanie wieeelki biust 🙂

            • Już wiem kogo przywitam w styczniu

              Byłam wczoraj u gina. Na 99,9% powiedział że to będzie chłopiec.Zreszta pokazał mi na usg i wszystko było widać jak na dłoni. Bardzo się cieszę choć tak naprawdę nie miało to dla mnie znaczenia. Rodzina przepowiadała dziewczynkę, bo mam cere nieciekawą, itd.Ja w takie bajki nie wierzyłam. Ale wszyscy sie cieszymy.
              A co do mojej wagi to szkoda pisać. Przeżyłam szok jak stanęłam na wadze. Waże tyle co mały słoń. No załamka na maxa. Od dzisiaj koniec ze słodyczami i z późnymi kolacjami.

              • Re: Już wiem kogo przywitam w styczniu

                Bardzo milo jak juz mozna swoj brzuch utozsamic czy to bedzie ona czy “onek”. Ja zastanawialam sie czy nie chce poczekac i miec niespodzianke, ale chyba nie wytrzymam i tez bede chciala wiedziec. Ja jak ja,ale moj maz!!! Dla mnie to tez nie ma wiekszego znaczenia, aby zdrowe. Moj maz jednak nie ukrywa, ze wolalby chlopaka, ale mowi, ze corcia tez fajnie :).

                • Re: tyje sie nie?? 🙁

                  hmmmm uwierz mi, biust nie zostanie taki 🙂
                  w pierwszej ciązy mąż sie bardzo ucieszył z dużych piersi, po porodzie i miesiecznym karmieniu piersi wróciły do miseczki B jednak wyglądem nic siebie nie przypominały były jak podłużne puste flaki. Teraz znów sa miseczki C porzechodzące w D dlatego nie pozostaje mu nic innego jak tylko teraz sie nimi nacieszyć.

                  + ktosik

                  • Re: tyje sie nie?? 🙁

                    Wiesz co kiedys, bardzo dawno temu…w 2 giej klasie liceum nie nosilam biustonosza bo nie potrzebowalam. Zawsze mialam kompleksy bo wszystkie kolezanki wygladaly na kobiety a ja zawsze deska z przodu. Plakalam i narzekalam, az bozia stracila miare i teraz placze bo nic na siebie nie moge kupic. Przy mojej budowie i wzroscie 160 ogromny biust 75 dd wydaje sie gigantyczny i juz nie da sie z tym nic zrobic. Nawet lekarz jak mnie zobaczyl to zapytal czy to nie implanty, szok :((((!!!!!!!

                    • Re: Już wiem kogo przywitam w styczniu

                      gratulacje powitania meskiego członka rodziny 🙂

                      W odpowiedzi na:


                      Od dzisiaj koniec ze słodyczami i z późnymi kolacjam


                      eee no przez przesady…. ja bym sobie nie potrafiła odmic czegoś słodkiego. To jedyna okazja gdzie bez wyrzutów sumienia moge zjeść tabliczke czekolady czy paczke żelków haribo 🙂

                      + ktosik

                      • Re: Już wiem kogo przywitam w styczniu

                        Ja przy pierwszej ciąży tez chciałam mieć niespodziankę. I miałam. Do samego końca nie wiedzieliśmy czy to będzie córcia czy synek.
                        Teraz chyba chce wiedzieć. Choć przecież tak do końca nigdy nie wiadomo. Mam dwie koleżanki które nastawiły się na daną płeć a tu… niespodzianka


                        + styczniowy ktoś

                        • Re: tyje sie nie?? 🙁

                          Kobietki
                          dzis przezylam chwile grozy mialam straszne bole podbrzusza i jak poszalm do wc to wydawalo mi sie ze widze 2 male brazowe plami 🙁 myslalam ze sie zalamie zwlaszcza ze dzis moj doktorek nie przyjmuje 🙁
                          wiec postanowilam wybrac sie do doktorka mojej mamci i naszczescie mnie przyjal 🙂
                          co sie okazalo ze najprawdopodoniej to wszystko czyli ten bol byl od jeli ;/
                          a no i naszczescie nie wykryl krwawienia <jupi> do tego zbadal mnie normalnie zrobil usg i zobaczylam swoje malenstwo dzis mialo cale 15 cm 😀 serduszko slicznie bije jednakze spalo i nie chcialo pomachac mamusi 🙂
                          na pamiatke dostalam 3 zdjecia wiec bede mogla pokazac swojemu narzyczonemu ktory pewnie padnie z wrazenia 😀
                          i tak postanowilam ze zmienie mojego lekarza na tego u ktorego dzis bede chyba ze moj sie zmieni i przy kolejnej wizycie pokaze mi usg u siebie jak tego nie zrobi to kolejna wizyta bedzie u kogos innego (mam na mysli lekarza mojej mamci )
                          pozdrawiam was serdecznie 🙂

                          • Re: tyje sie nie?? 🙁

                            nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło 🙂

                            + ktosik

                            • Re: tyje sie nie?? 🙁

                              Ale Ci zazdroszcze ja mam nastepna wizyte dopiero za tydzien i nie wiem czy bede miala USG. Jestem za granica i pod opieka tak jak u nas spoleczna. Ale chyba wybiore sie prywatnie. Tak bym chciala zobaczyc juz malenstwo. Czy juz widac dzidziusua w tym momencieJ Jestesmy w podoobnym terminie. Jedyne zdjecie to mam z 7 tygodnia. Ale dla Twojego chlopaka to bedzie niespodzianka!!! Pozdrawiam :)) Najwazniejsze, ze to nic zlego z malnstwem.

                              • Re: tyje sie nie?? 🙁

                                oj widac malenstwo juz widac 🙂
                                w sumie moj suwaczek to sle pokazuje bo ja jestem juz na koncowce 15 tyg 🙂 i w czwartek jzu bede zaczynac w sumie 16 tyg wiec widac go dokladnie moje malenstwo dzis mialo 15 cm tak jak pisalam wczesnie czyli jak to doktorek mowil jest wielkosci mojej dloni 😀 fajna skala porownawcza 😀
                                jak powiekszyl obraz na usg to bardzo dobrze bylo widac serduszko raczki, nozki oraz glowke 😀 tzn ja myslalam ze mnie tylko dzis zbada bo ja usg mialam robione tyg temu dokladnie 25 lipca jak bylam u swojego lekarza a ten mnie zaskoczyl i tez zrobil no i jeszcze jak mi dal te zdjecia to juz calkie myslalam ze sie rozkleje 🙂 bo u nas na kase to nie uraczysz zeby dali ci zdjecie a ten bez problemu 🙂
                                wiec polecam jesli to wiele nie bedzie kosztowac tzn mam na mysli oplate za wizyte to idz i zrob napewno bedziesz pod wrazeniem i lezka poleci tak jak dzis u mnie
                                pozdrawiam 🙂

                                • Re: tyje sie nie?? 🙁

                                  W odpowiedzi na:


                                  aminia:Jak u was z waga kochane
                                  … No i juz sie nie mieszcze w spodnie w pasie, to juz tak szybko, nie za szybko????


                                  Ja mam do przodu 700gram. W 12 tygodniu miałam 500gram na minusie. I mam nadzieję, że za dużo w tej ciąży nie przytyję. W pierwszej ciąży przytyłam aż 20kg i dwa lata pracowałam by je zgubić 🙁

                                  A mimo, że mało przytyłam to w spodnie też się nie mieszczę bo brzuszek mam duży.

                                  W odpowiedzi na:


                                  aminia: a biust 8dd i nie przestaje “rosnac”


                                  no niestety tak jest, czymś trzeba karmić 🙂
                                  Szkoda tylko, że po karmieniu robią się flaczki.
                                  Ja się cieszę żę mi teraz rośnie bo moje flaczki zamieniają się w śliczne krągłości 🙂

                                  W odpowiedzi na:


                                  Maggie777: Na 99,9% powiedział że to będzie chłopiec.


                                  Gratulacje! Fajnie, że tak wcześnie udało się określić płeć. Ja liczę, że na usg połówkowym się dowiem.

                                  W odpowiedzi na:


                                  martinii23zg: dzis przezylam chwile grozy


                                  cieszę się, że już wszystko dobrze. A lekarza bym zmieniła bez wahania. Ten gin Twojej Mamy wydaje się fajniejszy. No ale liczą się też kompetencje. Decyzję musisz podjąć sama.

                                  Johanka

                                  • Re: tyje sie nie?? 🙁

                                    Hello,
                                    U mnie 1 na plusie. Rozpoczynam 4 miesiąc – 15 tydzień. Ważyłam 63 a teraz 64 przy 165 cm wzrostu.
                                    Czuję się trochę grubo. Biust pozostał na swoim miejscu i nadal nazywa się 80 C.
                                    Pozdrowionka

                                    • Re: tyje sie nie?? 🙁

                                      Cześć,
                                      A co ja mam powiedzieć. Ważyłam 59 kg a teraz 64 a to dopiero 15 tydzień. W pierwszej ciąży w sumie przytyłam 11 kg. Jak tak dalej pójdzie to tym razem dobiję do 20 kg.
                                      Pozdrawiam

                                      • Re: tyje sie nie?? 🙁

                                        cześć,

                                        właśnie uaktualniam listę styczniówek na sierpień.
                                        Na kiedy masz termin?
                                        Ile masz latek?
                                        Ile miesięcy ma Twoja dzidzia?

                                        Johanka

                                        • Re: tyje sie nie?? 🙁

                                          Witam, wlasnie przegladalam iste i…. Nie ma mnie, albo jakis chochlik albo nas tak duzo. Chcialam sie tylko przypomniec: Aminia lat 29, pierwsze dziecko, termin 21 stycznia 2008, Lodi USA. Przy nastepnym uaktualnieniu jakbys mogla i mnie wkleic. Z gory dziekuje :))

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ cz.II ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general