Alergia na Bebilon?

Mam do was pytanie. Mój mały do tej pory robił regularnie kupki 1x dziennie, a czasami wcale. Od jakiegoś miesiąca zaczął robić 2-3, a nawet 4 dziennie. Kupki są normalne. Zastanawialiśmy się z mężem dlaczego tak się zmieniło i stwierdziliśmy, że to może po Bebilonie Pepti. Mały jest alergikiem. Wcześniej pił go sporadycznie a od miesiąca pije go regularnie rano jak idę do pracy. Nie wprowadzaliśmy w tym okresie żadnych nowych rzeczy. Czytałam na forum, że po tym mleku mogą być zielone kupki, ale czy któraś z mam zauważyła, że zrobiło się ich więcej? Bebilon Pepti jest co prawda specjalnym mlekiem dla alergików, ale mój mały nawet po Sinlacu dostał wysypki.

Agnieszka i Marek (21.07.2003)

3 odpowiedzi na pytanie: Alergia na Bebilon?

anies Dodane ponad rok temu,

Re: Alergia na Bebilon?

u nas bebilon pepti uczulał
nawet testy bicom to potwierdziły
teraz jest nutramigen i jest duzo lepiej

Anies i Wojtuś (23.07.2003)

lea Dodane ponad rok temu,

Re: Alergia na Bebilon?

U nas kiedys bylo juz mniej kupek, bywala jedna, regularna kupka. A teraz bywa nawet 6. Ale nie jes to uczulenie, raz, ze Mati wiecej je, dwa – ze je inne rzeczy. Kiedy mial roczek, pytalam na forum, ile kupek robia jego rowiesnicy. Wiele osob pisalo o kilku kupkach dziennie. Mysle, ze to nic zlego, o ile ani kolor, ani zapach, ani konsystencja, ani brak przybierania na wadze lub wysypka – nie budzą innych podejrzen.

Lea i Mateuszek (14.03.03)

anies Dodane ponad rok temu,

Re: Alergia na Bebilon?

ja urodziłam się 21,07 :))

Anies i Wojtuś (23.07.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: Alergia na Bebilon??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla starających się
Pozdrowionka
niestety ,moj komp nadal w rozsypce i niestety nie moge z wami poprzebywac.Tak mi sie teskni za wami,ze no ............ale juz niedlugo........... i ranking zacznie dzialac ,i znow komus pogram
Czytaj dalej
Karmienie Sinlac
Bebilon a częste kupki.
Mam do was pytanie. Mój mały do tej pory robił regularnie kupki 1x dziennie, a czasami wcale. Od jakiegoś miesiąca zaczął robić 2-3, a nawet 4 dziennie. Kupki są normalne.
Czytaj dalej