alergia+refluks = astma

My po powrocie z Polanek ,Huba ma potwierdzoną diagnozę … astma oskrzelowa 🙁 niestety liczyłam się z tym ! oprócz tego został też potwierdzony refluks , zrobili testy z krwi , płatkowe i skórne. Mam pytane jak wam testy wychodziły? bo u nas marnie … igE z krwi ma dodanie już od kiedy skończył rok (w niemowlęctwie miał AZS) z testów z krwi wyszła nam pozytywnie tylko mieszanka pokarmowa, z płytkowych i skórnych odczyny 33 na trawy, pleśnie i pies, kot nawet histamina słabo , lekarz mówił coś że mały ma „jakąś” skórę (nie pamiętam jak to nazwał) bo skoro nawet histamina słabo! (dodam że mi też skórne nie wychodzą ) w sumie by się zgadzało bo mąż uczulony miedzy innymi na trawy , a mały reaguje silnym kaszlem i dusznościami po spacerze w lesie o jesiennej porze no i jak jest mgła na dworze to tez ma większy kaszel (z resztą jak i ja ) no a psa mamy w domu :Niepewny:ale nie zauważyłam żeby jakoś na niego specjalnie reagował :Hmmm…: po zabawie z kotem widziałam reakcję już jakiś czas temu ! doradzcie jak teraz zrobić dokładniejsze badania na te pokarmy ? z krwi czy skórne? no i czy może jeszcze odczekać jakiś czas …może wyjdą dokładniejsze jak będzie starszy ?

no i zapomniałam… wykluczyli mukowiscydoze 🙂 podejrzewali albo astmę albo muco ( muco ze względu na prob.pulmonologiczne + niską wagę 16 kg)

A-psik: moje dziecko jest uczulone…
tuba ustnikowa
Huba między innymi bierze seretide przez babyhaler pani pulmonolog zaleciła zmienić na coś ustnikowego . Czego używacie , co byście poleciły?
Czytaj dalej
Pamiętniki
Mój Największy Cud i starania o Dzidzie :)
Witam.Postanowiłam że napiszę pamiętnik w którym będę pisała swoje myśli,rozczarowania i ... Może zacznę najpierw od przedstawienia się-jestem Kasia mam 21 lat,zamieszkuje okolice pomorza.. Swoje starania zaczeliśmy w lipcu 2009 roku
Czytaj dalej