Forum: Adopcja

apel o pomoc

dziewczyny nie chodzi tu o jakies sprawy materialne. mam do Was wielka prośbę.mam koleżanke która stara się o adopcje.Przeszła już wszystkie formalności z tym związane i czeka na „ten” telefon.
niestety okazało się,że chcą zlikwidować jej ośrodek adopcyjny co w konsekwencji wydłuży czekanie na upragnionego dziedziaczka na niewiadomo jak długo.w związku z tym mam taka prośbę czy nie zechciałybyście podpisać petycji w sprawie sprzeciwu zamykania tej placówki.jeśli któraś byłaby chętna to podaje swojego maila: [email][email protected][/email] piszcie a ja Wam odesle w zalączniku list oraz adres meilowy na który należy wysłać owy sprzeciw.Byłabym bardzo wdzięczna nie tylko w imieniu mojej koleżanki ale także w imieniu wszystkich którzy czekają na dziecko z ośrodka adopcyjnego w Olsztynie.

Mam z dzieckiem taki problem
Pomocy mój synek nie umie sam pić:(
Witam proszę o pomoc w nauce samodzielnego picia. Mój synek ma już prawie 1,5 roku i nie chce sam pić ani z butelki ze smoczkiem, ani z kubeczka niekapka. Do
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
ATAK PANIKI U DZIECKA
Mam 2.5 letnia coreczke. Rozchorowala sie wiec trzeba bylo dac jej syrop. Sama nie chciala go polknac wiec moja mama wziela ja na kolana, przytrzymala rece a ja podalam lek.
Czytaj dalej