Atropina przy braniu antybiotyku???

Witam, mam pytanko może któraś z Was miała kiedyś taki problem, a mianowicie młody od wczoraj bierze antybiotyk TAROMENTIN, 9 stycznia mamy umowiona wizyte u okulisty po wczesniejszym 5 dniowym zakrapianiu atropiny. NIe wiem czy w takim przypadku nie powinnam odłożyc tej wizyty, chodz terminy do naszej lekarki sa odlegle.

Znasz odpowiedź na pytanie: Atropina przy braniu antybiotyku????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Adopcja
www.fundacjamojamama.org
zapraszam na strone , szczegolnie mamy w nieplanowanej ciąży ale nie tylko . [url]www.fundacjamojamama.org[/url]
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Kolczyki - przebijanie uszu
Potrzebujemy porady doswiadczonych w tym temacie mam. Jakie wybrac (chodzi mi o zamykanie) jak dbac, zeby sie nie papralo. (wyjmowac codziennie i przemywac? czym?) Pamietam mnie papralo sie niemilosiernie i w
Czytaj dalej