Babydreams Rider, proszę o opinie

na dniach będziemy zmieniać naszego ciężkiego Explorera na lżejszą parasolkę. oglądałm kilka, ale najbardziej (w tym przedziale cenowym) podoba mi się właśnie Rider. wydaje się funkcjonalny, a przede wszystkim wiem, że w razie problemów firma BD bardzo elegnacko załatwia reklamację. zastanawiam się jednak jak ten model sprawuje się po kilku miesiącach. czy na forum są użytkowniczki modelu Rider i czy możecie napisać mi jak te wózeczki się sprawują??

Paula i Borys

1 odpowiedzi na pytanie: Babydreams Rider, proszę o opinie

Dodane ponad rok temu,

Re: Babydreams Rider, proszę o opinie

Mam dokładnie ten model wózka od ponad pół roku. Niestety jest on juz trochę za mały dla naszego Marcelka (który jest juz całkiem spory). Za wysoko umieszczony ma podnóżek i w praktyce nózki Marcelka sobie swobodnie wiszą i zaczynaja już nawet zachaczac o podłoże 🙁 Skrętne kółka mnie wkurzają jak się jeźdźi po dworzu ( po równym płaskim np. w sklepie są oki). Często blokuje te skrętne kółka żeby sie nie fajtały na lewo i prawo, ale ta blokada jest nietrwała i juz po kilku minutach puszcza i dale się kręcą. Poza tym ochronka na nogi prawie od samego początku byla za ciasna, znaczy w zimę jak Celuś był w kombinezonie i w kocu to już sie nie dało tej ochronki zapiąc , było po prostu za ciasno. Poza tym dla mojego męża (185 cm wzrostu) ten wózek jest za mały do prowadzenia. Tyle mi się przypomniało wad. Reszta jest ok.

Pozdrawiam

Agata i Marcelek(21.06.03) Tolek(~10.08.05)

Znasz odpowiedź na pytanie: Babydreams Rider, proszę o opinie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jedno- i dwulatki
Nic nowego - zdołowana mama alergika.
Dziewczyny kochane, Ponieważ jak co jakiś czas znowu jestem zdołowana brakiem efektów leczenia mojego małego alergika chciałam się troszkę wyżalić. Młody ma od kilku miesięcy chropowate placki na ciele, zaczerwienione po
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
usg
Sprawa wygląda tak - lekarz zrobił mi 1 usg dopochwowe w 9 tygodniu ciąży, aby ją stwierdzić, następnie w 20 tygodniu na brzuszku, aby zobaczyć czy dziecko prawidłowo się rozwija.
Czytaj dalej