Badania chłopaczków.

Dziewczyny, kiedy facet idzie się przebadać, to co?
ile dni wcześniej nie ma przytulanka?
czy może brać witaminy, czy ma ileś dni przedtem nie brać żadnych leków?
czy są jeszcze inne jakieś obostrzenia?
Chciałabym, żeby badanie było wirygodne i żeby niepotrzebnie go nie powtarzać.

1 odpowiedzi na pytanie: Badania chłopaczków.

z-kasia1 Dodane ponad rok temu,

Re: Badania chłopaczków.

Cześć, wg wiekszości lekarzy bez przytulania powinno być od 4 do 6 dni ale to też różnie bywa bo są tacy, którzy twierdzą iż najlepsze i najwarygodniejsze badania wychodzą wówczas jak wszystko odbywa się “normalnie” (wówczas wiadomo jak jest liczba plemników itp. podczas normalnego wspólzycia).

Powinniście zadzwonić do lekarza, który będzie wykonywał to badanie i upewnić się jak mąż ma się do tego badania przygotować.

W sprawie leków: jeśli mąż zajada leki przepisane ze wskazaniem lekarza (ma jakąś chorobe) to nic nie poradzicie ale jeśli są to jakieś bliżej nieokreślone eksperymenty to juz nie wiem (zależy co chcecie osiągnąć).

Badanie powinno się powtórzyć (nawet kilka razy) jak wynik nie jest najlepszy gdyż jednorazowe badanie i stwierdzenie, ze cos jest nie tak nie daje pewnej diagnozy.
Z tego co się kiedys dowiadywałam powtórki są co jakiś czas (w odstepie miesiąca czy kilku miesięcy).

Życzę powodzenia, pozdrawiam

Kasia

Znasz odpowiedź na pytanie: Badania chłopaczków.

Dodaj komentarz

Dla starających się
Chyba nic z tego cyklu.
Tak mi sie cos wydaje, ze w tym cyklu tez nic sie nie wydarzy. Przytulanko bylo w 10 dniu. A potem nic z powodu okolocznosci rodzinnych i zawodowych mojego meza.
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
toksoplazmoza - wynik
Pomocy! Przed zajsciem w ciąże miałam robine badania na toksoplazmozę, oba wyniki IgG i IgM wyszły ujemnie (było to jakiś rok temu). Obecnie miałam robione zgodnie z zaleceniem specjalisty tylko IgG,
Czytaj dalej